Sportski TV program – četvrtak, 04. januar 2018.

0
143

Sportski TV program – četvrtak, 04. januar 2018.

07.00 Eurosport 2 Holandija – Danska, finale
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
07.25 Sport klub 2 Evrokup: Lokomotiva – Partizan
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Fuše Berlin -Magdeburg
07.45 Arenasport 2 Great Sporting momments
08.00 Eurosport 2 Le Grand Bornan, Francuska, masovni start
08.00 Eurosport FIFA fudbal
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Monako – rens
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Atalanta
08.15 Arenasport 2 Ragbi: Munster – Lenster
08.20 Sport klub 3 Tenis: Halepova – Pliskova
08.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Vršac – Split
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Eurosport Skijaško trčanj – Nemačka: Tur de ski
09.05 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
09.25 Sport klub 1 Vesti
09.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo Šefild, finale
09.30 Sport klub 2 Fudbal: Njukasl – Mančester Siti
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 3 Evrokup: Ređo Emilija – Bajern
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Čelzi
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Eurosport 2 Potera istorije
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Klub Briž – Muskron
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Fudbalski miks
11.25 Sport klub 2 Evrokup: Galatasaraj – Hapoel
11.30 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
11.30 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
11.30 Eurosport 2 Klasici, best of
11.35 Sport klub 3 Fudbal: Burnmut -Vest hem
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Lacio – Krotone
12.00 Arenasport 4 Košarka, NCAA
12.00 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Njujrok Rendžers
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Arsenal – Čelzi
12.00 Eurosport Biatlon, Nemačka,sprint
12.45 SOS Liga budućih šampiona
13.00 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Kaen
13.30 Eurosport 2 Tur de Frans, best of
13.30 Sport klub 3 Pregled holandske lige
13.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
13.45 Sport klub 1 La liga magazin
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
13.45 SOS Borilački sportovi
14.00 Arenasport 2 Great Sporting momments
14.00 Sport klub 2 Tenis, Mubadala: Anderson – Karenjo Busta, prenos
14.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.15 Sport klub 1 NBA Live
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport 2 Vuelta, best of
14.30 Sport klub 1 Top tenis
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 Sport klub 3 Fudbal: Bolu – Akhisar, direktno
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
15.00 SOS Sportski savez Srbije
15.00 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
15.15 Arenasport 4 Red Bul, Porto, pregled
15.30 SOS SOS mreža
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis, pregled
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.30 Eurosport 2 Linc Austrija, veleslalom
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
16.00 Arenasport 3 Fudbal:Melburn Siti -Melburn Viktori
16.00 Sport klub 1 Kup Italije: Juventus – Torino
16.00 Sport klub 2 Tenis, Mubadala: Bautista Agut – Rublev, prenos
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Lamia – Panatinaikos, direktno
16.15 Eurosport 2 Bormio, Italija, spust
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 3 NFL: Hjuston – Pitsburg
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen – Hutenberg
16.55 SOS Aforizmi o sportu
17.00 SOS Puls života
17.15 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo Šefild, finale
17.30 Eurosport Tenis: ATP Doha, četvrtfinale
17.55 Sport klub 2 Trans vorld sport
18.00 Arenasport 1 Globe Soccer Awards, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Vršac – Split
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion – Marsej
18.00 Arenasport 4 Hokej: Vašington – Njujrok Rendžers
18.15 Sport klub 1 Fudbal: Benfika – Sporting
18.30 Eurosport 2 London, best of
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Sport klub 3 Evroliga: Žalgiris – Olimpijakos, direktno
19.15 Sport klub 2 NBA Action
19.15 SOS Autokomanda
19.25 Eurosport Vesti
19.45 Sport klub 2 NBA Live
19.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00 SOS Liga budućih šampiona
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Sampdorija
20.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
20.00 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
20.05 Sport klub 2 Evroliga. Makabi – Unikaha, direktno
20.15 Arenasport 2 Ragbi: Munster – Lenster
20.30 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Roma
20.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.40 SOS Knjiga za vikend
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Totenhem – Vest Hem, prenos
21.00 Sport klub 3 Evroliga. Valensijia – Panatinaikos, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Kaen
21.00 SOS SOS mreža
21.00 Eurosport 2 Budimpešta, Mađarska
21.30 Eurosport Ski skokovi: Austrija, VS 130 metara
22.00 SOS Dnevni događaji
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Sport klub 2 Magazin Premijer
22.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo Šefild, finale
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Sport klub 2 Pregled Championship-a
22.30 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
22.50 Sport klub 3 NBA Live
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS Sećanja
23.00 Eurosport 2 Noć skokova, Oberhauzen, Nemačka
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 2 Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid
23.00 Arenasport 4 Poker
23.05 Sport klub 3 Fudbal: Milan – Inter
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Sport klub 1 NBA Action
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Anderleht – Gent
23.30 Eurosport Reli – Eko trka Afrike
00.00 Arenasport 4 Košarka, NCAA
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Feniks – Sidnej
00.00 Sport klub 1 Evroliga: Barselona – CSKA
00.00 Arenasport 2 Fudbal: PSŽ – Kaen
00.50 Sport klub 3 Car Fashion
01.00 Eurosport ATP Brizbejn, prenos četvrtfinala
01.15 SOS Noćni program
01.20 Sport klub 3 Evroliga: Makabi – Unikaha
01.30 Arenasport 1 Hokej: Boston – Vašington, direktno
01.30 Sport klub 1 Tenis, najbolje od ATP u 2017.
01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
02.30 Sport klub 2 Evroliga: Valensija – Panatinaikos
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
02.55 Sport klub 3 NBA Action
03.15 Arenasport 4 Red Bul, Kazan, pregled
03.20 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis 500, pregled
03.45 Sport klub 3 Fudbal: Kirstal Palas – Arsenal
04.00 Arenasport 1 Boks
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Klub Briž – Muskron
04.05 Sport klub 2 Car Fashion
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja -Liverpul
04.30 Sport klub 2 Indijska liga: Jamshedpur – Čenaijin
04.30 Arenasport 1 Hokej: Kalgari – San Hoze, direktno
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Hanover

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here