Sportski TV program – četvrtak, 10. avgust 2017.

0
78

Sportski TV program – četvrtak, 10. avgust 2017.

07.00 Arenasport 1 Rukomet: Meškov – Flensburg
07.00 Eurosport Atletika, SP
07.30 Eurosport 2 Trka kroz Jutu, 3. etapa
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Njujrok Jenkis – Detroit
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Javor
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Barselona
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.30 Sport klub 1 Top tenis
08.30 Sport klub 3 Fudbal: Bajern -Milan
08.30 Arenasport 1 Clubland
08.30 Eurosport 2 Watts
08.30 Eurosport Biciklizam: Blenkenberg
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Odbojka, gran pri: SAD – Italija, direktno
09.00 Sport klub 1 Premijer liga, najava sezone
09.05 SOS SOS mreža
09.30 Eurosport 2 Trka oko Poljske
10.00 Arenasport 4 Red Bul, Kazanj, emisija
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Lajpcig
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 1 Fudbal: Gvangdžou – Đangsu
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.05 Eurosport Atletika, SP
10.15 Sport klub 3 Fudbal: Spartak – Krasnodar
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Eurosport 2 Montreal, Kanada, pregled
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Sporting Rivalries
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Eurosport Olimpijske igre, specijal o atletici
11.15 SOS Fudbalski miks
11.30 Arenasport 1 Fudbal: Olimpijakos – Partizan
11.45 Eurosport 2 FIM EWC – All Access
11.45 Sport klub 1 Fudbal: Ural – Zenit
12.00 Arenasport 2 Fings of the century Floyd Paterson
12.00 SOS Borilački sportovi
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Audi kup, finale
12.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
12.05 Sport klub 3 NFL: Nju Ingland – Atlanta
12.15 Eurosport 2 Četvrtfinale
12.30 Arenasport 2 Tenis: Kicbil, direktno
13.00 Sport klub 2 Fudbal: Dortmund – Atalanta
13.00 SOS SOS koš
13.05 Eurosport Atletika, SP
13.30 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
13.30 Arenasport 1 Odbojka, gran pri: Brazil – Holandija, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Sampdorija
13.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
13.45 Eurosport 2 Trka oko Poljske
14.00 Sport klub 1 Fudbal: Benfika – Braga
14.00 Eurosport Biciklizam: Blenkenberg
14.00 Arenasport 2 Tenis: Kicbil, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Sport klub 2 Pregled Naskar, Pokono
15.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
15.00 Eurosport Biciklizam: Rimst – Lanaken
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.15 Arenasport 4 Automoto, Finska, pregled
15.30 Arenasport 1 Automoto, Finska, pregled
15.30 Arenasport 3 Masters of European Football
15.45 Sport klub 3 Fudbal na pesku: Belorusija – Grčka
15.45 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Real Madrid
16.00 Arenasport 2 Great sporting mommnets
16.00 Sport klub 1 Vesti
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Sautempton – Augsburg
16.00 Eurosport 2 Atletika
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Lester – Atletiko Madrid
16.30 Arenasport 2 Automoto, Formula E, Montreal, trka
16.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 1 Program iz studija
16.50 Sport klub 3 Fudbal na pesku: Rusija – Švajcarska
17.00 SOS Puls života – uživo
17.00 Eurosport Biciklizam: Danska
17.00 Arenasport 1 Plivanje, Svetski kup, Moskva, direktno
17.00 Eurosport 2 MLS All Stars – Real Madrid
17.00 Sport klub 1 Tenis: VTA Premijer Toronto, osmina finala, prenos
17.15 SOS Puls života – uživo
17.30 Arenasport 2 Tenis: Kicbil, direktno
17.30 Sport klub 2 InCycle
18.00 Eurosport 2 Trka oko Poljske
18.00 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
18.00 Eurosport Atletika, SP
18.00 Arenasport 4 Hokej: St Luis – Nešvil
18.00 Arenasport 3 Fudbal. Mačva – Zemun
18.05 Sport klub 3 NBA Ol star 2017
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 2 Atletiks
18.30 Sport klub 1 Tenis: ATP Masters Montreal, osmina finala, prenos
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Sport klub 2 Trans vorld sport
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Videoton – Bordo, direktno
19.15 RTS 2 Odbojka na pesku, Sombor
19.15 Eurosport 2 Montreal, Kanada, pregled
19.15 SOS Autokomanda
19.25 RTS 2 Atletika, SP
19.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
20.00 Sport klub 2 VTA Stanford, osmina finala, direktno
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Monako
20.00 Arenasport 2 Košarka: Srbija – Univerzitetska reprezentacija Srbije
20.00 HRT 2 Atletika, SP
20.00 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Ohajo, pregled
20.15 Sport klub 3 NBA 2017 – Muzika finala
20.15 Eurosport 2 Trka oko Poljske
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Ostende – Marsej, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Ružomberok – Everton, direktno
20.55 SOS Aforizmi o sportu
21.00 Arenasport 1 Fudbal, Audi kup, finale
21.00 Eurosport 2 Trka kroz Jutu, 3. i 4. etapa
21.10 SOS Fudbalski miks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Olimpijakos – Partizan
22.00 Arenasport 2 Odbojka, gran pri: SAD – Italija
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Sport klub 3 Fudbal: Barselona – Real Madrid
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.15 SOS Košarka
23.20 Eurosport Svi sportovi
23.30 Arenasport 1 Automoto, Indikar, Ohajo, pregled
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 2 Odbojka, gran pri: Brazil – Holandija
00.00 Arenasport 4 Košarka: Igokea – Partizan
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Olimpija – Nacional
00.30 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
00.30 Arenasport 1 Fudbal: Sao Paolo – Koritiba, direktno
00.45 SOS SOS vesti
00.55 RTS 2 Atletika, SP
00.55 Sport klub 3 Trans vorld sport
01.00 Eurosport Biciklizam: Rimst – Lanaken
01.00 Sport klub 1 Tenis: VTA Toronto, ATP Montreal, osmine finala, prenos
01.00 SOS Noćni program
01.30 Eurosport Atletika, SP
01.40 Sport klub 2 NBA specijal
01.45 Arenasport 4 Bejzbol: Njujrok Jenkis – Detroit
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Viljareal – Levante
01.45 Arenasport 4 Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
01.45 Sport klub 3 SK miks, SK momenti
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Sport klub 3 NFL: Arizona – Dalas, direktno
02.15 Sport klub 2 Fudbal: Bolonja – Al Sad Doha
02.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Atletiko Junior – Deportivo Kali, direktno
03.30 Arenasport 2 Automoto, Finska
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Sport klub 2 VTA Stanford, osmina finala, direktno
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Volfsburg – Njukasl
04.10 RTS 2 Tenis: Toronto
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Juventus
04.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Pik Seged
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Javor
04.50 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
05.05 Sport klub 3 Pregled holandske lige – poslednje kolo

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here