Sportski TV program – četvrtak, 25. maj 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 25. maj 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.00Eurosport 2Potera istorije
07.20Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Sanderlend
08.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šamiona
08.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.15Arenasport 2Hokej: Anahajm – Nešvil
08.30Arenasport 4Clubland
08.30Sport klub 2Fudbal: Sautempton – Mančester Junajted
08.30Eurosport 2Blenkpejn Enduras serija, Silverstoun
08.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
08.45EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSSOS mreža
09.00Arenasport 4Fudbal: Radnički – Partizan
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks -FMP
09.05Sport klub 3Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
09.30Eurosport 2WTCC magazin
09.45EurosportFudbal: Francuska – Vijetnam SP, U20
10.00Sport klub 1Formula 1: Monte Karlo, trening
10.00Eurosport 2Firenca – Banjo di Romanja, 11. etapa
10.00Arenasport 2Boks: Lomačenko – Sosa
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona
10.25Sport klub 2ATP Uncovered
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Sent Etijen
11.00Sport klub 2Tur Jorkšira, pregled
11.00Sport klub 3Evrolia, Istanbul, F4, konferencija za medije, direktno
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
11.25Sport klub 1Atletika magazin
12.00SOSSOS kolaž
12.00Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters Rim, osmina finala, direktno
12.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 4. etapa
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Otava
12.00Arenasport 4Košarka: Andora – Real Madrid
12.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
12.00Arenasport 3Fudbal: Slaven – Rijeka
12.00Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – San Antonio
12.10Sport klub 3Car Fashion
12.35Sport klub 3Košarka: Boston – Klivlend
13.00SOSBorilački sportovi
13.00Arenasport 1Fudbal; Medelin – Emelek
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Eurosport 2Španija – Nemačka, polufinale
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šamiona
13.45Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Internacional
14.00Arenasport 2Automoto, Portugal
14.00Sport klub 1Formula 1: Monte Karlo, trening
14.25Sport klub 3Fudbal: Šefild V – Hadersfild
14.30SOSSOS vesti
14.30Eurosport 2Watts
14.30Arenasport 2Triatlon, Jokohama
15.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
15.00SOSSportski savez Srbije
15.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
15.15Arenasport 4Foot Brazil, pregled
15.30Arenasport 1Fudbal: Radnički – Partizan
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled italijanske lige
15.30Eurosport 2Potera istorije
15.35Sport klub 1NBA pregled
15.45Sport klub 1Japanska liga, pregled
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Sent Etijen
16.00Eurosport 2Turska – Engleska, polufinale
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Barselona
16.15Sport klub 3La liga magazin
16.15Arenasport 2Hokej, SP: Rusija – Češka, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 1Fudbal: Austrija Beč – Salcburg, prenos
16.45Sport klub 3Fudbal: Selta – Real Madrid
17.15EurosportĐiro ekstra
17.15SOSPuls života – uživo
17.15Eurosport 2Monako, pregled
17.30EurosportTenis: Rolan Garos, kvalifikacije
17.30Arenasport 1Clubland
17.40HRT 2Pregled finala Lige Evrope
18.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00EurosportTenis: ATP Ženeva
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Otava
18.00Arenasport 3Fudbal: Javor – Crvena zvezda
18.15Eurosport 2Forli – Ređo Emilija, 12. etapa
18.20Sport klub 1NBA Action
18.30Arenasport 2Dokumentarni film
18.30Sport klub 3Magazin Premijer lige
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Košarka: Partizan – Crvena zvezda, direktno
19.00Sport klub 1Košarka: Zenit – Himki, prenos
19.00Sport klub 3Košarka: Ulm – Ludvigsburg, direktno
19.15SOSAutokomanda
20.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 4. etapa
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.00SOSEuromotus LBS; pregled kola
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.10HRT 2Košarka: Cibona – Cedevita
20.15Arenasport 2Hokej, SP: Švajcarska – Švedska, direktno
20.20EurosportFudbal: Francuska – Vijetnam SP, U20
20.30Arenasport 3Fudbal: Sporting Šarlroa – Anderleht
20.30Arenasport 4Fudbal: Ostende – Klub Briž, direktno
20.45Sport klub 1Škotski plej of, finale, prenos
20.45Sport klub 3Fudbal: Lester – Totenhem, direktno
20.55Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00EurosportĐiro danas
21.10SOSFudbalski miks
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Sport klub 2NBA Action
21.30Eurosport 2Španija – Nemačka, polufinale
22.00Sport klub 2NBA live
22.00Arenasport 1Arena specijal: Gost Zdravko Mamić
22.00EurosportFudbal: Nemačka – Meksiko, U20
22.15Sport klub 2Trans vorld sport
22.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
22.30Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Lester
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 2Boks, regionalna liga
22.40Sport klub 1SK momenti
22.45Sport klub 3Košarka: Boston – Klivlend
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Boks: Kojanu – Parker
23.00Eurosport 2Turska – Engleska, polufinale
23.00Arenasport 4Poker
23.15Sport klub 2Magazin Premijer lige
23.15SOSKošarka
23.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – San Antonio
23.30Arenasport 1Fudbal: Sporting Šarlroa – Anderleht
23.30EurosportĐiro danas
23.45Sport klub 2Fudbal: Fenerbahče – Basaksehir
00.00Arenasport 2Fudbal: Slaven – Rijeka
00.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Crvena zvezda
00.30Arenasport 3Fudbal: Medelin – Elemek
00.40Sport klub 3Evroliga (U18): Crvena zvezda CSKA
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.30Sport klub 2Fudbal: Šefild V – Hadersfild
01.30Arenasport 1Sergej Bubka
01.30Sport klub 1Evroliga, pregled
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
02.00Sport klub 1Ekstremni svet sporta
02.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
02.00Arenasport 1Hokej: Anahajm – Nešvil
02.15Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
02.15Sport klub 3Ekseter – Karlisle
02.30Sport klub 1NBA – finale Istoka, prenos
02.45Arenasport 3Fudbal: Botafogo – Atletiko Nacional, direktno
03.15Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.15Sport klub 2Fudbal: Bazel – Sion
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis, pregled
03.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šamiona
04.15Sport klub 3Fudbal: Patrik – Seltik
04.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Monako
04.30Arenasport 1Fudbal: Dinamo – Istra
04.30Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Kil
04.45Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
05.00Sport klub 2Evroliga (U18): Crvena zvezda CSKA
05.50Sport klub 3Pregled japanske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar