Sportski TV program – četvrtak, 13. jul 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 13. jul 2017.

07.00Arenasport 1Red Bul, San Dijego, magazin
07.00Eurosport 2Vitel – La Planš de Bel Fij, 5. etapa
07.15EurosportFudbal, U19: polufinale
07.30Sport klub 1Vesti
07.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
08.00Sport klub 1Fudbal: Fenerbahče – Sporting
08.00Arenasport 4Automoto, Poljska
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Rad
08.15Arenasport 2Odbojka, SL: Francuska – SAD
08.30Eurosport 2Vimbldon, 3. dan
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Arenasport 1Clubland
08.40Sport klub 3Na današnji dan
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 3Moto GP Zahsenring, trke
09.00Arenasport 1Košarka. FMP – Crvena zvezda
09.00Arenasport 4Fudbal: Koritiba – Vasko de Gama
09.05SOSSOS mreža
09.30SOSFudbalski miks
09.30Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
10.00Sport klub 1Vimbldon, pregled 9. dana
10.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Barselona
10.00EurosportJedrenje
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Eurosport 2Le Mond
10.00Arenasport 2Boks
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportSvi sportovi
10.35Sport klub 2Svet sporta magazin
10.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
10.55SOSAforizmi o sportu
11.00Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
11.00Eurosport 2Vimbldon, 3. dan
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
11.00Arenasport 1Fudbal: Lion – PSŽ
11.10Sport klub 2Pregled japanske lige
11.15SOSFudbalski miks
11.35Sport klub 2Vimlbdon, pregled 3. dana
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Arenasport 2Odbojka, SL: Rusija – Kanada
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
12.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko PR – Santos
12.15Eurosport 2Tenis, Vimbldon
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Eurosport 2Vimbldon, 4. dan
12.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon, prenos
13.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Gremio
13.00SOSSOS mreža
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Lion
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
14.30SOSSOS vesti
15.00Arenasport 1Odbojka, SL: Srbija – SAD
15.15SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Košarka, Cedevita Lipik 3 na 3, čelendžer, finale
15.30Arenasport 3Masters of European Football
15.30Arenasport 2Automoto, Poljska
16.00Arenasport 3Fudbal: Inter -Fiorentina
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Lion
16.30Arenasport 2Rukomet: Vive Kielce – Valdar
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
17.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
17.15EurosportAtletika, SP za omladince
17.15SOSPuls života – uživo
17.40Arenasport 1Fudbal: Atletiko PR – Santos
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Vašington
18.00Arenasport 3Foot Brazil, pregled
18.00Arenasport 2Košarka: Barselona – Gran Kanaria
18.30Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 3Fudbal: Inter Baku – Mladost Lučani, direktno
19.15SOSSećanja
19.30Arenasport 2Red Bul, Budimpešta, emisija
19.35EurosportSuperbajk
19.35Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope, studio
20.00Arenasport 4Automoto, Poljska
20.00Arenasport 1Fudbal: Sarajevo – Zarja, direktno
20.00Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Lozana, direktno
20.05Arenasport 2Odbojka, SL: Brazil – Rusija, direktno
20.30SOSSOS kolaž
20.45SOSKnjiga za vikend
21.00Arenasport 4Fudbal: Gvarani – River Plate
21.00EurosportLe Mond
21.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone
21.10SOSFudbalski miks
21.30Sport klub 2Car Fashion
22.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Leverkuzen
22.00EurosportFudbal, U19, polufinale
22.00Sport klub 2Magazin Premijer lige
22.00Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope, studio
22.00Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
22.05Sport klub 3Pregled Naskar, Dejtona 400
22.10Arenasport 2Great Sporting Momments
22.30Eurosport 2Tenis, Vimbldon
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Sporting Rivalries
22.30Sport klub 2ATP Uncovered
22.40Eurosport 2Vesti
22.40Arenasport 2Odbojka, SL: Francuska – Srbija, direktno
22.45Eurosport 2Vimbldon, 4. dan
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Ekstremni svet sporta
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 3Fudbal: Sutjeska – Levski
23.15SOSKošarka
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled 10. dana
23.30Arenasport 1Fudbal: Inter Baku – Mladost Lučani
23.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon
23.35EurosportLe Mond
00.00Arenasport 4Košarka: Mornar – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal: Sarajevo – Zarja
00.15RTS 2Tenis: Vimbldon
00.30Arenasport 2Fudbal: Ajaks – Legija
00.30Sport klub 1Premijer liga magazin
00.30EurosportAtletika, SP za omladince
00.45Sport klub 3Fudbal: Vest Hem – Votford
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1Japanska liga
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 1Great Sporting Momments
01.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Bastija
01.45Arenasport 4Bejzbol: Pitsburg – Filadelfija
02.00Arenasport 1Fudbal: Atletiko PR – Santos
02.00Sport klub 1Fudbal: Salvador – Kurasao, prenos
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.35Sport klub 3Magazin Premijer lige
03.05Sport klub 3Američki fudbal: SBB Vukovi – NS Djuks
03.30Arenasport 3Fudbal: Đenova – Juventus
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska
04.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
04.15Arenasport 4Fudbal: Bazel – PSŽ
04.30Sport klub 1Fudbal: Meksiko – Jamajka
04.30Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
04.30Arenasport 2Rukomet; Barselona – PSŽ
05.15Sport klub 3Španska liga, pregled sezone
05.30Arenasport 3Fudbal: Atletiko GO – Santos

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar