Sportski TV program – četvrtak, 08. jun 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 08. jun 2017.

07.00Eurosport 2Pariz, duel dana
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.25Sport klub 2Fudbal: Barselona – Alaves
07.30Sport klub 3Palakanestro: Trentino – Emporio Armani
07.45Arenasport 2Bejzbol: LA Dodžers – St Luis
08.00Arenasport 1Clubland
08.00Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt
08.00Arenasport 4Automoto, Argentina, pregled
08.00Arenasport 3Fudbal: Benfika – Vitorija Gimaraeš
08.00Eurosport 2Pariz, 4. dan
08.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
08.35EurosportBiciklizam:Kriterijum Dofine Liberea
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 3Fudbal: Grashopers – Bazel
09.00Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Čelzi
09.00Arenasport 1Košarka: FMP – Partizan
09.05SOSSOS mreža
09.15Eurosport 2Meksiko – Senegal, osmina finala
09.25Sport klub 2Fudbal: Ajntraht – Dortmund
09.45EurosportFudbal, U20
09.50RTS 2Fudbal, SP mladi, polufinale
10.00Sport klub 1Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
10.00Arenasport 2Boks: Konion – Lanez
10.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Juventus
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.0SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 3Košarka: Oldenburg – Ulm
11.00Arenasport 1Fudbal: Internacional – Palmeiras
11.15SOSFudbalski miks
11.20Sport klub 1Program iz studija
11.25Sport klub 2Fudbal: Zorja – Olimpik
11.30Eurosport 2Pariz, 5. dan
12.00Arenasport 2Hokej, NHL
12.00EurosportTenis: Rolan Garos – Miks parovi, prenos
12.00Sport klub 1Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Spartak
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Arenasport 3Fudbal: Alanca Lima – Independiente
12.30Sport klub 3Košarka: Lokomotiva – CSKA
12.50RTS 2Fudbal, SP mladi, polufinale
13.00SOSSOS mreža
13.00Arenasport 1Fudbal: Bolonja – Juventus
13.10Sport klub 2Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
13.45Sport klub 1Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
13.45Arenasport 4Bejzbol: LA Dodžers – St Luis
13.45Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Gremio
14.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos četvrtfinala
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.10Sport klub 3Košarka: Golden Stejt – San Antonio
14.30SOSSOS vesti
14.45EurosportGem, set i Mats
15.00HRT 2Tenis: Rolan Garos
15.00Arenasport 1Fudbal: Alanca Lima – Independiente
15.00EurosportTenis: Rolan Garos, žene
15.15Sport klub 2Fudbal: Konja – Basaksehir
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
15.30Sport klub 1Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
15.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
16.00Arenasport 3UEFA Greag goals of European football
16.00Sport klub 3Moto GP Le Man, trke
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Monako
16.30Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Magdeburg
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 1Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
17.00Sport klub 1Program iz studija
17.00Arenasport 3Fudbal: Angola – Japan, direktno
17.10Sport klub 2Svet sporta magazin
17.15SOSPuls života – uživo
17.30Sport klub 1Atletika, magazin
17.35Sport klub 2Mobil 1 grid
17.55RTS 2Rukomet, Finale kupa Srbije
18.00Arenasport 2Košarka: FMP – Partizan
18.00Arenasport 4Hokej, NHL Plej of
18.00Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt
18.00Sport klub 2Trans vorld sport
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Fudbal: Angers – PSŽ
19.00Arenasport 3Clubland
19.00EurosportGem, set i Mats
19.00Sport klub 3Košarka: Ulm – Oldenburg, direktno
19.00Sport klub 2Košarka: Bešiktaš – Efes, direktno
19.15SOSSećanja
19.30Arenasport 3Fudbal: Engleska – Kuba, direktno
19.45Arenasport 2Ragbi, finale
20.00Arenasport 4Automoto, Indijanapolis 500, pregled
20.00Sport klub 1Atletika, dijamantska liga, Rim, prenos
20.30SOSSOS kolaž
20.30Arenasport 1Košarka: Baskonija – Valensija, direktno
20.35EurosportBiciklizam:Kriterijum Dofine Liberea
20.50Sport klub 3Na današnji dan
20.55Sport klub 2InCycle
21.00Arenasport 4Fudbal: Benfika – Vitorija Gimaraeš
21.10SOSFudbalski miks
21.15Eurosport 2Gem, set i Mats
21.20Sport klub 3Fudbal: SBB Vukovi – Blu Dragons
21.25Sport klub 2NBA Action
21.30EurosportFudbal, U20
21.30Arenasport 3Clubland
21.40Eurosport 2Vesti
21.50Eurosport 2Pariz, duel dana
21.55Sport klub 2Košarka. Himki – Zenit
22.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
22.00Arenasport 2Boks: Valdez – Maringa
22.00Sport klub 1NBA Action
22.30Sport klub 1Najbolje od fudbala
22.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Eurosport 2Francuska – Italija, osmina finala
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.05EurosportTenis: Rolan Garos
23.15SOSKošarka
23.30Sport klub 3Svet sporta magazin
23.30Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt
23.30Arenasport 1Hokej, NHL finale plej ofa
23.35Sport klub 2Atletiks
23.50Eurosport 2Vesti
00.00Sport klub 2Košarka: Ulm – Oldenburg
00.00Arenasport 4Košarka: FMP – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Čelzi
00.00Arenasport 2Fudbal: Engleska – Kuba
00.10Sport klub 3InCycle
00.40Sport klub 3Magazin Premijer lige
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 3Fudbal: Midtjiland – Randers
01.30Arenasport 1Fudbal, pregled sezone Lige Evrope
01.35Sport klub 2Košarka: Bešiktaš – Efes
01.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
01.45Arenasport 3Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Automoto, ABS šou
02.45Arenasport 1Fudbal: Rionegro Agulias – Rasing Klub, direktno
02.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
02.50Sport klub 3Naskar, Šarlot
03.05Sport klub 2Fudbal: Hamilton -Dandi Junajted
03.15Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar Indijanapolis, pregled
04.00Arenasport 3Fudbal: Češka Republika – Škotska
04.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Juventus
04.30Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Magdeburg
04.30Arenasport 1Fudbal: Internacional – Palmeiras
04.50Sport klub 2Palakanestro: Avelino – Venecija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar