Sport – TV program, 11. novembar

06.00EurosportFudbal, MLS plej of
06.00Arenasport 4Hokej: St Luis – Njujork Rendžers
06.00Arenasport 2Košarka: Mornar – Mega Leks
06.15Arenasport 3Fudbal: Empoli – Roma
06.15Sport klub 2Fuenlabrada – Bilbao
07.00Arenasport 4Fudbal: Sevilja – Dinamo Zagreb
07.00Arenasport 1Haile Gebreselasije
07.45Arenasport 2Auto moto, ABS šou
07.47Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Doha
07.50Sport klub 3Peruđa – Modena
07.55Sport klub 2Alba – Lijetuvos
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnički Niš – Vojvodina
08.15Arenasport 2Hokej: Vankuver – Montreal
08.30EurosportFudbal
08.31Eurosport 2Watts
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Košarka: Barselona – Žalgiris
09.00Arenasport 1Košarka: Zadar – Igokea
09.00EurosportSvi sportovi
09.05SOSFizioterapija
09.15SOSBorilački sportovi
09.25Eurosport 2Wats top 10
09.30Sport klub 3Olimpijakos – CSKA
09.30Sport klub 2Mursija – Unikaha
09.55Eurosport 2Noć skokova, Riga, Letonija
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola superlige Srbije
10.00Arenasport 3Fudbal: Brizbejn – Melburn, direktno
10.00Arenasport 2Boks
10.00EurosportUmetničko klizanje, VN Rusije
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Sport klub 1NFL extra
10.45SOSSportski dnevnik
10.59Eurosport 2Hapoel Jerusalim – Krasnodar
11.00Sport klub 1Košarka: Uniks – Crvena zvezda
11.00Arenasport 1Fudbal: Cero Porteno – Atletiko Nacional
11.00Arenasport 4Poker
11.10Sport klub 2PSV – Bajern
11.10Sport klub 3NFL Game Day
11.10SOSAmarkord
11.30EurosportFudbal
11.40Sport klub 3Tampa Bej – Atlanta
11.59Eurosport 2Gran Kanarija – Panevežis
12.00Arenasport 2Hokej: Toronto – Bafalo
12.00EurosportFudbal, U21: Nemačka – Turska
12.00Arenasport 4Košarka: Mornar – Mega Leks
12.00Arenasport 3Fudbal. Astra – Roma
12.40Eurosport 2Kup Rusije, kratak ples
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal, pregled lige Evrope
13.00Sport klub 1Formula 1, Brazil, trening
13.10Sport klub 2Premijer liga, magazin
13.30Arenasport 1Fudbal, pregled australijske lige
13.40Sport klub 2Brose – Emporio Armani
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled australijske lige
13.45Arenasport 3Fudbal: Gremio – Kruzeior
14.00Arenasport 1Fudbal: Sautempton – Inter
14.00Arenasport 2Košarka, ABA liga, emisija
14.05Eurosport 2Watts
14.15Sport klub 3Pregled japanske lige
14.15Arenasport 4Fudbal, pregled lige Evrope
14.20Eurosport 2Kup Rusije, kratak program (m)
14.30EurosportAlpsko skijanje
14.30Arenasport 2Rukomet, Bundesliga, emisija
14.35Sport klub 1NBA Live
14.45SOSSOS vesti
14.45Sport klub 3Urava – Jokohama
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
15.00Sport klub 1KHL: Avtomobilist – Medveščak, prenos
15.00Arenasport 2Dokumentarni film
15.15SOSLiga budućih šampiona
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
15.15Sport klub 2Real Madrid – Galatasaraj
15.30Arenasport 3Clubland
16.00Arenasport 1Clubland
16.00Arenasport 3Fudbal: Olimpik – Zrinjski
16.01Eurosport 2Watts
16.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Barselona
16.30Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
16.30Arenasport 2Rukomet: Erangen – Kil
16.30EurosportFudbal, U21: Nemačka – Turska
16.35Sport klub 3Mančester Siti – Barselona
16.45SOSSOS vesti
16.55Sport klub 2Tampa Bej – Atlanta
16.57Eurosport 2Gran pri u Gvangžou, Kina, polufinale
17.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Radnik, direktno
17.10SOSSrpski fudbalski maraton
17.15Sport klub 1Program iz studija
17.50RTS 2Fudbal: Srbija – Norveška, mladi
18.00Arenasport 4Hokej: Toronto – Bafalo
18.00Sport klub 1Fudbal: Jermenija – Crna Gora, prenos
18.00Arenasport 2Košarka: Spartak – Vršac, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Lokomotiva – Inter
18.00EurosportFudbal, MLS plej of
18.25Sport klub 3NBA Live
18.45Sport klub 3Efes – Panatinaikos
18.45SOSSOS vesti
19.01Eurosport 2Watts
19.10SOSSvedoci istorije
19.30Arenasport 1Fudbal, emisija
19.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
19.30Sport klub 2ATP Pariz, četvrtfinale
20.00Arenasport 2Košarka: Cibona – Avelino
20.00Arenasport 3Fudbal, pregled lige Evrope
20.00Sport klub 1Program iz studija
20.00Arenasport 4FIFA fudbal
20.05Eurosport 2Herta Berlin – Menhengladbah
20.15SOSFudbalski miks
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.30Arenasport 4Fudbal: San Lorenco – Čapekoense, direktno
20.30Arenasport 4Boks
20.30Arenasport 1Fudbal: Kortrijk – Sporting Šarlroa
20.45EurosportUmetničko klizanje, Francuska
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 3Fudbal: Monpelje – Marsej, direktno
20.45Sport klub 3Malaga – Hihon
21.00Sport klub 1Košarka: Baskonija – Fenerbahče, prenos
21.10SOSFudbal, najava kola
21.30Arenasport 2Boks
21.30Sport klub 2Gimaraeš – Nacional
22.15EurosportFudbal, U21: Nemačka – Turska
22.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.33Eurosport 2Vesti
22.39Eurosport 2Noć skokova, Riga, Letonija
22.45Arenasport 3Fudbal: Juventus – Lion
22.45Sport klub 3ATP Pariz, četvrtfinale
22.45SOSSportski dnevnik
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.15SOSZona pres
23.30Sport klub 2Ekstremni svet sporta
23.30Arenasport 1Fudbal: Monpelje – Marsej
23.30Sport klub 1Kvalifikacije za SP, pregled
23.35EurosportUmetničko klizanje, Francuska
23.43Eurosport 2Gran pri u Gvangžou, Kina, polufinale
00.00Sport klub 1Evroliga: CSKA – Real
00.00Arenasport 4Košarka: Vršac – Spartak
00.00Arenasport 2Fudbal: Kortrijk – Sporting Šarlroa
00.45SOSSOS vesti
00.45Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Radnik
01.00SOSNoćni program
01.30Sport klub 1Formula 1, Brazil, trening
01.30Arenasport 1Clubland
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Fudbal: Panatinaikos – Standard
02.00Arenasport 2Auto moto, ABS šou
02.45Arenasport 3Fudbal: Kortrijk – Sporting Šarlroa
03.00Sport klub 1Fudbal: Rumunija – Poljska
03.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola Srpske lige
03.30Arenasport 2Dokumentarni film, Diplomat
04.00Arenasport 1Fudbal: Brizbejn – Melburn
04.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Lion
04.30Arenasport 3Fudbal, pregled lige Evrope
04.30Arenasport 2Rukomet: Gjori – Bukurešt
05.00Arenasport 3FIFA fudbal
05.30Arenasport 3Clubland

 
Izvor

Započnite diskusiju

Ostavi komentar