Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sport – TV program 9. novembar

06.00 Eurosport Fudbal
06.00 Sport klub 2 Peruđa – Modena
06.00 Arenasport 4 Fudbal: Udineze – Torino
06.00 Arenasport 2 Košarka: Karpoš – Olimpija
06.15 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Votford
06.15 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Napoli
06.30 Sport klub 3 Severstal – Medveščak
06.30 Eurosport Umetničko klizanje: Rusija
07.00 Eurosport 2 Watts
07.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
07.30 Eurosport 2 Porše superkup, pregled sezone
07.45 Sport klub 2 Brčko – Kan
07.45 Arenasport 2 Auto moto, Mobil auto
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport 2 Skejt Kanada
08.00 Arenasport 1 Rukomet, magazin EHF lige šampiona
08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Rad
08.15 Arenasport 2 Hokej: Florida – Bafalo
08.20 Sport klub 3 KHL: Ice Week
08.30 Eurosport Fudbal, MLS plej of
08.30 Arenasport 1 Clubland
08.30 Sport klub 1 NBA: Golden Stejt – Nju Orleans
08.35 Sport klub 3 ATP Pariz
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Zelena Gora
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Kaljari – Palermo
09.05 SOS Bubamara
09.20 Sport klub 2 Pregled ruske lige
09.30 Eurosport 2 Porše superkup, Ostin, 2. trka
09.45 SOS Fudbal: Niže lige Srbije
09.50 Sport klub 2 Svet sporta magazin
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Dinamo Kijev
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport 2 FIFA fudbal
10.05 Sport klub 3 Nju Orelans – Sijetl
10.20 Sport klub 2 ATP Uncovered
10.30 Eurosport 2 Porše superkup, pregled sezone
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 1 KHL: Dinamo Riga – Peking Red Star
10.45 SOS SOS vesti
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Radnik – Partizan
11.00 Eurosport 2 Blenkpejn enduras serija, pregled sezone
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 2 ATP Pariz
11.10 SOS Redženezis
11.30 Eurosport Alpsko skijanje
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Čikago Kabs – Klivlend
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Bazel – PSŽ
12.00 Arenasport 4 Košarka: Mornar – Crvena zvezda
12.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, 1. i 2. trka
12.05 SOS SOS kolaž
12.15 Sport klub 1 Odbojka LŠ (m): Dobrič – Groningen
12.30 Sport klub 3 Kohila – Vizura
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled australijske lige
13.00 SOS Prva liga, pregled
13.05 Eurosport Njujorški maraton
13.30 Arenasport 1 Clubland
13.30 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
13.40 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, pregled
13.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Cerro Porteno – Atletico Nacional
13.45 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti: London
14.00 Arenasport 1 Fudbal (omladinci): Sevilja – Dinamo
14.00 Sport klub 3 Spartak – CSKA
14.00 SOS Fudbalski miks
14.30 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Zelena Gora
14.40 Sport klub 1 NBA Live
14.45 Eurosport 2 Skejt Kanada
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
14.45 SOS SOS vesti
15.00 Sport klub 1 KHL: Ugra – Medveščak, prenos
15.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
15.15 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.45 Arenasport 4 Foot Brazil
15.45 Sport klub 3 Pregled ruske lige
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Siti – Barselona
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Empoli – Roma
16.10 SOS Košarka: Kadeti
16.15 Sport klub 3 Čikago – Minesota
16.15 Eurosport Alpsko skijanje
16.15 Arenasport 4 Hokej: St Luis – Njujork Rendžers
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Astrakhanočka – Vardar
16.45 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
17.00 Eurosport 2 Gran pri u Gvangžouu, Kina
17.05 SOS Da li znate
17.10 SOS Lovište
17.30 Sport klub 1 KHL magazin
17.40 SOS SOS mreža
17.45 Eurosport Njujorški maraton
17.45 Sport klub 1 Premijer liga, najbolji strelci
18.00 Arenasport 2 Košarka: Banvit – Nimburk
18.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – Mega Leks
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnički Niš – Vojvodina
18.00 Sport klub 2 Talin – Crvena zvezda
18.15 Arenasport 4 Fudbal: Benfika – Dinamo Kijev
18.15 Sport klub 1 Program iz studija
18.45 Sport klub 3 Zenit – Budućnost
18.45 Eurosport Alpsko skijanje
18.45 SOS Sportski dnevnik
19.00 Sport klub 1 Košarka: Budućnost – Bajern, prenos
19.10 SOS Sportski savez Srbije
19.10 Eurosport 2 Vesti
19.15 Eurosport 2 Hapoel Jerusalem – Krasnodar
19.15 Sport klub 2 ATP Pariz
20.00 Arenasport 2 ABA liga, emisija
20.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00 SOS Liga budućih šampiona
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.15 Eurosport Svi sportovi
20.30 Arenasport 2 Endesa liga, emisija
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja – Dinamo Zagreb, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Legija – Real Madrid, multiprenos
20.45 Sport klub 3 Mursija – Unikaha
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Monako – CSKA, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Kopenhagen – Lester
21.00 Eurosport 2 Gran Kanarija – Panevežis
21.00 Sport klub 2 Gran Kanarija – Lietkabelis
21.10 SOS Fudbalski miks
21.15 Eurosport Njujorški maraton
22.35 Sport klub 3 Svet sporta magazin
22.35 Sport klub 1 Top tenis
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, 2. trka
22.45 Arenasport 2 Rukomet, Bundesliga, emisija
22.45 SOS Dupli pas
22.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 Sport klub 3 ATP Pariz
23.15 Arenasport 2 Košarka: Mornar – Mega Leks
23.30 Eurosport Fudbal
23.30 Eurosport 2 Gran pri u Gvangžouu, Kina
23.30 Sport klub 1 NBA magazin
23.30 Sport klub 2 Fenerbahče – Uniks
23.45 SOS SOS mreža
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Eurosport Borilački sportovi
00.00 Sport klub 1 Evrokup: Cedevita – Nižnji Novgorod
00.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
00.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
00.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.30 Arenasport 4 Hokej: Vankuver – Montreal, direktno
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 3 Fudbal: Gremio – Kruzeiro, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 2 Bejzbol: Čikago Kabs – Klivlend, direktno
01.00 Arenasport 1 Fudbal: Monako – CSKA
01.30 Eurosport Alpsko skijanje: Svetski kup
02.45 Arenasport 3 Fudbal: Udineze – Torino
03.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
03.30 Arenasport 2 Auto moto, Vels
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Lion
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Bukurešt – Gjor
04.45 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
05.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
05.45 Arenasport 3 Clubland

Izvor

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

%d bloggers like this: