Sportski TV program – četvrtak, 17. avgust 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 17. avgust 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
07.00EurosportTur de Frans
07.45Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Boston
07.50Sport klub 3Na današnji dan
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Bačka
08.00Eurosport 2Điro D’Italija, best of
08.00EurosportSnuker: Kina
08.00Arenasport 4Fudbal: Apoel – Sparta Prag
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.05Sport klub 3Fudbal: Aleksandrija – Šahtjor
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.30Sport klub 1Top tenis
08.35Sport klub 2VTA i ATP Sinsinati
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Svetski sportski magazin
09.00Arenasport 1Košarka: Srbija – Crna Gora
09.00SOSSportski savez Srbije
09.00Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
09.10SOSSOS mreža
09.45Sport klub 3PL Netbusters
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
10.00Sport klub 1Španska liga, najava sezone
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Hofenhajm – Liverpul
10.00Eurosport 2Biciklizam – Vuelta
10.15Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič – Burnemut
10.15Sport klub 3Fudbal: Bazel – Grashoper
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00SOSĆaskanje: Saveti dr Snežane Bašić
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Gremio -Kruzeiro
11.00Eurosport 2Watts
11.00EurosportFIFA fudbal
11.00Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Sinsinati
11.30Eurosport 2Fudbal: FIFA
11.30EurosportĐiro D’Italija
11.40SOSGost SOS-a
12.00Arenasport 2Plivanje, Ajndhoven
12.00Arenasport 3Fudbal: Slovan Liberec – Sparta Prag
12.00Eurosport 2Frauenfeld-Vajnfelden, Švajcarska, trka
12.00Sport klub 3Fudbal: Galatasaraj – Kajzeri
12.00Arenasport 4Košarka: Luidsburg – Partizan
12.05Sport klub 2Pregled Premijer lige
12.15SOSSećanja
12.30EurosportTur de Frans
12.30Eurosport 2Gran pri u Gvangžouu, Kina, 2. dan
13.00Arenasport 1Fudbal: Tuluz – Monpelje
13.05Sport klub 2La liga magazin
13.30SOSSOS koš – trofej Beograda
13.30EurosportFudbal: Sijetl – Sporting
13.35Sport klub 2Fudbal: Kristal Palas – Hadersfild
13.45Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
13.45Arenasport 3Fudbal: Seltik – Astana
13.45Arenasport 4Bejzbol: St Luis – Boston
13.50Sport klub 3Pregled Championship-a
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Sport klub 1Fudbal: Real Madrid – Barselona
14.20Sport klub 3F1 H2O, Harbin, Kina, trka
14.30SOSSOS vesti
14.45EurosportPregled MLS
15.00SOSSportski savez Srbije
15.00Arenasport 1Fudbal: Budućnost – Mladost
15.15EurosportFIFA fudbal
15.30Arenasport 3Masters of European Football
15.30Arenasport 2Automoto, Finska, pregled
15.30Sport klub 2Ekstremno jedrenje: Barselona
15.30Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Barnli
15.45EurosportFudbal, EP za žene, polufinale
15.45SOSSOS vesti
15.45SOSSOS mreža – Kruševac 037
16.00Sport klub 2NFL: Tampa Bej
16.00Arenasport 3Fudbal: Botafogo – Flamengo
16.15Arenasport 4Fudbal: Olimpijakos – Rijeka
16.30Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
16.30Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Flensburg
16.30Sport klub 1Program iz studija
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
17.00Sport klub 2VTA i ATP Sinsinati, osmina finala, direktno
17.00SOSPuls života – uživo
17.00Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Sinsinati, prenos
17.25Sport klub 3Fudbal: Hansa – Herta
17.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
17.30Eurosport 2Biciklizam – Vuelta
18.00Arenasport 2FINA akvatik
18.00Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope, studio
18.00Arenasport 3Fudbal: Bordo – Mec
18.00EurosportSnuker: Kina
18.15Arenasport 4Hokej: Anahajm – Nešvil
18.30Arenasport 2Automoto, Nemačka, najava
18.30Eurosport 2Severna Irska, polufinale
18.35SOSSOS vesti
18.55RTS 1Fudbal: Krasnodar – Crvena zvezda, prenos
18.55HRT 2Fudbal: Dinamo – Skenderbeg
19.00Arenasport 1Fudbal: Krasnodar – Crvena zvezda, direktno
19.00SOSFizioterapija
19.00Arenasport 2Automoto, Nemačka, direktno
19.10Sport klub 3Pregled nemačkog kupa
19.10SOSSOS mreža
19.40Sport klub 3Pregled japanske lige
19.45EurosportFudbal, EP za žene, polufinale
19.45Eurosport 2Gran pri u Gvangžouu, Kina, 2. dan
20.00Arenasport 3Fudbal: Budućnost – Mladost
20.00Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Boston
20.05Sport klub 3Moto GP AUstrija, trka
20.15Arenasport 4Automoto, ABS šou
20.45Arenasport 4Fudbal: Legija Varšava – Šerif Tiraspor, direktno
20.45SOSKnjiga za vikend
20.50RTS 1Fudbal, Kvalifikacije za Ligu Evrope, sportski program
20.55HRT 2Fudbal: Everton – Hajduk
20.55RTS 1Fudbal: Partizan – Videoton, prenos
20.55SOSAforizmi o sportu
21.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Videoton, direktno
21.00SOSSOS kolaž
21.55Eurosport 2Vesti
22.00EurosportSnuker: Kina
22.00Eurosport 2Severna Irska, polufinale
22.00Arenasport 3Fudbal: Istanbul Basaksehir – Sevilja
22.00Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
22.48RTS 1Fudbal, Kvalifikacije za Ligu Evrope, sportski program
22.55Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope,studio, teren
23.00Eurosport 2Fudbal – FIFA
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10Arenasport 1Arenasport vesti
23.10SOSSOS koš
23.30Sport klub 1Premijer liga, magazin
23.30EurosportFudbal, EP za žene, polufinale
23.30Eurosport 2Gran pri u Gvangžouu, Kina, 2. dan
23.45RTS 2Fudbal: Krasnodar – Crvena zvezda
23.45Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
00.00Arenasport 4Košarka: Srbija – Crna Gora
00.00Arenasport 1Fudbal: Jang Bojs – CSKA
00.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Videoton
00.00Sport klub 1Pregled japasnke lige
00.00Sport klub 3Fudbal: Real Madrid – Barselona
00.00Arenasport 2Fudbal: Teplice – Jablonec
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Sinsinati, prenos
01.30EurosportSnuker: Kina
01.45Sport klub 3SK miks, SK momenti
01.45Arenasport 3Fudbal: Vitoria – Avai
01.45Arenasport 4Bejzbol: St Luis – Boston
02.00Arenasport 2Fudbal, pregled brazilske lige
02.00Sport klub 3NFL: Džeksonvil – Tampa Bej
02.00Arenasport 1Fudbal: Slovan Livered – Sparta Prag
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.50Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
02.50RTS 1Fudbal: Partizan – Videoton, snimak
03.05Sport klub 2Trans vorld sport
03.30Arenasport 3Masters of European Football
03.30Arenasport 2Automoto, Finska, pregled
03.55Sport klub 2Fudbal: Everton – Stouk
04.00Arenasport 3Fudbal: Antverpen – Genk
04.00Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
04.00Arenasport 4Fudbal: Hofenhajm – Liverpul
04.15Sport klub 1Biciklizam, magazin
04.30Arenasport 1Fudbal: Budućnost – Mladost
04.30Arenasport 2Rukomet: Berlin – Leven
04.45Sport klub 1Top tenis
04.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
05.00Sport klub 3Fudbal: Inter – Betis
05.15Sport klub 1Pregled spidvej: Švedska
05.40Sport klub 2Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar