Sport na TV – 24. februar

0
274

Pratite sport na TV kanalima.

07.00 Arenasport 1 Automoto sport, Švedska, pregled
07.00 Eurosport 2 Football Greatest
07.30 Eurosport Ski skokovi
07.40 Sport klub 2 Odbojka (ž): Vizura – Himki
07.45 Arenasport 2 Košarka, pregled kola ABA lige
07.45 Sport klub 3 VTA Dubai, četvrtfinale, ATP Rio, osmina finala
08.00 Eurosport 2 Trka kroz Abu Dabi, 1. etapa
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Mančester Junajted
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
08.15 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Filadelfija
08.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
08.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Dubai, četvrtfinale i ATP Rio, osmina finala
08.30 Eurosport Nordijsko skijanje
08.30 Arenasport 1 Sport stars uncovered
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal, Liga Evrope
09.00 Arenasport 1 Košarka: Igokea – Krka
09.05 SOS Fizioterapija
09.15 SOS Borilački sportovi
09.15 Sport klub 2 Evroliga: Emporio Armani – Barselona
09.15 Eurosport Nordijska kombinacija
09.30 Eurosport 2 Trka kroz Langkavi, Malezija
09.45 Eurosport 2 Lahti, Finska, sprint slobodnim stilom
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Sidnej FC
10.00 Sport klub 1 Odbojka, Kup CEV (ž), osmina finala: Vizura – Himik Južnji
10.00 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – Ludvigsburg, direktno
10.15 SOS SOS kolaž
10.30 Eurosport Alpsko skijanje
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.45 SOS Sportski dnevnik
10.45 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
10.50 Sport klub 2 VTA Premijer Dubai, četvrtfinale i ATP Rio, osmina finala
10.50 Sport klub 3 Trans vorld sport
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Apoel – Atletik Klub
11.00 Arenasport 4 Zimski sportovi, direktno
11.15 Eurosport 2 Trka kroz Abu Dabi, 1. i 2. etapa
11.15 SOS Fudbalski miks
11.45 Sport klub 3 Fudbal: Hihon – Atletiko Madrid
12.00 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Stela Azura, direktno
12.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Njujork
12.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Kopa Libertadores
12.00 SOS Fudbalski miks
12.20 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Galatasaraj
12.25 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled kola
12.30 Eurosport Nordijska kombinacija
12.45 SOS SOS vesti
13.00 SOS Sećanja
13.00 Eurosport Žreb za Ligu Evrope
13.00 Arenasport 1 Fudbal, žreb Lige Evrope, direktno
13.00 Arenasport 4 Zimski sportovi, direktno
13.15 Arenasport 1 Fudbal: Leverkuzen – Atletiko Madrid
13.35 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Viljareal
14.00 Sport klub 2 Košarka: Lokomotiva – Himki, direktno
14.00 Arenasport 2 Košarka: Mega Bemaks – Makabi, direktno
14.00 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
14.00 Sport klub 3 HFL: Nju Ingland – Atlanta
14.00 Sport klub 1 Tenis: VTA Premijer Dubai, polufinale, prenos
14.15 Eurosport 2 Kvitfjel, Norveška, spust
14.30 Eurosport Alpsko skijanje
14.30 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
14.45 SOS SOS vesti
15.00 Eurosport 2 Buenos Ajres, pregled
15.00 Arenasport 1 Sport stars uncovered
15.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
15.15 SOS SOS kolaž – sportske emisije kratke forme
15.30 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja – Lester
15.30 Arenasport 3 Sport stars uncovered
15.30 Arenasport 1 Fudbal: Totenhem – Gent
15.45 Eurosport Ski skokovi
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Fiorentina
16.00 Arenasport 2 Košarka: Spars – Prag, direktno
16.00 Sport klub 2 Košarka: Klivlend – Njujork
16.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, pregled sezone
16.45 SOS SOS vesti
17.00 Eurosport 2 Lahti, Finska, sprint slobodnim stilom
17.15 SOS Fudbalski miks
17.25 Arenasport 4 Košarka, pregled kola ABA lige
17.30 Arenasport 1 Fudbal, 70 godina derbija
17.45 Eurosport 2 Kvitfjel, Norveška, spust
18.00 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Zadar, direktno
18.00 Sport klub 2 Pregled Naskar, Dejtona
18.00 Arenasport 2 Košarka: Ludvigsburg – Stela Azura, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk – Istra, direktno
18.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige Srbije
18.00 Sport klub 1 Evroliga: Efes – Baskonija, prenos
18.00 Eurosport Nordijska kombinacija
18.15 Sport klub 3 Odbojka: Lube – Modena
18.30 Eurosport 2 FISU Athlete Story
18.45 SOS Sportski dnevnik
19.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
19.00 Sport klub 2 ATP Rio, četvrtfinale, direktno
19.15 SOS SOS kolaž
19.15 Eurosport Zimski sportovi
19.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
19.50 Sport klub 1 Španska liga, najava
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.00 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – Partizan, direktno
20.00 Eurosport 2 Volfsburg – Verder Bremen
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
20.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Karpoš, direktno
20.00 Sport klub 3 Evroliga: Brose – Žalgiris, direktno
20.05 SOS Treniraj, budi zdrav
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.15 Eurosport Ski skokovi
20.20 Sport klub 1 Premijer liga, najava kola
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Monpelje, direktno
20.45 SOS SOS vesti
21.00 Eurosport Biciklizam
21.00 Sport klub 1 Evroliga: Real – Darušafaka, prenos
21.10 SOS Fudbalski miks
22.00 Sport klub 3 Fudbal: Benfika – Čavez, direktno
22.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00 Arenasport 2 Zimski sportovi
22.00 Eurosport Superbajk
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Eurosport 2 Trka kroz Langkavi, Malezija
22.30 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, emisija
22.35 RTS 2 Fudbal: Pregled Lige Evrope
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Porto – Juventus
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.45 Eurosport 2 Lahti, Finska, gundersen
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport Ski skokovi
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS Zona pres
23.15 Eurosport 2 Kvitfjel, Norveška, spust
23.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Budva – Jadran HN
23.30 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Njujork
00.00 Arenasport 2 Tenis: Delrej bič, direktno
00.00 Arenasport 4 Košarka: Venecija – Ventspils
00.00 Sport klub 3 League Of Legends / Fortuna Championship Series Season 2
00.30 Arenasport 3 Fudbal. Klub Briž – Zulte Varegem
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 1 Košarka, pregled kola Endesa lige
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Hokej: Edmonton – Vašington, direktno
01.30 Sport klub 1 Evroliga: Panatinaikos – Uniks
01.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
02.00 Sport klub 3 Najava Premijer lige
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Takuman – Junior
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Invernes – Rendžers
02.45 Sport klub 2 Evroliga: Efes – Barselona
03.30 Arenasport 4 Košarka, pregled kola ABA lige
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Monpelje
04.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF Lige šampiona
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Sao Bernardo – Mirasol
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Monako
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Gimaraeš – Moreirense
04.20 Sport klub 2 Fudbal: Vulvs – Birmingem
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Kil – Melsungen

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here