Sport – TV Program 7. Novembar

06.00 Eurosport 2 Maraton u Njujorku
06.00 Arenasport 2 Košarka
06.00 Sport klub 1 Košarka: Oklahoma – Minesota
06.00 Sport klub 2 Gimaraeš – Nacional
06.00 Eurosport Umetničko klizanje: Rusija
06.00 Arenasport 4 Fudbal. Palermo – Milan
06.15 Sport klub 3 Espanjol – Atletik Bilbao
06.15 Arenasport 3 Fudbal: Vojvodina – Radnik
07.00 Arenasport 1 FIFA Football: Magazin
07.30 Arenasport 1 Auto moto, ABS šou
07.30 Eurosport 2 Bajern Minhen – Hofenhajm
07.45 Arenasport 2 Boks
07.45 Sport klub 2 Brentford – Fulam
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
08.00 Arenasport 1 Boks: Weekly – MAGAZIN
08.00 Sport klub 3 Ros Kaunti -Rendžers
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Sao Paulo – Korintians
08.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
08.30 Sport klub 1 Odbojka: Lube – Peruđa
08.30 Eurosport Njujorški maraton
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Eurosport 2 Šalke 04 – Verder Bremen
09.00 Arenasport 1 Košarka: Barselona – RealMadrid
09.05 SOS Ćaskanje
09.30 Sport klub 2 PSV- Tvente
09.50 Sport klub 3 Minesota – Detroit
10.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina, finale
10.00 Eurosport Umetničko klizanje: Rusija
10.00 SOS Svedoci istorije
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Novi Pazar
10.00 Arenasport 2 Hokej
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Lacio
10.15 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, finale
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.45 SOS Sportski dnevnik
11.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Rens
11.10 SOS Objektiv
11.15 Sport klub 2 Istlajt – Svindon
11.30 Eurosport 2 Maraton u Njujorku
12.00 Arenasport 4 Košarka: Budućnost – Cibona
12.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of, četvrtfinale
12.00 Arenasport 2 Bejzbol
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Totenhem
12.15 Sport klub 1 Košarka: Memfis – Portland
12.25 Sport klub 3 Selta – Valensija
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Eurosport 2 Noć skokova: Riba, Letonija
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Bolonja
13.00 Sport klub 2 Vest Hem – Stouk
13.05 SOS Sećanja: Monika Seleš – Martina Navratilova
13.45 Arenasport 4 Boks
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Slovan Liberec – Sparta Prag
14.00 Eurosport 2 Watts
14.10 Sport klub 1 NBA Live
14.10 Sport klub 3 Crvena zvezda – Baskonia
14.10 SOS SOS kolaž
14.15 Arenasport 4 Dokumentarni film
14.30 Sport klub 1 KHL: Baris – Medveščak, prenos
14.30 Arenasport 2 Auto moto, Finska
14.45 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 1 Fudbal: Votford -Liverpul
14.50 Sport klub 2 Patrik – Aberdin
15.00 Eurosport Snuker, Kina, finale
15.00 Eurosport 2 Plej of, četvrtfinale, 2. utakmica
15.15 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 2 Of Miracles ans men
15.45 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Lion
15.50 Sport klub 3 Pregled Evrolige
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Nica
16.25 Sport klub 3 Arsenal – Totenhem
16.30 Arenasport 2 Rukomet, EHF liga šampiona
16.30 Eurosport Umetničko klizanje: Rusija
16.30 Arenasport 1 Clubland
16.35 Sport klub 2 Pregled FA kupa
16.45 Sport klub 1 NFL, najbolji meč
16.45 SOS SOS vesti
16.50 Arenasport 2 Košarka
17.05 Sport klub 2 Pregled holandske lige
17.05 SOS Da li znate
17.15 SOS Bubamara
17.30 Arenasport 4 Bejzbol: Čikago – Klivlend
17.30 Arenasport 1 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Lacio
18.00 Arenasport 2 Košarka
18.00 Sport klub 2 Pregled španske lige
18.00 Eurosport 2 Fudbal
18.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of, četvrtfinale
18.05 SOS Fudbal: Prva liga
18.20 Sport klub 3 Crvena zvezda – Talin
18.45 SOS Sportski dnevnik
18.59 HRT 2 Kruške i jabuke
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
19.00 Sport klub 2 Darušafaka – Fenerbahče
19.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
19.10 SOS Fudbal: Autokomanda
19.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.40 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
19.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, emisija
19.45 Arenasport 2 Rukomet, Bundesliga
19.55 Sport klub 3 Car Fashion
20.00 SOS Da li znate
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 Eurosport 2 Virdbur Kikers – St Pauli
20.05 SOS Crna tačka
20.15 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Novi Pazar
20.25 Sport klub 3 NBA Live
20.45 Sport klub 1 FA kup: Sautport – Flitvud, prenos
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 3 Kremona – Brindizi
20.55 Sport klub 2 Mančester Siti – Midlsbro
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Votford -Liverpul
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Fiorentina -Sampdorija
21.00 Eurosport Fudbal, pregled MLS
21.10 SOS Total soker, odjeci
21.20 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Barselona
22.20 Eurosport 2 Maraton u Njujorku
22.30 Arenasport 2 Boks
22.35 Sport klub 3 Baris – Medveščak
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.45 Eurosport Svi sportovi
22.50 Sport klub 2 Pregled škotske lige
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Boks
23.10 SOS SOS koš
23.20 Sport klub 2 Vulvs – Derbi
23.30 Sport klub 1 Pregled španske lige
23.30 Arenasport 1 Auto moto, mobil auto
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Partizan
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Rijeka – Hajduk
00.30 Sport klub 1 Košarka: Darušafaka – Fenerbahče
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Eurosport Fudbal, pregled MLS
01.00 SOS Noćni program
02.00 Arenasport 4 Fudbal: Kjevo – Juventus
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Željezničar – Sloboda
02.00 Arenasport 1 Hokej: Dalas – Čikago
02.30 Sport klub 1 NFL: Sijetl – Bafalo, prenos
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Bešiktaš – Napoli
04.00 Arenasport 3 Fudbal. Klub Briž – Genk
05.30 Sport klub 1 Premijer liga

Izvor

Započnite diskusiju

Ostavi komentar