Sportski TV program – četvrtak, 21. decembar 2017.

0
230

Sportski TV program – četvrtak, 21. decembar 2017.

08.00 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Trikala – PAOK
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Karolina – Toronto
08.20 Sport klub 3 Evroliga: Barselona – Unikaha
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Sosijedad – Sevilja
08.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 2 Odbojka: Fenerbahče – Peruđa
09.00 Eurosport 2 Watts top 10
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
09.00 Arenasport 1 Košarka: Dinamik – Zrinjski
09.05 SOS SOS mreža
09.15 Eurosport 2 Bela serija
09.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
09.30 Eurosport Snuker: Škotska
09.55 Sport klub 3 Fudbal: Menhengladbah – Leverkuzen
10.00 Arenasport 2 Boks: Horn – Korkoran
10.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Bajern
10.15 Sport klub 1 Evroliga: Armani – Baskonija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport 2 Sent Moric, Švajcarska
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.40 Sport klub 2 INdijska liga. Nortist Junajted – Mumbaj Siti
11.00 SOS Ćaskanje
11.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Kaen
11.00 Arenasport 4 Poker
11.30 Eurosport 2 Lahti, Finska, najbolji momenti
11.45 SOS Fudbalski miks
11.45 Sport klub 3 Evrokup: Trentino – Gran Kanaria
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Juventus – Đenova
12.00 Arenasport 2 Hokej: Toronto – Kolambas
12.00 Arenasport 4 Košarka. Gaziantep – PAOK
12.25 Sport klub 2 KHL Ice Week
12.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
12.30 Eurosport Fristajl skijanje: Kina
12.40 Sport klub 2 Fudbal: Bajern – Dortmund
12.45 SOS Liga budućih šampiona, Beograd
13.00 Eurosport 2 Melburn, best of
13.00 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
13.20 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
13.30 Eurosport Fristajl skijanje: Italija
13.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
13.45 SOS Borilački sportovi
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Mehelen – Klub Briž
13.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
13.45 Sport klub 3 Japanska liga, pregled sezone
13.45 Sport klub 1 NBA Live
14.00 Eurosport 2 Pariz, best of
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Larisa – Ksanti, direktno
14.00 Sport klub 1 La liga magazin
14.00 Arenasport 2 FINA akvatik
14.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.15 Sport klub 3 NFL: Pitsburg – Nju Ingland
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.35 Sport klub 2 Fudbal: Roma – Torino
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.55 Sport klub 1 NBA Action
15.00 SOS Sportski savez Srbije
15.00 Eurosport 2 Njujork, best of
15.15 Arenasport 4 Red Bul, Čiba, pregled
15.30 Sport klub 1 Odbojka: Halkbank Ankara – PAOK, direktno
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, St Petersburg, pregled
15.30 SOS SOS mreža
15.30 Arenasport 3 Clubland
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Čelzi – Burnmut
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Rens
16.00 Eurosport 2 Klasici, best of
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Lamia – Panatinaikos, direktno
16.25 Sport klub 2 La liga magazin
16.30 Eurosport FIFA fudbal
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Meškov Brest
16.30 SOS SOS vesti
16.40 Sport klub 3 KHL Ice Week
16.55 RTS 2 Odbojka (ž): Partizan – Tent, prenos
16.55 SOS Aforizmi o sportu
16.55 Sport klub 3 NFL Gameday
17.00 Sport klub 2 Odbojka: Zenit Kananj – Berlin, direktno
17.00 Eurosport Alpsko skijanje: Francuska
17.00 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
17.00 SOS Puls života
17.15 Sport klub 1 Top tenis
17.30 Sport klub 3 KHL: CSKA – Metalurg MG, direktno
17.45 Sport klub 1 Evroliga, studio
18.00 SOS SOS kolaž
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Verona – Milan
18.00 Eurosport 2 Tur de Frans, best of
18.00 Arenasport 2 Košarka: Dinamik – Zrinjski
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
18.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Rukomet: Hanover -Lemgo, direktno
18.30 Arenasport 4 Fudbal: Levadiakos – PAS Gianina, direktno
19.00 Eurosport 2 Vuelta, best of
19.00 Sport klub 2 NBA Action
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Panatinaikos, prenos
19.15 SOS Autokomanda
19.30 Sport klub 2 NFL Gameday
19.30 Sport klub 3 Fudbal: Eibar – Đirona, direktno
19.45 Arenasport 2 Great Sporting momments
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport OI: Olimpijski rekordi
20.00 Eurosport 2 Watts top 10
20.00 SOS Liga budućih šampiona
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
20.05 Sport klub 2 Evroliga. Makabi – Fenerbahče, direktno
20.15 Arenasport 2 Odbojka, Svetsko klupsko prvenstvo, finale
20.15 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa, direktno
20.30 Eurosport 2 Inihen (San Kandido), Italija, ski kros
20.40 SOS Knjiga za vikend
20.45 Sport klub 1 Evroliga, studio
20.45 Arenasport 1 Rukomet: Leven – Flensburg, direktno
21.00 Sport klub 1 Evroliga: Valensija – Žalgiris, uključenje
21.00 SOS SOS mreža
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Sport klub 3 Fudbal: Alaves – Malaga, direktno
21.30 Eurosport 2 Melburn, best of
22.00 Eurosport OI: Olimpijska priznanja
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Lajpcig – Bešiktaš
22.00 SOS Dnevni događaji
22.00 Sport klub 2 NBA Live
22.00 Arenasport 2 Boks: Lomačenko – Rigondo
22.15 Eurosport OI: Teorija sporta
22.15 Sport klub 2 Ekstremno jedrenje, Los Kabos
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
22.30 Eurosport 2 Pariz, best of
22.30 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.45 Sport klub 2 Odbojka: Halkbank Ankara – PAOK
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 SOS Zona pres
23.25 Sport klub 1 Evroliga: Makabi – Fenerbahče
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Bristol Siti – Mančester Siti
23.30 Sport klub 3 Ragbi: Lester – Munster
23.30 Eurosport 2 Njujork, best of
23.35 Eurosport FIFA fudbal
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Larisa – Ksanti
00.00 Arenasport 4 Košarka: Bešiktaš – Ostende
00.00p Arenasport 2 Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa
00.25 Sport klub 2 Evrokup: Bilbao – Lokomotiva
00.25 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
00.40 Eurosport Fristajl skijanje: Italija
01.00 Sport klub 1 KHL: CSKA – Metalurg MG
01.10 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Panatinaikos
01.15 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran Carine – Pro Reko
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Vest Hem Junajted
01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
02.30 Sport klub 2 Fudbal: Eibar – Đirona
02.45 Sport klub 3 NBA Action
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
03.00 Arenasport 1 Fudbal: Mehelen – Klub Briž
03.00 Sport klub 1 Barsa TV: Sećanje na Krojfa
03.15 Arenasport 4 Red Bul, San Dijego, pregled
03.15 Sport klub 3 Evroliga: Brose – Real Madrid
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Alabama, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Kaen
04.10 RTS 2 Odbojka (ž): Partizan – Tent, r.
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
04.15 Sport klub 2 Evrokup: Trentino – Gran Kanaria
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Lajpcig – Gumersbah
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Brizbejn -Melburn Viktori
04.50 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Las Palmas
05.30 Sport klub 1 Top tenis
05.50 Sport klub 2 Car Fashion

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here