Sport – tv prenosi 4. novembar

06.00 Arenasport 4 Bejzbol
06.00 Eurosport Snuker, Kina
06.00 Arenasport 2 Košarka: Iberostar – Mornar
06.15 Arenasport 3 Fudbal: Đenova -Milan
06.30 Sport klub 2 Trans vorld sport
06.45 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
07.00 Arenasport 1 Auto moto, ABS šou
07.30 Sport klub 2 Trentino – Latina
07.45 Arenasport 2 Auto moto, Mobil auto
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – BSK Borča
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.05 Sport klub 3 Pregled japanske lige
08.15 Arenasport 2 Hokej: Montreal – Njujork Islanders
08.30 Sport klub 3 PL Netbusters
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Barselona
08.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
09.00 Sport klub 3 KHL: Ice Week
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Torino
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks – Cibona
09.05 SOS Fizioterapija
09.10 Sport klub 3 SKA – Medveščak
09.15 SOS Borilački sportovi
09.15 Sport klub 2 Tenesi – Džeksonvil
10.00 Eurosport 2 Skejt Amerika
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajer Leverkuzen – Totenhem
10.00 Arenasport 2 Boks: Krola – Linares
10.15 Sport klub 1 FA kup, najava
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport Porše superkup, pregled sezone
10.45 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, osmina finala
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Gent – Standard Lijež
11.00 Eurosport 2 Zenit – Mursija
11.00 Sport klub 3 NBA Action
11.00 Arenasport 4 Poker
11.10 SOS Amarkord
11.30 Eurosport Fristajl motokros: Noć skokova
11.40 Sport klub 3 Emporio Armani – Real Madrid
11.55 Sport klub 2 Mobil 1 grid
12.00 Arenasport 2 Hokej: Nešvil – Los Anđeles
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Mančester Siti
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bešiktaš – Partizan
12.15 Sport klub 1 Evroliga: Real – Galatasaraj
12.25 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
12.30 Eurosport Snuker, Kina
12.30 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
12.45 SOS SOS vesti
12.55 Sport klub 2 NBA Action
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Palermo – Udineze
13.15 Sport klub 3 Trentino – Latina
13.30 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
13.30 Sport klub 2 ATP Beč, četvrtfinale, VTA Singapur
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Cirih – St Galen
13.45 Arenasport 4 Košarka: ABA liga
14.00 Arenasport 2 Auto moto, Španija
14.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, prenos četvrtfinala
14.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.30 Eurosport 2 Skejt Amerika
14.45 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 1 Fudbal: Vest Hem – Čelzi
14.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
14.50 Sport klub 3 Klivlend – Njujork
15.00 Sport klub 2 ATP Beč, ATP Bazel, četvrtfinala
15.15 SOS Liga budućih šampiona
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Eurosport Fudbal, MLS plej of
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Palestino – San Lorenco
16.10 Sport klub 3 NBA Live
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – PSV
16.30 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
16.30 Arenasport 1 Fudbal: Žarkovo – Partizan
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Meškov Brest – Zagreb
16.45 SOS SOS vesti
16.55 Sport klub 3 Pregled nemačkog kupa
17.10 SOS Srpski fudbalski maraton
17.25 Sport klub 3 PL Match Pack
17.30 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
17.30 Sport klub 1 Program iz studija
17.30 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Rusije
17.55 Sport klub 3 Najava španske lige
18.00 Arenasport 2 Košarka: Vrbas – Borac, direktno
18.00 Arenasport 4 Hokej: HK Beograd – MAC Budapest, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Palermo – Udineze
18.25 Sport klub 3 Pregled škotske lige
18.40 RTS 2 Fudbal, Liga Evrope
18.45 SOS SOS vesti
19.00 Sport klub 3 Galatasaraj – Fenerbahče
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Baskonija, prenos
19.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige
19.00 Eurosport 2 Noć skokova, Keln
19.10 SOS Svedoci istorije
19.55 Eurosport 2 Vesti
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 2 Boks, KOTV Weekly
20.00 Arenasport 4 Liga šampiona, emisija
20.00 Arenasport 1 Košarka: Krka – Zadar, direktno
20.00 Eurosport 2 Menhengladbah – Ajntraht
20.10 Eurosport Vesti
20.15 SOS Fudbalski miks
20.15 Eurosport Snuker, Kina
20.30 Arenasport 2 It’s time
20.45 Sport klub 1 Program iz studija
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Lil – PSŽ, direktno
20.55 Sport klub 1 Konferencija za medije
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – Mančester Siti
21.00 Sport klub 3 Barselona – Brose
21.10 SOS Fudbal, najava kola
21.15 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, prenos četvrtfinala
22.00 Arenasport 2 Borilački sportovi
22.00 Sport klub 2 Nacional – Sporting
22.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.15 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Rusije
22.30 Eurosport 2 Skejt Kanada, Kratak program, parovi
22.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled engleskog kupa
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, emisija
22.50 Sport klub 3 NFL Game Day
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.15 SOS Zona pres
23.20 Sport klub 3 ATP Beč, VTA Singapur, ATP Bazel, četvrtfinala
23.30 Sport klub 1 Fudbal, najave
23.30 Arenasport 1 Clubland
23.35 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, emisija
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 1 Evroliga: Efes – Panatinaikos
01.00 SOS Noćni program
01.30 Eurosport Snuker, Kina
02.30 Sport klub 1 Fudbal: Brentford – Fulam
03.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

Izvor

Započnite diskusiju

Ostavi komentar