Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sport -TV program 6. novembar

06.00 Arenasport 2 Košarka: Spartak – Vršac
06.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
06.00 Arenasport 4 Ragbi: Munster Ragbi – Osprej
06.15 Sport klub 3 Burnemut – Sanderlend
06.15 Arenasport 3 Fudbal: Rijeka – Hajduk
06.30 Eurosport 2 Kup Rusije, slobodan ples
06.45 Eurosport 2 Kup Rusije, slobodan program
07.00 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Midlsbro
07.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Lacio
07.25 Sport klub 2 Oklahoma – Minesota
07.30 N1 Sport klub info
07.45 Arenasport 2 Boks
08.00 Sport klub 3 Sosijedad – Atletiko Madrid
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Željezničar – Sloboda
08.15 Arenasport 2 Auto moto, ABS šou
08.30 Eurosport Auto trke, svetski šampionat izdržljivosti
08.45 Eurosport 2 Noć skokova, Riga, Letonija
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran HN – Jug
09.00 Sport klub 1 Vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Cibona
09.05 SOS Objektiv
09.10 Sport klub 2 Čelzi – Everton
09.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
09.45 Eurosport 2 Gran pri u Gvangžou, Kina, finale
09.50 Sport klub 3 NBA Action
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
10.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, polufinale
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Lion
10.15 Sport klub 3 Bolton – Grimsbi
10.15 Eurosport Motokros
10.15 SOS Treniraj, budi zdrav
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.45 SOS SOS vesti
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Nansi – Monako
11.00 Sport klub 2 Pregled Evrolige
11.05 SOS Puls života
11.15 Eurosport Svi sportovi
11.15 Eurosport 2 Watts
11.30 Sport klub 2 Car Fashion
12.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00 Arenasport 2 Košarka, Endesa liga, emisija
12.00 Sport klub 2 Real Madrid -Leganes
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
12.00 Sport klub 3 Torino – Emporio Armani
12.00 Sport klub 1 Program iz studija
12.15 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
12.25 Republika Srpska Peskara – Empoli
12.30 Eurosport Fudbal, MLS plej of
12.30 Arenasport 4 Fudbal: Peskara – Empoli, direktno
12.30 Arenasport 2 Košarka: Divina Seguros – Unikaha, direktno
12.45 SOS SOS vesti
12.45 Eurosport 2 Ajntraht Frankfurt – Keln
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Arsenal – Totenhem, prenos
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Čelik – Olimpik, direktno
13.05 SOS Srpski fudbalski maraton
13.45 Eurosport 2 Bajern Minhen – Hofenhajm
13.50 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
14.00 Sport klub 2 Himki – Uniks
14.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
14.00 Eurosport Motokros
14.05 Sport klub 3 Car Fashion
14.25 Republika Srpska Magazin Lige šampiona
14.30 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, emisija
14.30 Arenasport 3 Fudbal: Klub Briž – Genk, direktno
14.30 RTS 2 Magazin Lige šampiona
14.30 Arenasport 2 FIFA fudbal
14.35 Sport klub 3 Pregled Evrolige
14.45 SOS SOS vesti
15.00 Eurosport Svi sportovi
15.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, prenos finala
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Kjevo – Juventus, direktno
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Kaen – Nica, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Palermo – Milan, direktno
15.00 Republika Srpska Tenis
15.15 Sport klub 3 Liverpul – Votford
15.15 Eurosport 2 Lajpcig – Majnc
15.15 SOS Srpski fudbalski maraton
15.30 Eurosport Njujorški maraton
16.00 Sport klub 2 Svonsi – Mančester Junajted
16.30 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, emisija
16.45 SOS SOS vesti
16.55 RTS 2 Rukomet: Srbija – Belorusija, prenos
16.55 HRT 2 Košarka: Džoli – Zadar
17.00 Sport klub 3 Moreirense – Setubal
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Novi Pazar, direktno
17.00 Arenasport 4 Košarka: MZT Skoplje – Union Olimpija, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Split – Dinamo, direktno
17.00 Arenasport 2 Auto moto, Vels, pregled
17.05 SOS Objektiv, izveštaji sa utakmica Super lige
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Lester – Vest Bromvič, prenos
17.30 Eurosport 2 Šalke 04 – Verder Bremen
18.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
18.00 Sport klub 2 Trans vorld sport
18.30 Arenasport 2 Košarka: Barselona – Real Madrid, direktno
18.45 SOS SOS vesti
19.00 Sport klub 2 Porto – Benfika
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Lacio
19.00 Arenasport 4 Rukomet: Lajpcig – Kargo Hungaria
19.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Mornar, direktno
19.00 Sport klub 3 Njujork Džajants – Filadelfija
19.05 SOS Sećanja
19.30 Sport klub 1 Fudbal: Oleksandrija – Šahtjor, prenos
19.30 Eurosport Fudbal
20.00 Eurosport Njujorški maraton
20.20 Arenasport 2 Fudbal: San Lorenco – Hurakan, direktno
20.25 SOS Da li znate
20.45 Eurosport 2 Watts
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Bolonja, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Rens, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Sevilja – Barselona, prenos
20.45 SOS SOS vesti
20.55 Eurosport 2 Vesti
20.55 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
21.00 Eurosport 2 Maraton u Njujorku
21.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Čelik – Olimpik
21.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.05 SOS Objektiv
21.30 Sport klub 2 Memfis – Portland
22.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
22.00 Eurosport 2 Kup Rusije, gala egzibicija
22.10 Sport klub 3 SK miks
22.25 Sport klub 3 Grin Bej – Indijanapolis
22.35 Sport klub 1 Moderni automobili
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Partizan – Novi Pazar
22.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
22.45 SOS Sportski dnevnik
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal, Argentinska liga, direktno
23.10 SOS Total soker
23.30 Arenasport 1 Košarka: barselona – Real Madrid
23.30 Sport klub 1 Odbojka: Crvena zvezda – Talin
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Gimnazija – Boka Juniors, direktno
00.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige šampiona
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 4 Clubland
01.00 Arenasport 2 Hokej: Dalas – Čikago, direktno
01.00 SOS Total soker
01.05 Eurosport Fudbal
01.15 Sport klub 1 Barsa TV: Ser Bobi Robson
01.15 Arenasport 4 Fudbal: Kaen – Nica
01.25 RTS 2 Tenis – Pariz, r,
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Klub Briž – Genk
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Slovan Liberec – Sparta Prag
02.00 SOS Noćni program
02.30 Sport klub 1 NFL: Ouklend – Denver, prenos
03.00 Arenasport 4 Rukomet, EHF liga šampiona
03.30 Arenasport 1 Fudbal: Flamengo – Botafogo
03.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Nica
04.00 Arenasport 4 Fudbal: PSV – Bajern
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Lajpcig – Kargo Hungaria
05.00 Arenasport 1 Fudbal: River Plate – Estudiantes

Izvor

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

%d bloggers like this: