Peruanci nadigrali Hrvate: Modrić smirivao navijače! (VIDEO)

0
110

Fudbaleri Hrvatske se nisu dobro proveli protiv Perua, poraženi su sa 2:0 u prijateljskom meču, a nije im pomoglo ni to što su u poslednjih 20 minuta imali igrača više

„Vatreni“ su imali i sreće, jer su mogli da budu i ubedljivije da budu poraženi. „Kockasti“ su poklekli već u 12. minutu kada je Subašića matirao Kariljo, a  konačan rezultat postavio je Flores u 48. minutu.

Hrvati su imali igrača više u polju posle isključenja Jotuna, ali ni posle toga nisu uspeli da ugroze protivnika. Bio je to prvi poraz „kockastih“ otkako je na klupu seo selektor Dalić, a priliku za popravni imaće u sredu protiv Meksika.

– Nismo odigrali dobru utakmicu i zato smo izgubili od dobrog Perua. Hrvatska mora više da trči i boriti se da bi pobeđivala kvalitetne rivale. Ovo je upozorenje za nas. Ako ne igramo 100 odsto teško nam je protiv bilo kog rivala. Ne možemo sada da poludimo i mislimo da su sve dobre stvari koje smo napravili sa selektorom sad postale loše – kazao je Luka Modrić.