Sportski TV program – četvrtak, 16. novembar 2017.

0
193

Sportski TV program – četvrtak, 16. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige
07.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, trke
07.30 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
07.30 Eurosport Ragbi: Jesenji test mečevi
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.00 Arenasport 4 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
08.00 Sport klub 3 Pregled segunda divizion
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Mačva – Partizan
08.15 Arenasport 2 Ragbi: Konaht – Čitans
08.15 Sport klub 2 Biciklizam, Turska, pregled
08.30 Eurosport Autotrke, pregled sezone
08.30 Sport klub 1 Evrokup: Torino – Cedevita
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 3 Odbojka. Vojvodina – Tuluz
09.00 Eurosport Alpsko skijanje, Finska
09.00 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
09.00 Arenasport 1 Košarka: Bešiktaš – Aris
09.00 SOS SOS mreža
09.05 Sport klub 2 Evrokup: Partizan – Lokomotiva
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Mančester Siti
10.15 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – CSKA
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
10.30 Eurosport 2 Kup Kine
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Snuker, Šangaj
10.40 Sport klub 3 Fudbal: Everton – Votford
10.50 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Monako – Guingamp
11.00 SOS SOS kolaž
11.20 Sport klub 2 Vaterpolo: Crvena zvezda – Verona
12.00 Arenasport 3 Fudbal, brazilska liga
12.00 Arenasport 4 Košarka: PAOK – Tenerife
12.00 Sport klub 1 NBA Live
12.00 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom
12.00 Arenasport 2 Hokej: Boston – Njujork Rendžers
12.15 Sport klub 1 Tenis, studio
12.35 Sport klub 2 PL Netbusters
12.40 Sport klub 3 Fudbal: Dortmund – Bajern
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
13.00 Sport klub 1 ATP London, singlovi, prenos
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Kjevo – Napoli
13.05 Sport klub 2 La liga magazin
13.30 Eurosport 2 Watts
13.35 Sport klub 2 Svet sporta magazin
13.35 Arenasport 4 FIFA fudbal
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Klub Briž
13.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
14.00 Sport klub 2 ATP Milano, direktno
14.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
14.00 SOS Borilački sport
14.05 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
14.15 Arenasport 2 Košarka: Split – Primorska
14.30 Sport klub 3 Evrokup: Bajern – Ređo Emilija
14.30 SOS SOS vesti
14.35 Arenasport 4 Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
15.00 RTS 2 Tenis, London
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Mladost – Sutjeska
15.00 SOS Sportski savez Srbije
15.00 Eurosport 2 Kuća slavnih: Soči 2014.
15.30 Eurosport Olimpijske igre: Kuća slavnih Soči 2014.
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 SOS SOS mreža
15.35 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
16.00 Arenasport 2 Boks
16.00 Eurosport 2 Egzibicioni meč – Endi Mari, Glazgov
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – Kaen
16.05 Sport klub 3 NFL: Grin Bej – Detroit
16.05 Arenasport 4 Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Zagreb
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport Olimpijske igre: Olimpijski rekordi
17.00 Arenasport 1 Fudbal, brazilska liga
17.00 SOS Puls života
17.15 Arenasport 4 Fudbal: Porto – Lajpcig
17.45 Sport klub 2 Evrokup: Levalois – Cedevita
17.55 RTS 2 Odbojka: Železničar – Crvena zvezda
18.00 SOS SOS kolaž
18.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Benevento
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo Bukurešt – Skejrn Handbal, direktno
18.15 Sport klub 3 NFL Gameday
18.30 Sport klub 1 Košarka: Efes – Panatinaikos, prenos
18.45 Sport klub 3 Vaterpolo: Crvena zvezda – Verona
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Eurosport Alpsko skijanje, Finska
19.00 SOS Fizioterapija
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Berlin – Flensburg, direktno
19.15 Arenasport 4 Fudbal: Rumunija – Turska, direktno
19.15 SOS Gost SOS-a
19.30 Sport klub 2 ATP Milano, direktno
19.45 SOS Treniraj, budi zdrav
19.55 Eurosport 2 Vesti
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Vojvodina
20.00 Eurosport 2 Njujork Siti – Kolumbus, četvrtfinale
20.05 Sport klub 3 Evroliga: Makabi – Real Madrid, direktno
20.25 Eurosport Vesti
20.45 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
21.00 Eurosport Snuker, Šangaj
21.00 RTS 2 Tenis, London
21.00 SOS SOS mreža
21.00 Eurosport 2 Toronto – Njujork Red Buls, četvrtfinale
21.00 Sport klub 1 Košarka: Real Madrid -Malaga, prenos
21.05 Arenasport 4 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
21.15 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Crvena zvezda
21.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
21.35 Arenasport 4 Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
22.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, trke
22.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled 1. lige Srbije
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Sport klub 3 Biciklizam, Turska, pregled
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
22.35 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Eurosport Vesi
22.55 Sport klub 3 Evroliga: CSKA – Valensija
23.00 SOS Sećanja
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Sao Paolo – Šapekoense, direktno
23.00 Eurosport Trke dronova
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 Arenasport 4 Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
23.15 Sport klub 2 NFL Gameday
23.25 Eurosport 2 Vesti
23.30 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Dinamo Bukurešt – Skjern Handbal
23.30 Sport klub 1 NBA Action
23.45 Sport klub 2 NBA Action
00.00 Eurosport FIFA fudbal
00.00 Arenasport 4 Košarka: Bešiktaš – Aris
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Monako – Guingamp
00.10 Sport klub 2 Fudbal: Škotska – Holandija
00.10 Arenasport 1 Hokej: Edmonton – Nju Džersi, direktno
00.30 Sport klub 3 NBA Live
00.45 Sport klub 3 Evroliga: Armani – Žalgiris
01.00 Arenasport 3 Clubland
01.00 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Sport klub 1 NFL Gameday
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Arsenal
02.00 Sport klub 2 Košarka: Hjuston – Klivlend, direktno
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Boks
02.20 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
02.50 RTS 2 Odbojka: Železničar – Crvena zvezda
02.50 Sport klub 3 Trans vorld sport
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Superlige
03.30 Arenasport 2 Automoto, Finska, pregled
03.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
03.40 Sport klub 3 La liga magazin
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Angers – PSŽ
04.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled brazilske lige
04.00 RTS 2 Tenis, London, snimak
04.10 Sport klub 3 Evroliga: Barselona – Efes
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Juventus
04.25 Sport klub 2 Fudbal: Hrvatska – Grčka
04.30 Arenasport 1 Fudbal, brazilska liga
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Elverum Handbal – Kadeten Šafhauzen

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here