Sport – TV program, 10. novembar

08.00Arenasport 3Fudbal: Radnik – Partizan
08.00Arenasport 4Fudbal: PSV – Bajeren
08.00Arenasport 1Fudbal, belgijska liga
08.00Eurosport 2Hapoel Jerusalim – Krasnodar
08.15Arenasport 2Hokej: St Luis – Njujork Rendžers
08.30EurosportUmetničko klizanje: VN Rusije
08.30Arenasport 1Clubland
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Mornar – Mega Leks
09.05SOSSOS mreža
09.09Republika SrpskaDok selo spava
09.29Eurosport 2Gran Kanarija – Panevežis
09.50Sport klub 3Alaves – Real Madrid
10.00EurosportAlpsko skijanje
10.00Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
10.00Sport klub 1Formula 1, magazin, Brazil
10.00Arenasport 3Fudbal: Kopenhagen – Lester
10.00Arenasport 2Boks, Kotv
10.10Sport klub 2Hapoel – Lokomotiva
10.30Sport klub 1Pregled ruske lige
10.45SOSSOS vesti
10.59Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Doha, 1 i 2. trka
11.00Sport klub 1Košarka: Ulm – Hapoel Jerusalim
11.00Arenasport 1Fudbal: Cero Porteno – Atletiko Nacional
11.00Arenasport 4Poker
11.10SOSĆaskanje
11.30EurosportPregled MLS
11.50Sport klub 2NBA Inside Stuff
11.50Sport klub 3La liga magazin
11.59Eurosport 2Noć skokova: Riga, Letonija
12.00Arenasport 3Fudbal: PSV – Bajeren
12.00EurosportFudbal: MLS, plej of
12.00Arenasport 2Bejzbol: Čikago – Klivlend
12.05SOSSOS mreža
12.20Sport klub 3Alba Lijetuvos
12.25Sport klub 2La liga magazin
12.30Sport klub 1Japanska liga
12.45SOSSOS vesti
1200Arenasport 4Košarka: Partizan – Zelena Gora
13.00Sport klub 2ATP Pariz, osmina finala
13.00Arenasport 1Fudbal: Gremio – Kruzeiro
13.00Sport klub 1Košarka: Bilbao – Himki
13.01Eurosport 2Skejt Kanada
13.05SOSBorilački sportovi
13.30EurosportAlpsko skijanje
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
13.45Arenasport 3Fudbal: San Lorenco – Čapekoense
13.55Sport klub 3Fenerbahče – Uniks
14.30Arenasport 2Košarka: Mornar – Mega Leks
14.30Sport klub 1Fudbal: Holandija – Belgija
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 1Fudbal: Totenhem – Leverkuzen
14.49Eurosport 2Gran Kanarija – Panevežis
15.00Eurosport 2Hapoel Jerusalim – Krasnodar
15.15Arenasport 4Fudbal, Srpska liga, pregled koola
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Sport klub 3Zenit – Budućnost
15.30Arenasport 3Clubland
16.00Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, emisija
16.00SOSLovište
16.00EurosportFilm: „Njujorški maraton“
16.15Arenasport 4Fudbal: Bešiktaš – Napoli
16.15Sport klub 1Program iz studija
16.30Arenasport 2Košarka, ABA Liga, emisija
16.30Arenasport 1Clubland
16.45SOSSOS vesti
16.58Eurosport 2Gran pri u Gvangžou, Kina
17.00Sport klub 2Makabi – Barselona
17.00Arenasport 3Fudbal: Astana – Olimijakos, direktno
17.00Sport klub 1Košarka: Uniks -Crvena zvezda, prenos
17.00Arenasport 2Košarka: Zadar – Igokea, direktno
17.00Arenasport 1Auto moto, ABS šou
17.10Sport klub 3Malezija, Moto 2, trka
17.15SOSPuls života
17.30Arenasport 1Vaterpolo: Jadran HN – Jug, direktno
17.45EurosportFudbal: U21: Nemačka – Turska
17.55RTS 2Odbojka: Radnički – Partizan
18.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
18.10HRT 2Rukomet: Leven – Zagreb
18.10Sport klub 3Naskar, Martinsvil, pregled
18.45SOSSportski dnevnik
18.45Sport klub 2Na današnji dan
18.50Sport klub 1Program iz studija
18.55Sport klub 2Trans vorld sport
18.59Eurosport 2Skejt Kanada
19.00Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Majnc, direktno
19.00Arenasport 1Bejzbol
19.00Arenasport 2Fudbal: Zenit – Dandalk, direktno
19.00Sport klub 1NBA live
19.00Arenasport 4Fudbal: Austrija – Roma, direktno
19.05Sport klub 3Talin – Crvena zvezda
19.15SOSFizioterapija
19.20SOSFudbalski miks
19.35Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
20.00Sport klub 2Olimpijakos – CSKA
20.00Sport klub 3Real Madrid – Galatasaraj
20.05EurosportAlpsko skijanje
20.15Sport klub 1Košarka: Panatinaikoks – Makabi, prenos
20.40SOSKnjiga za vikend
20.45SOSSOS vesti
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 2Fudbal: Šalke – Krasnodar, direktno
21.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Selta, direktno
21.00Arenasport 1Košarka: Partizan – Zelena Gora
21.00EurosportFudbal: MLS, plej of
21.00Arenasport 4Fudbal: Panatinaikos – Standard, direktno
21.00Republika SrpskaSautempton – Inter
21.04Eurosport 2Šestodnevni šampionat na pisti: London
21.10SOSAmarkord
21.55Sport klub 2NBA Action
22.00Sport klub 1Premijer liga
22.04Eurosport 2Montreal I mpakt – Njujork Red Buls
22.25Sport klub 2Najava FA kupa
22.30EurosportFudbal: U21: Nemačka – Turska
22.30Sport klub 1NBA Action
22.45SOSSportski dnevnik
22.55Sport klub 2Urava – Jokohama
23.00Arenasport 2Boks
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 1Arena sport vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige
23.05Sport klub 3ATP Pariz, osmina finala
23.10SOSZona pres
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
23.30Sport klub 1Evroliga: Emporio Armani -Efes
23.30Eurosport 2Gran pri u Gvangžou, Kina
23.30Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
00.00Arenasport 4Košarka: Mornar – Crvena zvezda
00.00Arenasport 3Fudbal: Austrija – Roma
00.00Arenasport 2Bejzbol: Čikago Kabs – Klivlend
00.00Arenasport 1Hokej: Toronto – Bafalo, direktno
00.05EurosportBorilački sport
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
02.00Arenasport 3Fudbal: Bazel – PSŽ
02.25Sport klub 1NFL: Baltimor – Klivlend
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled australijske lige
03.00Arenasport 1Fudbal, pregled australijske lige

 
Izvor

Započnite diskusiju

Ostavi komentar