Sportski TV program – četvrtak, 27. jul 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 27. jul 2017.

07.00Eurosport 2Trka kroz Valoniju
07.10Sport klub 3Fudbal: Jang Bojs – Bazel
07.30Arenasport 1Rukomet: Meškov – Flensburg
07.45Arenasport 2FIFA fudbal, emisija
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Čelzi – Bajern
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
08.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
08.30Sport klub 1Fudbal: Midtjiland – Silkeborg
08.30Eurosport 2Fudbal, EP (ž)
08.30EurosportPlivanje, SP
08.40Sport klub 2ATP Uncovered
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 3Fudbal: Barselona – Juventus
09.00SOSSvedoci istorije
09.00Arenasport 1Košarka: Gonzaga – Nort Karolina
09.10Sport klub 2ATP Hamburg
09.30SOSFudbalski miks
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Odbojka na pesku, Ljubljana, polufinale
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30Sport klub 1ATP Magazin
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 3Spidvej, Kardif
10.45Sport klub 2Fudbal: SAD – Jamajka, finale Gold kupa
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Tenis: ATP Hamburg, prenos osmine finala
11.00Arenasport 1Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
11.15SOSFudbalski miks
11.30Eurosport 2Trka kroz Valoniju
12.00Arenasport 2Dokumentarni film
12.00Arenasport 3Fudbal. Šapekoense – Defensija i Justicija
12.00Arenasport 4Košarka: Cibona – Budućnost
12.15EurosportFudbal (ž), EP, grupna faza
12.30Eurosport 2Budimpešta, 13. dan
12.45Sport klub 2Pregled ruske lige
13.00SOSSOS mreža
13.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
13.15Arenasport 2The World Games 2017, direktno
13.15Sport klub 2Fudbal: Altah – Austrija Beč
13.30Arenasport 1Fudbal: Bajern – Internacionale, direktno
13.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Srbija – Rusija
13.45Sport klub 3Fudbal na pesku: Portugal – Brazil
13.45Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Palmeiras
14.00EurosportFIFA fudbal
14.30EurosportBiciklizam, Valonija
14.30Eurosport 2Pregled MLS lige
14.30SOSSOS vesti
14.55Sport klub 3Palakanestro: Trentino – Venecija, finale, odlučujuća utakmica
15.00Sport klub 2Trans vorld sport
15.00Eurosport 2FIFA fudbal
15.00Arenasport 2Automoto, Poljska, pregled
15.15SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Automoto, Mobil auto
15.30Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
15.30Arenasport 3Clubland
15.30EurosportPlivanje, SP
15.30Eurosport 2Fudbal, EP (ž)
16.00Sport klub 2Fudbal: Bešiktaš – Valjadolid
16.00Arenasport 2The World Games 2017, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Rudeš – Rijeka
16.00Arenasport 1Fudbal. PSŽ – Juventus
16.15Arenasport 4Fudbal. Monako – Mančester SIti
16.30SOSSOS vesti
17.00Sport klub 3Fudbal: SAD – Jamajka, finale Gold kupa
17.00SOSPuls života – uživo
17.00Arenasport 2The World Games 2017, direktno
17.25RTS 2Plivanje, SP
17.30HRT 2Plivanje, SP
17.45Sport klub 2InCycle
18.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
18.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
18.15Sport klub 2Fudbal: Barselona – Juventus
18.30Arenasport 4Automoto, Finska,najava
18.30Arenasport 1Red Bul, Kazanj, magazin
18.30Eurosport 2Trka kroz Valoniju
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Fudbal: Šturm – Fenerbahče, direktno
19.00Sport klub 1Biciklizam, magazin
19.00Arenasport 4Automoto, Finska, direktno
19.00Sport klub 3Na današnji dan
19.15SOSSećanja
19.15Sport klub 3Svet sporta magazin
19.30Eurosport 2Biciklizam, Tur de Frans
19.30Sport klub 1Na današnji dan
19.45Sport klub 3Mobil 1 grid
19.55EurosportVesti
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.00EurosportFIFA fudbal
20.00Arenasport 4Odbojka na pesku, Ljubljana, finale
20.00Sport klub 1Fudbal: Bešiktaš – Las Palmas, prenos
20.05Sport klub 2Magazin Premijer lige
20.05RTS 1Fudbal, Kvalifikacije za Ligu Evrope, sportski program
20.10HRT 2Vaterpolo
20.15Sport klub 3Jahting, Roleks kup
20.20Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
20.25Eurosport 2Vesti
20.25RTS 1Fudbal: Crvena zvezda – Sparta Prag, prenos
20.30Eurosport 2Fudbal, EP (ž)
20.30Arenasport 3Fudbal: Bordo – Videoton, direktno
20.30SOSSOS kolaž
20.30EurosportFudbal (ž), EP, grupna faza
20.35Sport klub 2Atletiks
20.40Sport klub 3ATP Hamburg, osmina finala
20.45SOSKnjiga za vikend
21.00Arenasport 1Fudbal: Everton – Ružomberok, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal. Partizan – Olimpijakos
21.10SOSFudbalski miks
21.30Sport klub 2Na današnji dan
21.45Sport klub 2Mobil 1 grid
21.50Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
21.50Sport klub 1Magazin Premijer lige
22.15Sport klub 2Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
22.15Sport klub 1Svetski sportski magazin
22.20RTS 1Fudbal, Kvalifikacije za Ligu Evrope, sportski program
22.30Arenasport 3Fudbal: Bajern – Internacionale
22.30Arenasport 2Fudbal: Mančester Siti – Real Madrid
22.30SOSSportski dnevnik
22.40EurosportVesti
22.45Eurosport 2Budimpešta, 14. dan
22.45EurosportBiciklizam, Valonija
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSKošarka
23.30Arenasport 1Bejzbol: Čikago – Čikago Kabs
23.30Sport klub 1Fudbal, Gold kup, finale
23.45EurosportFudbal (ž), EP, grupna faza
23.50Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Monako
00.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Crvena zvezda
00.05Sport klub 2Fudbal: Bešiktaš – Las Palmas
00.15Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Sport Recife, direktno
00.15Arenasport 2Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
00.15RTS 2Plivanje, SP
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 1Naskar
01.30EurosportPlivanje, SP
01.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
01.50Sport klub 3Atletiks
01.50Sport klub 2ATP Hamburg, osmina finala
02.00Sport klub 1Top tenis
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
02.15Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
02.20Sport klub 3Magazin Premijer lige
02.25RTS 1Fudbal: Crvena zvezda – Sparta Prag, r.
02.30Sport klub 1VTA Magazin
02.45Sport klub 3Španska liga, pregled sezone
02.45Arenasport 1Fudbal: Atletiko PR – Gremio, direktno
02.50RTS 2Vaterpolo, SP, polufinale, r.
03.00Sport klub 1Premijer liga, najbolji mečevi: Votford – Mančester Junajted
03.25Sport klub 2Fudbal: SAD – Jamajka, finale Gold kupa
03.30Arenasport 2Automoto, Finska
03.40Sport klub 3Naskar, Indijanapolis
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
04.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Olimpijakos
04.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Bajern
04.30Arenasport 2Rukomet: Meškov – Flensburg
04.45Arenasport 1Fudbal. Partizan – Mačva
04.45Sport klub 1ATP Hamburg, osmina finala
05.10Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – LA Galaksi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar