Sportski TV program – četvrtak, 23. novembar 2017.

0
221

Sportski TV program – četvrtak, 23. novembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
07.00 Eurosport 2 W Cup Track: Mančester
07.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
07.20 Sport klub 3 Fudbal: Grčka – Hrvatska
07.45 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola brazilske lige
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Dalas – Florida
08.15 Sport klub 2 Evroliga. Valensija – Armani
08.30 Eurosport Autotrke
08.30 Sport klub 1 ATP Uncovered
08.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
08.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka. Zrinjski – Lovćen 1947
09.00 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
09.00 Arenasport 4 Fudbal. Partizan – Rad
09.00 Eurosport Karling
09.00 Sport klub 1 Italijanska odbojka (ž)
09.05 Sport klub 3 Fudbal: Republika Irska – Danska
09.05 SOS SOS mreža
09.50 Sport klub 2 Evrokup: Bajern – Galatasaraj
10.00 Arenasport 2 Boks: Artur Beterbijev – Enriko Koling, Karlos Ramirez – Majk Rid
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
10.45 Sport klub 1 Košarka: Hjuston – Denver
10.50 Sport klub 3 KHL: Baris – Avangard
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Melburn Viktori – Brizbejn
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Fudbalski miks
11.25 Sport klub 2 Evroliga. Fenerbahče – Olimpijakos
11.30 Eurosport 2 Klingental; Nemačka, 140m skakaonica
12.00 SOS Borilački sport
12.00 Arenasport 4 Košarka: AEK – Olimija
12.00 Eurosport Zimski sportovi
12.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Čikago
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Fluminense
12.30 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
12.30 Eurosport Fudbal, pregled MLS
12.35 Sport klub 3 Moto GP Valensija, trke
13.00 Eurosport FIFA fudbal
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Rumunija – Holandija
13.00 SOS SOS koš
13.05 Sport klub 2 Evrokup: Lokomotiva – Limož
13.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
14.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
14.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
14.30 Eurosport 2 Kuća slavnih, Soči 2014
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 1 Fudbal: Korintians – Fluminense
14.45 Sport klub 2 Rukomet: Valjadolid – Helvetia
15.15 Arenasport 4 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Arenasport 2 Automoto, Španija, pregled
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 Indijska liga, prenos
15.30 Eurosport 2 Olimpijske igre
15.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
16.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
16.05 Sport klub 3 Fudbal: Italija – Švedska
16.15 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – CSKA
16.15 Arenasport 4 Fudbal. PSŽ – Anderleht
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport 2 Šangaj Masters, Kina, četvrtfinale
16.30 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Rad
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Tatran Prešov – Vojvodina
17.15 SOS Puls života
17.20 Sport klub 1 Košarka: Hjuston – Denver
17.55 RTS 2 Odbojka: Spartak – Crvena zvezda, prenos
18.00 Sport klub 3 Evroliga: Himki – Makabi, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Neptunas – PAOK
18.00 Sport klub 2 NBA Action
18.00 Arenasport 4 Hokej: Njujork Rendžers – Čikago
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Poljska – Meksiko
18.25 Sport klub 2 Mobil 1 grid
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
18.30 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
18.50 SOS Aforizmi o sportu
18.55 RTS 1 Fudbal: Partizan – Jang Bojs, prenos
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Melsungen – Leven, direktno
19.00 Sport klub 2 Evroliga: Žalgiris – Baskonija, direktno
19.00 Sport klub 1 Košarka: Žalgiris – Efes, prenos
19.15 SOS Autokomanda
19.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
19.45 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
19.50 Eurosport Vesti
19.55 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Arenasport 4 Red Bul, Indijanapolis, pregled
20.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Rumunija – Holandija
20.15 Arenasport 2 Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Ademar Leon, direktno
20.25 Sport klub 3 NBA Live
20.30 Eurosport 2 Potera istorije
20.35 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Bilerikej – Leterhed, direktno
20.45 Arenasport 1 Košarka, pregled kola Endesa lige
20.50 SOS Aforizmi o sportu
20.55 RTS 1 Fudbal: Bate Borisov – Crvena zvezda, prenos
21.00 Sport klub 2 ATP London: Zverev – Sok, prenos
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Korintians – Fluminense
21.00 Sport klub 1 Košarka: Barselona – Makabi, prenos
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
21.10 SOS Fudbalski miks
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
22.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola brazilske lige
22.30 SOS SOS vesti
22.45 Sport klub 3 Džudo gran pri, Abu Dabi, pregled
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Sport, direktno
23.00 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
23.15 Sport klub 3 Evrokup, najbolja utakmica
23.15 SOS Košarka
23.30 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
23.30 Arenasport 1 Hokej: Njujrok Rendžers – Čikago
23.30 Sport klub 2 NFL Gameday
23.30 Sport klub 1 Košarka: Crvena zvezda – Baskonija, prenos
23.55 Eurosport Vesi
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mursija – Monako
00.00 Eurosport Trke dronova
00.00 Sport klub 2 Plej of za SP, pregled
00.00 Arenasport 2 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
00.30 Sport klub 2 Evroliga: Himki – Makabi
00.50 Sport klub 3 Odbojka: Lube – Pjaćenca
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Ski skokovi
01.10 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
01.15 Sport klub 1 NBA Action
01.30 Arenasport 1 Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Ademar Leon
01.30 Arenasport 3 Fudbal: Japan – Brazil
01.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.05 Sport klub 2 ATP London, dublovi
02.15 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
02.30 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid – Unikaha
02.45 Arenasport 4 FINA akvatik
03.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
03.15 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring, pregled
03.30 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
03.30 Arenasport 2 Automoto, Španija, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.40 Sport klub 2 Evroliga: Efes – Panatinaikos
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Korintians – Fluminense
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Vestern Sidnej
04.05 Sport klub 3 Mobil 1 grid
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Čelzi
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Meškov Brest – Metalurg
04.30 Sport klub 3 Fudbal: Nemačka – Francuska
05.15 Sport klub 2 Evrokup: Bilbao – Lijetuvos

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here