Sportski TV program – četvrtak, 07. decembar 2017.

0
26

Sportski TV program – četvrtak, 07. decembar 2017.

07.00 Eurosport 2 Kilington, SAD, slalom
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
07.30 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen,Kina
07.30 Sport klub 3 NFL: Pitsburg – Grin Bej
07.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled australijske lige
07.35 Sport klub 2 Fudbal: Torino -Karpi
07.45 Arenasport 2 Automoto, mobil auto
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Crvena zvezda – Radnik
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Selta – Eibar
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.15 Arenasport 4 Hokej: Tampa Bej – Boston
08.15 Arenasport 2 Ragbi: Lenster – Dragons
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
08.30 Eurosport 2 WTCC magazin
08.30 Sport klub 1 Evrokup: Budućnost – Hapoel
08.35 Eurosport Biatlon: Švedska
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Pregled sezone
09.00 Arenasport 1 Košarka: Merilend – Sirakuza
09.00 SOS SOS mreža
09.20 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Hadersfild
09.30 Eurosport Trke dronova
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Sport klub 3 Dejvis kup: Francuska -Belgija
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal:Borusija Dortmund – Totenhem
10.15 Sport klub 1 Evrokup: Cedevita – Darušafaka
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
10.30 Eurosport Formula E: Hong Kong
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.55 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Nant – Monako
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport 2 Kilington, SAD, slalom
11.00 SOS Fudbalski miks
11.05 Sport klub 2 Košarka: Darušafaka – Eskisehir
11.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, individualno (ž)
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Željezničar – Široki Brijeg
12.00 Arenasport 3 Fudbal. Voždovac – Partizan
12.00 Arenasport 2 Hokej: Tampa Bej – Boston
12.00 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen,Kina
12.00 Arenasport 4 Košarka: Djuk -Indiana
12.00 SOS Borilački sportovi: Džudo, Karate
12.00 Eurosport Biatlon: Švedska
12.30 Sport klub 3 Fudbal: Stouk -Liverpul
12.50 Sport klub 2 Svet sporta magazin
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Barselona – Mursija
13.00 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
13.00 Eurosport Snuker: Engleska
13.00 SOS SOS koš
13.15 Sport klub 2 Džudo open, Marakeš, pregled
13.40 Sport klub 2 Džudo gran pri, Hag, pregled
13.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Jadran Carine – Eger
13.45 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Troa
13.54 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
14.10 Sport klub 2 NBA Live
14.15 Sport klub 3 Rukomet: Enkantada – Helvetia
14.15 Arenasport 2 Košarka: Mičigen – Nort Karolina
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, individualno (ž)
14.30 Sport klub 2 Fudbal:Karamanmaras – Basaksehir, direktno
14.50 Sport klub 1 NBA Live
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Radnik
15.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Arenasport 3 Fudbal. Kaljari – Inter
15.30 SOS SOS mreža
15.40 Sport klub 3 NBA Live
15.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
16.00 Sport klub 3 Košarka: Karšijaka -Trabzon, direktno
16.00 Sport klub 1 Odbojka: Fenerbahče – Ruselar, prenos
16.00 Arenasport 2 Great sporting momments
16.00 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen,Kina
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Apolon – Levadiakos, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 2 Trans vorld sport
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Kil
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Voždovac – Partizan
17.00 Eurosport 2 Pratnja zlatne medalje
17.15 SOS Puls života
17.30 Sport klub 2 Mobil 1 grid
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
17.30 Eurosport 2 Olimpijske igre
17.50 Sport klub 3 NFL Gameday
17.55 RTS 2 Odbojka (ž): Jedinstvo – Klek Zrenjanin, prenos
18.00 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Abu Dabi
18.00 Eurosport FIFA fudbal
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Udineze – Peruđa, direktno
18.15 Sport klub 1 Evroliga, studio
18.30 Sport klub 3 Evroliga: Efes – Armani, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.50 SOS Aforizmi o sportu
18.55 RTS 1 Fudbal: Dinamo (Kijev) – Partizan, prenos
18.55 Eurosport Vesti
19.00 Sport klub 1 Evroliga. Žalgiris – Panatinaikos, prenos
19.00 Eurosport 2 WTCC magazin
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg – Lemgo, direktno
19.15 SOS Fizioterapija
19.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Espanjol – Tenerife, direktno
19.55 Sport klub 2 NFL Gameday
20.00 Arenasport 4 Košarka: Krka – Split, direktno
20.00 Eurosport Snuker: Engleska
20.00 SOS SOS kolaž
20.15 Arenasport 1 Fudbal: Jang Bojs – St Galen, direktno
20.20 Sport klub 3 Pregled japanske lige
20.30 Sport klub 2 Evroliga. Valensija – Olimpijakos, direktno
20.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
20.45 Sport klub 1 Evroliga: Armani – Himki, prenos
20.55 RTS 1 Fudbal: Crvena zvezda – Keln, prenos
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Sport klub 3 Fudbal: Đenova – Krotone, direktno
21.00 Eurosport 2 Kamil Stoh, neispričana priča
21.10 SOS Fudbalski miks
21.30 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen,Kina
21.30 Arenasport 2 Fudbal: Valensija – Real Saragosa, direktno
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Betis – Kadiz, direktno
22.00 Arenasport 4 Red bul, pregled sezone
22.15 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, individualno (ž)
22.30 Sport klub 2 NBA Action
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 3 Košarka: Banvit – Bešiktaš
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
23.15 SOS Košarka
23.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Magdeburg – Lemgo
23.30 Arenasport 3 Fudbal: Independiente – Libertad
23.35 Eurosport Trke dronova
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mičigen – Nort Karolina
00.00 Sport klub 2 Evroliga: Himki – Brose
00.35 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 3 Fudbal: Karamanmaras – Basaksehir
01.00 Arenasport 2 Hokej: Los Anđeles – Vašington, direktno
01.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola brazilske lige
01.15 Arenasport 3 FIFA fudbal
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Junior – Flamengo, direktno
01.30 Eurosport Autotrke
01.35 Sport klub 2 Pregled japanske lige
01.40 Sport klub 1 NBA live
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Korona Kielce – Zaglebje Lubin
01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
02.05 Sport klub 2 Indijska liga: Goa – Bengaluru
02.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
02.45 Sport klub 3 Evroliga: Makabi – Žalgiris
03.15 Arenasport 4 Red bul, pregled sezone
03.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 RTS 2 Odbojka (ž): Jedinstvo – Klek Zrenjanin, r.
03.50 Sport klub 2 Evroliga: Baskonija – Fenerbahče
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Monako
04.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
04.15 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Seltik
04.20 Sport klub 3 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Lanus – Gremio
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Metalurg – Tatran Prešov
05.15 Sport klub 3 Fudbal: Betis – Đirona
05.25 Sport klub 2 Fudbal: Đenova – Krotone

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here