GOLEADA: Pari Sen Žermen demolirao Monako sa čak 7:1! (VIDEO)

0
267

Fudbaleri Pari Sen Žermena demolirali su na „Parku prinčeva“ Monako sa čak 7:1 u 33. kolu Lige 1 i overili  titulu prvaka

PSŽ nije imao milosti prema Monaku koji se propisno obrukao u Parizu. Za samo pet minuta strpali su „sveci“ tri gola gostima i završili posao.

Posle prvih pola sata susreta igre pobedu Parižanima doneli su Kavani, Di Marija i mladi Lo Selso sa dva gola, da bi Roni Lopeš iskoristio pad u igri i smanjio rezultat. Ali, u nastavku susreta nova kanonada. U strelce kod domaćina upisali su se još i Anhel di Marija i Julijan Draksler, dok je Radamel Falkao postigao autogol.

PSŽ od drugoplasiranog Monaka ima sada 17 bodova više i na pet kola do kraja i matematički su postali prvaci.

Nejmar, najskuplji fudbaler u istoriji fudbala koga je PSŽ  platio 222 miliona evra Barseloni, a koji se oporavlja od povrede, nije došao na „proslavilu titule. Ko zna, možda od sledeće sezone neće uopšte nositi dres PSŽ-a.