Sportski TV program – četvrtak, 20. jul 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 20. jul 2017.

07.00Eurosport 2Eme – Po, 11. etapa
07.00Arenasport 1Rukomet: Barselona – PSŽ
07.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
07.45Arenasport 2Bejzbol, Ol star gejm
07.50Sport klub 2Fudbal: Panama – Nikaragva
08.00Arenasport 3Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Sport klub 3Trans vorld sport
08.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
08.30Eurosport 2Vimbldon, četvrtfinale
08.30Sport klub 1Top tenis
08.30Arenasport 1Clubland
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Svetski sportski magazin
09.00Arenasport 4Fudbal: Zrinjski – Maribor
09.00Sport klub 3Naskar, Kentaki, pregled
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda
09.00SOSSvedoci istorije
09.30SOSFudbalski miks
09.35Sport klub 2Fudbal: SAD – Martinik
10.00Sport klub 1Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Totenhem
10.00Eurosport 2Le Mond
10.00Sport klub 3Barsa TV, top 10
10.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
10.00EurosportZimski sportovi
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40Sport klub 3ATP Uncovered
10.55SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
11.00SOSFudbalski miks
11.00Arenasport 4Poker
11.00Eurosport 2Vimbldon, četvrtfinale
11.15Sport klub 3Moto GP Zahsenring, trka
11.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
11.30Sport klub 2Fudbal, pregled dana 9
11.45Sport klub 1Atletika magazin
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Sidnej, direktno
12.00Arenasport 2Odbojka, Svetska liga, best of
12.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Korintians
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Cedevita
12.15Sport klub 1Fudbal: Monako – Fenerbahče
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
12.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
12.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
13.45Arenasport 3Fudbal: Monpelje – Monako
13.45Arenasport 4Bejzbol, Ol star gejm
13.45Eurosport 2Tenis, Vimbldon
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00SOSSOS mreža
14.00Arenasport 1Fudbal: Zrinjski – Maribor
14.00Sport klub 1Fudbal, Gold kup, četvrtfinale
14.00Eurosport 2Polufinale (ž)
15.00SOSDnevni događaji
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Ajova, pregled
15.30Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
16.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Inter
16.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Korintians
16.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – PSŽ
16.30Arenasport 2Rukomet: Celje – Kielce
16.30SOSSOS vesti
17.15HRT 2Tenis: Umag
17.15SOSPuls života – uživo
17.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
18.00Arenasport 4Hokej: Anahajm – Nešvil
18.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00Arenasport 2Košarka: Valensija – Barselona
18.00Eurosport 2Tenis, Vimbldon
18.00Arenasport 3Fudbal: Francuska – Engleska
18.15Sport klub 1Moto GP specijal, Katalonija 4
18.15Eurosport 2Po – Pejragijd, 12. etapa
18.30Arenasport 1Fudbal: Sero Portenjo – Boston River
18.30SOSSOS vesti
19.00Sport klub 1Fudbal: AIK – Željezničar, prenos
19.15SOSSećanja
19.45Eurosport 2Polufinale (ž)
19.45Arenasport 2Great Sporting Momments
19.55HRT 2Fudbal: Kvalifikacije za Ligu Evrope
20.00Arenasport 3Masters of European Football
20.00Sport klub 3Fudbal: Panama – Nikaragva
20.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
20.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Ajova, pregled
20.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Srbija – Belgija
20.30SOSSOS kolaž
20.30Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Levski, direktno
20.30Arenasport 1Fudbal: Engleska – Španija, direktno
20.30EurosportFudbal (ž): Danska – Holandija
20.45SOSKnjiga za vikend
20.45Sport klub 1Fudbal: Gorica – Panionios, prenos
20.45Sport klub 2Fudbal: Željezničar – AIK, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Meksiko – Škotska, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Palmeiras – Korintians
21.10SOSFudbalski miks
21.30Arenasport 1Fudbal: Portugal – Danska, direktno
21.45Sport klub 3Fudbal: SAD – Martinik
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
22.00Arenasport 2Boks
22.00Eurosport 2Po – Pejragijd, 12. etapa
22.15Arenasport 1Fudbal: Nemačka – Francuska, direktno
22.30Arenasport 3Fudbal: Zrinjski – Maribor
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 1SK miks
22.40Sport klub 2Trans vorld sport
22.45Arenasport 1Fudbal: Nigerija – Kina, direktno
22.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSKošarka
23.15Arenasport 1Fudbal: Brazil -Italija, direktno
23.30Sport klub 2Atletiks
23.30Sport klub 3Španska liga, specijal: Novi prvoligaši
23.30Eurosport 2Polufinale (ž)
23.30Sport klub 1Fudbal: Domžale – Valur
23.45Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Partizan
00.00Arenasport 2Fudbal: Ajaks – Kopenhagen
00.00Sport klub 2Ekstremni svet sporta
00.15Sport klub 3Trans vorld sport
00.30Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Gremio, direktno
00.30Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
00.35EurosportFudbal (ž): Belgija – Norveška
00.45SOSSOS vesti
00.55Sport klub 2Gren slem Vimbldon
01.00Sport klub 3Fudbal: Verder – Vulvs
01.00SOSNoćni program
01.35Sport klub 1Fudbal, Gold kup, prenos četvrtfinala
01.45Arenasport 4Bejzbol: Home Run Derby
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige
02.30Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Sidnej
02.45Sport klub 3Gren slem Vimbldon
02.45Arenasport 3Fudbal: Deportivo Kal – Atletiko Junior
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 3, Spilberg
04.15Arenasport 4Fudbal: Sporting – Real Madrid
04.30Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Crvena zvezda
04.30Arenasport 2Rukomet: Meškov – Zagreb
04.30Arenasport 3Fudbal: Sampdorija – Roma

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar