Sportski TV program – četvrtak, 06. jul 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 06. jul 2017.

07.00EurosportFudbal, U19: Češka – Portugalija
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone
07.00Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 3. dan
07.05Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Atletik Bilbao
07.45Arenasport 2Bejbzol: Čikago – Vašington
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Vojvodina
08.00Arenasport 4Fudbal na pesku: Srbija – Estonija
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Sport klub 1Top tenis
08.30Eurosport 2Istborn, 3. dan
08.30Arenasport 1Clubland
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 3Fudbal: Ekscelsior – Fejnord
09.00Sport klub 1Atletika magazin
09.00Arenasport 4Vaterpolo, SL: Italija – Srbija, finale
09.00Sport klub 2ATP Uncovered
09.00Arenasport 1Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
09.05SOSSOS mreža
09.30Sport klub 2Car Fashion
09.30Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
10.00Arenasport 3Fudbal: Lion – Juventus
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 2Pregled spidvej, Danska
10.00Sport klub 1Vimbldon, pregled 3. dana
10.30Sport klub 3Košarka (ž): Španija – Francuska, finale EP
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 3. dan
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportAuto trke F3
11.00Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
11.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Santos
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportLe Mond
11.15SOSFudbalski miks
11.25Sport klub 2Američki fudbal: SBB Vukovi – NS Djuks
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 4. dan
12.00Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
12.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Real Madrid
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
12.25Sport klub 3NBA Inside Stuff
12.30RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
12.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon, prenos
12.55Sport klub 3Pregled Naskar, Sonoma, Kalifornija
13.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
13.00SOSSOS mreža
13.45Arenasport 4Fudbal na pesku, Evropski kup, best of
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Nansi
13.55Sport klub 3Boks, EP, Ukrajina – finala
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Sport klub 2ATP Antalija, četvrtfinale, direktno
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Foot Brazil, pregled
15.00Arenasport 1Fudbal: Patriotas – Korintians
15.15SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Odbojka na pesku, finale
15.30Arenasport 2Auotmoto, Portugal, pregeld
15.45Arenasport 3Fudbal, EP U21, pregled
16.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Juventus
16.00Sport klub 2Fudbal: Olimpijakos – Ludogorec
16.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Mančester Siti
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Vardar
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 1Red Bul, magazin
17.15SOSPuls života – uživo
17.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
17.45EurosportFudbal, U19: Nemačka – Bugarska
17.45Sport klub 2U susret Vimbldonu: Finale dublova 2016.
18.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
18.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Santos
18.00Arenasport 2Košarka: Real Madrid – Valensija
18.00Arenasport 4Hokej: St Luis – Nešvil
18.15Sport klub 3Moto GP Asen, trka
18.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Vaterpolo, SL: Italija – Srbija, finale
19.15SOSSećanja
19.30Sport klub 2Premijer liga magazin
19.40Sport klub 3Pregled japanske lige
19.45Arenasport 2Red Bul, pregled
20.00Eurosport 2WTCC magazin
20.00Arenasport 4Rukomet na pesku, EP, finale
20.00Sport klub 2NBA Action
20.00EurosportSnuker, Kina
20.00Arenasport 3Fudbal. Javor – Crvena zvezda
20.05Sport klub 3Pregled spidvej, Danska
20.15Arenasport 2Odbojka na pesku (ž), za 3. mesto
20.30Arenasport 1Fudbal: Mladost Lučani – Inter Baku, direktno
20.30Eurosport 2Motociklizam
20.30Sport klub 2ATP Antalija, četvrtfinale
20.30SOSSOS kolaž
20.55Sport klub 3Američki fudbal: SBB Vukovi – NS Djuks
21.00Eurosport 2Tur de Frans, best of
21.00EurosportLe Mond
21.00Arenasport 4Fudbal, U21, EP, polufinale
21.05Arenasport 2Odbojka na pesku (ž), finale
21.10SOSFudbalski miks
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2Istborn, četvrtfinale
22.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – PSV
22.00Arenasport 2Boks
22.00EurosportFudbal, U19: Nemačka – Bugarska
22.00Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
22.05Sport klub 2Trans vorld sport
22.30SOSSportski dnevnik
22.30RTS 1Odbojka: Srbija – Francuska
22.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2VTA Istborn, četvrtfinale
23.05Sport klub 3Džudo gran pri, Kankun, pregled
23.15SOSKošarka
23.30Arenasport 1Fudbal, U21, EP, pregled
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled 4. dana
23.35EurosportLe Mond
23.35Sport klub 3Košarka: Klivlend – Golden Stejt
23.40RTS 2Tenis: Vimbldon
00.00Arenasport 1Foot Brazil, pregled
00.00Arenasport 2Fudbal: Selta – Ajaks
00.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Real Madrid
00.00Arenasport 3Fudbal, EP U21, polufinale
00.30Arenasport 1Fudbal: Atletiko MG – Botafogo, direktno
00.30EurosportFudbal, U19: Nemačka – Bugarska
00.30Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Lozana
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Monpelje
01.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
01.55Sport klub 3Fudbal: Željezničar – Zeta, kvalifikacije
02.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
02.20Sport klub 2InCycle
02.30Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon
02.45Arenasport 4Foot Brazil, pregled
03.10Sport klub 2Atletiks
03.15Arenasport 4Odbojka na pesku, za 3. mesto
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Viskonsin
03.30Arenasport 3Clubland
03.35Sport klub 2VTA Istborn, četvrtfinale
03.40Sport klub 3Ekstremni svet sporta
04.00RTS 2Odbojka: Srbija – Francuska
04.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Roma
04.05Sport klub 3Ragbi: Klermont – Saracens
04.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Ludogorec
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Kielce
04.30Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Vojvodina
05.10Sport klub 2ATP Antalija, četvrtfinale

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor i foto Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar