Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sport – tv prenosi 31.oktobar

06.00  Eurosport Fudbal, MLS Plej of
06.00  Sport klub 1 Formula 1, Meksiko, trka
06.00  Sport klub 2 Fejnord – Ajaks
06.00  Arenasport 2 Košarka: FMP – Partizan
06.00  Arenasport 4 Fudbal: Udineze – Peskara
06.15  Arenasport 3 Fudbal: Vojvodina – Voždovac
07.00  Arenasport 1 FIFA Football: Magazin
07.00  Sport klub 3 Ulster – Ekseter
07.15  Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina, 3. etapa
07.30  Arenasport 1 Auto moto, ABS šou
07.40  Sport klub 2 Burnmut – Totenhem
07.45  Arenasport 2 Hokej: Montreal – Boston
08.00  Arenasport 1 Boks: Weekly – MAGAZIN
08.00  Sport klub 1 Vesti
08.00  Arenasport 4 Fudbal: Sao Paulo – Ponte Preta
08.00  Arenasport 3 Fudbal: Spartak – Crvena zvezda
08.30  Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
08.30  Eurosport Snuker: Kina
08.30  Sport klub 1 Košarka: LA Klipers – Juta
08.35  Sport klub 3 Medveščak – Lada
08.45  SOS SOS vesti
09.00  Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Mornar
09.05  SOS Ćaskanje
09.15  Eurosport 2 ATP Beč
09.15  Sport klub 2 Svet sporta magazin
09.50  Sport klub 2 Real Madrid – Atletik Bilbao
10.00  Eurosport Umetničko klizanje, VN Kanade
10.00  Arenasport 4 Fudbal: Milan – Juventus
10.00  Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Radnički
10.00  SOS Svedoci istorije
10.00  Arenasport 2 Boks: Vord – Brend
10.25  Sport klub 3 ATP Antverpen, finale
10.30  Sport klub 1 Program iz studija
10.45  Eurosport 2 Evropski šampionat na pisti. Sen Kenten, 5. etapa
10.45  SOS Sportski dnevnik
11.00  Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Marsej
11.00  Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz prenos
11.10  SOS Objektiv
11.35  Sport klub 2 Liverpul – Vest Bromvič
12.00  Arenasport 2 Bejzbol
12.00  Eurosport Biciklizam: London
12.00  Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Vest Bromvič
12.00  Arenasport 4 Košarka: Estudiantes – Real Madrid
12.05  Sport klub 3 Milano – Lube
12.30  Eurosport 2 Skejt Amerika, egzibicije
12.45  SOS SOS vesti
13.00  Arenasport 1 Fudbal: Roma – Palermo
13.05  SOS Sećanja
13.30  Eurosport Superbajk, SP Katar
13.30  Sport klub 2 VTA Premijer finalni turnir Singapur
13.40  Sport klub 3 Na današnji dan
13.45  Arenasport 4 Boks
13.55  Sport klub 3 Sevilja – Atletiko Madrid
14.00  Arenasport 3 Fudbal: Viktorija Plzen – Sparta Prag
14.00  Eurosport 2 Šalke 04 -Majnc
14.10  SOS SOS kolaž
14.15  Arenasport 4 Hawaiian legend od Eddie Aikau
14.30  Arenasport 2 Auto moto, Finska
14.45  SOS SOS vesti
14.45  Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Midlsbro
15.00  Eurosport Snuker: Kina
15.15  SOS Objektiv
15.30  Arenasport 2 Of Miracles ans men
15.30  Eurosport 2 Pregled Bundeslige
15.45  Arenasport 4 FIFA Football: Magazin
15.45  Sport klub 3 Arizona – Sijetl
16.00  Arenasport 3 Fudbal: Mec – Nica
16.15  Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Mančester Siti
16.30  Arenasport 2 Rukomet, EHF liga šampiona
16.30  Eurosport 2 Trka kroz Abu Dabi, 4. etapa
16.30  Arenasport 1 Clubland
16.40  Sport klub 2 Valensija – Barselona
16.45  SOS SOS vesti
16.50  Arenasport 2 Košarka: Budućnost – Mornar
17.00  Eurosport Umetničko klizanje, VN Kanade
17.00  Arenasport 1 Fudbal: Spartak – Crvena zvezda
17.15  SOS Bubamara
17.30  Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, 2. dan
18.00  Arenasport 2 Košarka: FMP – Partizan
18.00  Arenasport 4 Hokej: Edmonton – Vinipeg
18.00  Arenasport 3 Fudbal: Milan – Juventus
18.05  SOS Fudbal: Prva liga
18.30  Sport klub 3 Zenit – Orenburg
18.30  Sport klub 2 ATP Bazel i ATP Beč
18.45  SOS Sportski dnevnik
19.00  Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
19.05  Eurosport Snuker: Kina
19.07  HRT 2 Kruške i jabuke
19.10  SOS Fudbal: Autokomanda
19.30  Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
19.30  Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.45  Arenasport 2 Rukomet, Bundesliga
19.55  Eurosport 2 Vesti
20.00  Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Radnički
20.00  SOS Da li znate
20.00  Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00  Eurosport 2 Kajzerslautern – Bohum
20.00  Arenasport 4 Fudbal, francuska liga
20.05  SOS Crna tačka
20.15  Arenasport 2 Tenis: Moskva, finale
20.25  Sport klub 3 Na današnji dan
20.45  SOS SOS vesti
20.45  Sport klub 2 Kazerta – Pistoja
21.00  Arenasport 4 Fudbal: Vest Bromvič – Liverpul
21.00  Eurosport Biciklizam: London
21.00  Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Igokea
21.10  SOS Total soker, odjeci
22.00  Eurosport Fudbal, pregled MLS
22.00  Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Radnički
22.15  Eurosport 2 Pregled Bundeslige
22.30  Arenasport 2 Boks
22.35  Sport klub 2 Pregled holandske lige
22.45  SOS Sportski dnevnik
22.45  Sport klub 3 Australija, Moto 2, trka
22.55  Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00  Arenasport 4 Poker
23.00  Sport klub 1 Vesti
23.00  Eurosport Svi sportovi
23.00  Arenasport 2 Boks
23.10  SOS SOS koš
23.15  Eurosport 2 Fudbal MLS liga
23.15  Eurosport Konjički sportovi
23.30  Sport klub 2 Pregled Championship-a
23.30  Sport klub 1 Pregled Premijer lige
23.30  Arenasport 1 Auto moto, mobil auto
23.45  Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
00.30  Sport klub 1 Pregled španske lige
00.30  Eurosport Snuker: Kina
00.45  SOS SOS vesti
01.00  SOS Noćni program
01.30  Sport klub 1 NFL: Čikago – Minesota, prenos
04.30  Sport klub 1 NBA Action
05.00  Sport klub 1 Tenis: ATP Beč, pregled
Izvor

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

%d bloggers like this: