Raspored nastupa srpskih sportista na Olimpijadi

ČETVRTAK

 29. jul

VESLANJE

Miloš Vasić – Martin Mačković zauzeli su peto mesto u A finalu na 2000 metara.

TENIS

Novak Đoković – Kei Nišikori

Đoković/Stojanović – Zigmund/Kravjec

ODBOJKAŠICE

Srbija – Kenija 3:0

KOŠARKAŠICE

Srbija – Španija 10.20

VATERPOLO

Srbija – Australija 12.50

DŽUDO

Aleksandar Kukolj poražen u osmini finala od Guam Čoa.

BOKS

Nina Radovanović pobedila je sa 5:0 Ornelu Havijerimanu za četvrtfinale OI.

PETAK

30. jul

TENIS

Novak Đoković  05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), polufinale, od 05.00 do 13.00

SUBOTA

31. jul

TENIS

Novak Đoković  05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

VATERPOLO

Srbija – Hrvatska 08.30

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), kvalifikacije, od 02.30 do 04.50

ODBOJKAŠICE

Srbija – Brazil 09.25

NEDELJA

1. avgust

ATLETIKA

Ivana Španović (skok udalj), kvalifikacije, od 02.50 do 04.00

TENIS

Novak Đoković 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 14.00

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), četvrtfinale (potencijalno) od 04.00 do 10.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto od 03.00 do 15.30

PONEDELJAK

2. AVGUST

ODBOJKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 02.00

VATERPOLO

Srbija – Crna Gora 07.00

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), finale (potencijalno), od 13.00 do 14.10

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 05.10

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 03.20 do 05.40

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 15.30

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

UTORAK

3. avgust

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), dodelja medalja (potencijalno), 03.30-03.40

Marija Vučenović (koplje), kvalifikacije, od 02.20 do 04.50

Ivana Španović (skok udalj), finale (potencijalno), od 03.50 do 12.10

Armin Sinančević (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

Asmir Kolašinac (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.15

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), polufinale i finale (potencijalno), od 03.00 do 06.05

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 10.30

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

SREDA

4. avgust

ODBOJKAŠICE

Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 02.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE

Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 16.00

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Bojan Zdjelar (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Milica Novaković (K1 500m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.15 do 04.25

RVANJE

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.45

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

VATERPOLO

Srbija četvrtfinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), polufinale (potencijalno) od 07.00 do 07.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, polufinale (potencijalno) od 07.30 do 15.30

ČETVRTAK

5. avgust

ATLETIKA

Armin Sinančević (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

Asmir Kolašinac (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Bojan Zdjelar (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Milica Novaković (K1 500m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.55 do 05.55

RVANJE

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.55

PETAK

 6. avgust

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), finale (potencijalno), od 13.50 do 15.10

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, finale (potencijalno) od 04.00 do 15.40

KARATE

Jovana Preković (do 61kg), od 05.20 do 14.30

ODBOJKAŠICE

Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE

Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.40 do 15.00

VATERPOLO

Srbija 5-8. mesta i polufinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

SUBOTA

7.avgust

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), dodela medalja (potencijalno), 13.25-13.35

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), finale (potencijalno) od 07.15 do 08.15

KOŠARKAŠICE

Srbija, za 3.mesto (potencijalno), 09.00

NEDELJA

 8.avgust

ODBOJKAŠICE

Srbija, za 3. mesto ili finale (potencijalno), 02.00 ili 06.30

VATERPOLO

Srbija 5-8. mesta (02.30 ili 04.00), za 3. mesto (06.40) ili finale 09.30 (potencijalno)

KOŠARKAŠICE

Srbija, finale (potencijalno), 04.30

Onlajn novinar i publicista. Pionir ekologije i nezavisnog onlajn novinarstva u Srbiji, u službi istine, naroda, prirode i pravde. Osnivač Serbian Media Network medijske mreže.

Započnite diskusiju

Ostavi komentar