Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (22. oktobar)

Vrlo, vrlo bogat sportski program danas
Dočekali smo subotu koja je puna dobrog sportskog programa!
Danas fudbal igraju i Crvena zvezda (u Subotici protiv Spartaka) i Partizan (u Humskoj protiv niškog Radničkog).
U udarnom terminu vam je na raspolaganju derbi Serije A između Milana i Juventusa.
SATNICA
07.00 FUDBAL, Japanska liga: Nigata – Urava (Sport klub 3)
10.50 FUDBAL, Australijska liga: Adelajd Junajted – Melburn Viktori (Arena sport 1)
12.00 TENIS, VTA Moskva, finale (Sport klub 2)
13.00 FUDBAL, Primera: Espanjol – Eibar (Sport klub 3)
13.15 FUDBAL, Škotski liga kup: Morton – Aberdin (Sport klub 5)
13.30 FUDBAL, Premijer liga: Bornmut – Totenhem (Sport klub 1)
13.35 FUDBAL, Kineska liga: Čongong – Điangsu (Sport klub 4)
14.00 TENIS, ATP Antverpen (Sport klub 2)
14.30 TENIS, Kremiln kup (Arena sport 2)
15.00 FUDBAL, Super liga Srbije: Spartak – Crvena zvezda (Arena sport 1)
15.00 FUDBAL, Hrvatska liga: Istra – Hajduk (Arena sport 3)
15.00 RUKOMET, Liga šampiona (ž): Roston Don – Giori Audi (Arena sport 5)
16.15 FUDBAL, Primera: Valensija – Barselona (Sport klub 1)
17.00 ODBOJKA, Liga šampiona (ž): Luka Bar – Kohila (Sport klub 2)
17.00 KOŠARKA, ABA liga: Olimpija – Cibona (Arena sport 1)
17.00 FUDBAL, Hrvatska liga: Dinamo – Cibalia (Arena sport 3)
18.00 FUDBAL, Serija A: Sampdrija – Đenova (Arena sport 4)
18.30 FUDBAL, Premijer liga: Liverpul – VBA (Sport klub 1)
18.30 FUDBAL, Primera: Sosijedad – Alaves (Sport klub 4)
19.00 KOŠARKA, ABA liga: Zadar – Mega Leks (Arena sport 1)
19.00 FUDBAL, Super liga Srbije: Partizan – Radnički Niš (Arena sport 3)
19.15 FUDBAL, Portugalska liga: Sporting – Tondela (Sport klub 2)
20.00 FUDBAL, Francuska liga: Bordo – Nansi (Arena sport 2)
20.00 FORMULA, Trka za Veliku nagradu SAD (Sport klub 1)
20.45 FUDBAL, Serija A: Milan – Juventus (Arena sport 4)
20.45 FUDBAL, Primera: Granda – Hihon (Sport klub 3)
21.00 KOŠARKA, ABA liga: Budućnost – Mornar (Arena sport 1)
21.00 FUDBAL, Brazilska liga: Sao Paolo – Ponte Preta (Arena sport 3)
21.30 FUDBAL, Portugalska liga: Porto – Aruka (Sport klub 1)
(Telegraf.rs)
Izvor

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

%d bloggers like this: