MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (23. oktobar)

0
1290

Sporta koliko hoćete danas

Ako biste ovu nedelju najradije proveli kod kuće, ne morate da brinete kako ćete je provesti.

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana su danas na frontovima u ABA liga: crveno-beli dočekuju Igokeu, a crno-beli gostuju u Železniku FMP-u.

A da vidite samo od fudbala šta vas sve čeka… Čelsi i Mančester junajted se sastaju u Londonu, pa najveći holandski derbi, pa PSŽ – Marsej…

SATNICA

07.00 AUTOMOTO, Moto GP: Australija, trka (Sport klub 1)

11.00 TENIS, VTA Finale Singapur (Sport klub 2)

12.00 KOŠARKA, ABA liga: FMP – Partizan (Arena sport 1)

12.00 KOŠARKA, VTB liga: Himki – Lokomotiva Kubanj (Sport klub 1)

12.00 KOŠARKA, Palakanestro: Breša – Armani (Sport klub 4)

12.00 FUDBAL, Primera: Selta – Deportivo (Sport klub 3)

12.30 KOŠARKA, Endesa liga: Huventut – Laboral Kuča (Arena sport 2)

12.30 FUDBAL, Serija A: Udinese – Peskara (Arena sport 4)

13.15 FUDBAL, Škotska liga: St. Džonston – Dandi (Sport klub 5)

14.30 FUDBAL, Premijer liga: Mančester Siti – Sautempton (Sport klub 1)

14.30 FUDBAL, Belgijska liga: Briž – Anderleht (Arena sport 3)

14.30 FUDBAL, Holandska liga: Fejenord – Ajaks (Sport klub 3)

14.30 TENIS, finale ATP Antverpen (Sport klub 4)

15.00 TENIS, Kremlin kup (Arena sport 2)

15.00 FUDBAL, Serija A: Torino – Lacio (Arena sport 4)

15.00 FUDBAL, Serija A: Atalanta – Inter (Arena sport 1)

15.00 FUDBAL, Francuska liga: Kan – Sent Etjen (Arena sport 5)

15.15 FUDBAL, Škotski Liga kup, polufinale: Randžers – Seltik (Sport klub 5)

15.30 FUDBAL, Ruska liga: Lokomotiva – CSKA (Sport klub 2)

15.30 FUDBAL, Bundesliga: RB Lajpcig – Verder (Eurosport 2)

16.15 FUDBAL, Primera: Sevilja – Atletiko Madrid (Sport klub 3)

17.00 FUDBAL, Hrvatska liga: Rijeka – Inter Zaprešić (Arena sport 3)

17.00 FUDBAL, Premijer liga: Čelsi – Mančester junajted (Sport klub 1)

17.00 HOKEJ, KHL: Medveščak – Lada (Sport klub 4)

17.00 FUDBAL, Portugalska liga: Moreirense – Rio Ave (Sport klub 5)

17.00 KOŠARKA, ABA liga: MZT – Karpoš Sokoli (Arena sport 1)

17.00 FUDBAL, Francuska liga: Mec – Nica (Arena sport 5)

17.30 FUDBAL, Bundes liga: Šalke – Majnc (Eurosport 2)

18.00 KOŠARKA, Turska liga: Giresun – Fenerbahče (Sport klub 2)

18.00 FUDBAL, Češka liga: Vitorija Plzen – Sparta Prag (Arena sport 4)

18.30 FUDBAL, Primera: Viljareal – Las Palmas (Sport klub 1)

19.00 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Majami – Bafalo (Sport klub 5)

19.00 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Filadelfija – Minesota (Sport klub 3)

19.00 FUDBAL, Portugalska liga: Eštoril – Guimareš (Sport klub 4)

19.30 HOKEJ, NHL: Edmonton – Vinipeg (Arena sport 5)

20.45 FUDBAL, Francuska liga: PSŽ – Marsej (Arena sport 3)

20.45 FUDBAL, Serija A: Roma – Palermo (Arena sport 4)

21.00 KOŠARKA, ABA liga: Crvena zvezda – Igokea (Arena sport 2)

21.00 AUTOMOTO, Formula 1: Trka za Veliku nagradu SAD (Sport klub 1)

21.15 FUDBAL, Portugalska liga: Belenenses – Benfika (Sport klub 4)

22.05 AMERIČKI FUDBAL, NFL: San Francisko – Tampa Bej (Sport klub 5)

22.25 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Pitsburg – Nju Ingalnd (Sport klub 3)

23.00 FUDBAL, MLS: Sijetl Saunders – Ril Solt Lejk (Eurosport 2)

(Telegraf.rs)

Izvor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here