Sport – TV program 8. novembar

06.00EurosportSnuker: Kina
06.00Sport klub 3Barselona – Granada
06.00Sport klub 1Fudbal: Hal -Sautempton
06.00Arenasport 2Košarka: Igokea – Cedevita
06.00Arenasport 4Fudbal: Lacio – Sasuolo
06.15Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Osijek
06.30Eurosport 2Šestodnevni šampionat na pisti, London
06.50Sport klub 2Čavez – Feirense
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.45Arenasport 2INTERNATIONAL RIVALRIES
07.45Sport klub 3Pregled španske lige
08.00Arenasport 4Fudbal: Santos – Palmeiras
08.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Bordo
08.00Arenasport 1Rukomet, magazin Bundeslige
08.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Doha, 1. i 2. trka
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Fudbal: Ostende – Klub Briž
08.30Sport klub 1Naskar: Teksas
08.30Arenasport 1Clubland
08.35Sport klub 2Čikago – Minesota
08.45Sport klub 3Kalev – Astana
08.45SOSSOS vesti
09.00EurosportFudbal, MLS plej of, četvrtfinale
09.00Arenasport 1Košarka: Unikaha – Baskonia
09.05SOSFudbal
09.30Eurosport 2FIFA fudbal, magazin
09.30Sport klub 1Košarka: Kremona – Brindizi
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Watts
10.00Arenasport 3Fudbal: Njuels – San Lorenco
10.00Arenasport 4Fudbal: Sampdorija – Inter
10.20Sport klub 3Trentino – Peruđa
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportPregled MLS
10.45SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 2ATP Pariz
11.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Rad
11.00Eurosport 2Skejt Kanada
11.10SOSTotal soker
11.15Sport klub 1Fudbal:Bajern – Hofenhajm
11.30EurosportNjujorški maraton
11.55Sport klub 3Viteze – PSV
12.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
12.00Arenasport 2Fudbal: Atletiko MG – Flamengo
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Budućnost
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Napoli
13.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Doha, 1. i 2. trka
13.00Sport klub 1Pregled holandske lige
13.00EurosportUmetničko klizanje, Rusija
13.05SOSSOS koš
13.30Sport klub 3Pregled holandske lige
13.45Arenasport 4Fudbal, srpska liga, pregled kola
14.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem TV, sledeći meč
14.00Arenasport 2Košarka: Mornar – Crvena zvezda
14.00Sport klub 1NBA Action
14.30Eurosport 2Fudbal: MLS liga
14.30Sport klub 1Pregled škotske lige
14.35Sport klub 3Pregled portugalske lige
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00Eurosport 2Los Anđeles Galaksi – Kolorado Rapids
15.00EurosportFudbal, MLS plej of, četvrtfinale
15.00Sport klub 1NBA Live
15.00Arenasport 1Clubland
15.00Arenasport 3Fudbal: Udineze – Torino
15.15Sport klub 1NFL: Sijetl – Bafalo
15.15Arenasport 4FIFA fudbal
15.15SOSDupli pas
15.20Sport klub 3Fenerbahče – Karšijaka
15.20SOSObjektiv
15.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
15.30Arenasport 2Rukomet: Bukurešt – Gjor
15.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
16.00Eurosport 2Montreal Impakt – Njujork Red Buls
16.00Arenasport 1Fudbal (Youth): Mančester Siti – Barselona, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Lion – Juventus
16.45SOSSOS vesti
16.45Arenasport 3Fudbal: Radnik – Partizan
17.00Arenasport 2Emisija U obruču
17.00Eurosport 2Gran ri Gvangžu, Kina, 1. dan
17.00Sport klub 3Kohila – Vizura
17.15SOSCrna tačka
17.30EurosportFudbal, žreb za EP, žene
17.45Sport klub 1Fudbal: Porto – Benfika
18.00Arenasport 4Hokej: KalPa Kuopio – Friburg
18.00Arenasport 1Košarka: Partizan – Zelena Gora, direktno
18.00Arenasport 2Rukomet, EHF liga šampiona
18.05SOSSOS kolaž
18.25SOSKošarka: Kadetska liga
18.30Arenasport 2Košarka: Cibona – Avelino, direktno
18.30EurosportUmetničko klizanje, Rusija
18.45SOSSportski dnevnik
18.45Arenasport 3Fudbal: Bešiktaš – Napoli, direktno
18.50Sport klub 3NBA live
19.00Eurosport 2Los Anđeles Galaksi – Kolorado Rapids
19.00Sport klub 2Stouk – Svonsi
19.10Sport klub 3KHL: Ice Week
19.10SOSPrva liga, pregled kola
19.30Sport klub 1Tenis: ATP Pariz, pregled
19.30Sport klub 3Brčko – Kan
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.05SOSFudbalski miks
20.15Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.15Arenasport 2Fudbal, pregled australijske lige
20.25Eurosport 2Veesti
20.30Eurosport 2Watts
20.30EurosportSnuker: Kina
20.30Sport klub 1Top tenis
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Barselona, direktno
20.45Arenasport 2Fudbal: Atletiko Madrid – Rostov, multiprenos
20.45Arenasport 1Fudbal: Benfika – Dinamo Kijev, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: PSV – Bajern, direktno
20.55Sport klub 2Severstal – Medveščak
21.00Sport klub 1NBA: Golden Stejt – Nju Orleans
21.05Sport klub 3Malezija, Moto 2, trka
21.10SOSSOS bubamara
21.30Eurosport 2Skejt Kanada
22.30EurosportAuto trke. Svetski šampionat u izdržljivosti
22.45Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45Sport klub 2Ljubljana – Modena
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 2Boks
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige šampiona
23.10SOSTotal soker
23.15Arenasport 2Košarka: Partizan – Zelena gora
23.30Eurosport 2Gran ri Gvangžu, Kina, 1. dan
23.30Sport klub 1Pregled fudbalskih liga
23.40Sport klub 3ATP Pariz
00.00Arenasport 4Hokej: St Luis – Njujork Rendžers, direktno
00.00EurosportSvi sportovi
00.30Arenasport 1Arenasport vesti
00.30Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Lester
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.00Arenasport 1Fudbal: Mančester Siti – Barselona
01.00Arenasport 2Bejzbol: Čikago – Klivlend
02.30Arenasport 4Automoto sport
02.30Arenasport 3Fudbal: Marsej – Bordo
02.30Sport klub 1Pregled Evrolige
03.00SOSNoćni program
03.30Arenasport 2Automoto sport
03.45Arenasport 4FIFA fudbal

Izvor

Započnite diskusiju

Ostavi komentar