‘Brđani’ odneli bodove s Banjice, gol Mudrinskog

Bodovi sa Banjice Čukaričkom – Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na gostujućem terenu Rad sa 1:0, u prvoj utakmici sedmog kola Super lige Srbije.

Strelac jedinog gola bio je Ognjen Mudrinski u 65. minutu, kome je to prvi gol u dresu Čukaričkog.

Čukarički je tokom većeg dela meča imao inicijativu, dok je Rad svoju priliku uglavnom čekao iz kontranapada.

Mreže na stadionu „Kralj Petar prvi“ ipak su posle prvih 45. minuta ostale mirne.

Situacije vredne pomena su šut Darka Zorića sa oko 18 metara u osmom minutu, kao i udarac Ognjena Mudrinskog glavom u 30. minutu nakon centaršuta Asmira Kajevića s levog boka, ali je oba puta dobro intervenisao golman Rada Bojan Zogović.

19.00 Crvena zvezda – Partizan

Čukarički je ostvario treću pobedu u prvenstvu i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 10 bodova, a Rad na 10. mestu ima tri boda manje.