Sportski TV program danas – ponedeljak, 06. mart 2017.

Ponedeljak, 06. mart 2017. – Sportski program za danas izgleda ovako:

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.15Sport klub 3Palakanestro: Kapo D’Orlando – Breša
07.30Eurosport 2Beograd, Srbija, 3. dan
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Arenasport 2Fudbal, pregled kola Kopa Libertadores
08.00Sport klub 2Evroliga. Crvena zvezda – Brose
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Borac
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Mirasol – Korintians
08.00Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
08.15Arenasport 2Hokej: Anahajm – Los Anđeles
08.30EurosportNordijsko skijanje
08.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
08.30Sport klub 1Fudbal: Lester – Hal
08.45Sport klub 3Fudbal: Vorskla – Zorja
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – FMP
09.00Eurosport 2Svetska serija: Čikago, SAD
09.05SOSObjektiv
09.30Sport klub 2Fudbal: Feirense – Benfika
09.30EurosportBiatlon
10.00Arenasport 3Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Empli
10.15Sport klub 1Mobil 1 grid
10.30EurosportAlpsko skijanje
10.30Sport klub 3Ekstremni svet sporta
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Sport klub 1Fudbal: Krasnodar – Spartak
1000Eurosport 2Strade Bjanke: Sijena, Italija
11.00Eurosport 2Zimski sportovi, ekstra
11.00SOSSOS vesti
11.00EurosportAtletika
11.00Sport klub 3Naskar: Atlanta
11.00Arenasport 1Fudbal: Marsej – PSŽ
11.15Sport klub 2ATP Dubai, finale
11.15SOSTotal soker
12.00Arenasport 2Hokej: Kolumbus – Njujork Rendžers
12.00Eurosport 2Pjong Čang, Južna Koreja, štafeta (ž)
12.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Stouk
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Partizan
12.00EurosportBiciklizam
12.30Sport klub 1Pregled nemačkog kupa
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.00Sport klub 2Fudbal: Lester – Hal
13.00Eurosport 2Strade Bjanke: Sijena, Italija
13.00Arenasport 1Fudbal: Inter – Roma
13.00Sport klub 1ATP Akapulko, finale
13.00EurosportBrzo klizanje
13.45Arenasport 4Boks
14.00EurosportNordijsko skijanje
14.00Arenasport 2Tenis: Delrej bič open, finale
14.00Eurosport 2Pariz – Nica, 1. etapa
14.15Arenasport 4Dokumentarni film
14.30Sport klub 3Car Fashion
14.45Sport klub 2NBA Action
14.45Arenasport 1Fudbal: Sautempton – Mančester Junajted
14.45SOSSOS vesti
15.00Sport klub 3Košarka: Nižnji – CSKA
15.00EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
15.00Eurosport 2Pjong Čang, Južna Koreja, štafeta (ž)
15.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Udineze
15.15SOSObjektiv
15.15Sport klub 2Fudbal: Hadersfild – Njuhasl
15.15Sport klub 1Na današnji dan
15.30Arenasport 2Automoto, Švedksa, pregled
15.30Sport klub 1NBA live
15.45Arenasport 4Fudbal: Leverkuzen – Atletiko Madrid
15.45Sport klub 1NBA Action
16.00Eurosport 2Pjong Čang, Južna Koreja, štafeta (m)
16.15Sport klub 1Košarka: Njujork – Golden Stejt
16.30Arenasport 1Sport stars uncovered
16.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Kristianštad
16.30Sport klub 3Fudbal: Sporting – Gimaraeš
16.45SOSSOS vesti
17.00EurosportAtletika: EP Beograd
17.00Arenasport 3Fudbal: Mlada Boleslav – Teplice, direktno
17.00Sport klub 2Fudbal: Eibar – Real Madrid
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05SOSDa li znate
17.10SOSSOS bubamara
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
17.30Arenasport 4Fudbal, 70 godina derbija
18.00EurosportBiatlon
18.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Olimpija, direktno
18.00Eurosport 2Komesar za fudbal – Erik Kantona
18.00SOSPrva liga: Derbi kola
18.00Arenasport 2Košarka: Real Madrid – Gran Kanaria
18.00Eurosport 2Pariz – Nica, 2. etapa
18.00Arenasport 4Hokej: Kolumbus – Njujork Rendžers
18.20Sport klub 3Fudbal: Rapid – Salcburg
18.30SOSSportski dnevnik
18.30Sport klub 1Košarka: Fenerbahče – Darušafaka, direktno
18.45Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Burnemut
19.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
19.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
19.05EurosportNordijsko skijanje
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
19.55Eurosport 2Vesti
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00EurosportSnuker
20.00Eurosport 2Braunšvajg – Štutgart
20.00SOSCrna tačka, uživo
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Borac
20.05Sport klub 3Pregled Championship-a
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
20.15Arenasport 2Ragbi: Škotska – Vels
20.30Sport klub 1SK Miks, Zlatni momenti JU sporta
20.45Sport klub 3Fudbal: Alaves – Sevilja, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 2Fudbal: Kantu – Ređo Emilija, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Torino, direktno
21.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Partizan, direktno
21.00Sport klub 1Fudbal: Vest Hem – Čelzi, direktno
21.10SOSTotal soker – odjeci uživo
22.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Monako
22.00Arenasport 2Boks
22.15Eurosport 2Pariz – Nica, 2. etapa
22.45SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 2Pregled holandske lige
22.45Sport klub 3ATP Dubai finale
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Pjong Čang, Južna Koreja, štafeta (m)
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
23.05SOSSOS koš
23.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
23.30Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
23.40Sport klub 2Pregled španske lige
00.00Arenasport 2Sport stars uncovered
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
00.00Arenasport 3Fudbal: Sarajevo – Vitez
00.00Arenasport 1Fudbal: Fiorentina – Torino
00.30Sport klub 1Pregled holandske lige
00.30Arenasport 2Automoto, Mobil auto
00.30Sport klub 3Pregled Evrolige
00.45SOSSOS vesti
00.55Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 2Košarka: Nort Karolina – Virdžinija, direktno
01.30Sport klub 1Mančester Junajted TV: Endi KOl
01.45Arenasport 4Sport stars uncovered
01.45Arenasport 3Fudbal: Lion – Mec
01.45Sport klub 2Pregled Championship-a
01.45Sport klub 2Pregled Segunda divizion
02.00Arenasport 1Hokej: Los Anđeles – Minesota
02.15Sport klub 2Pregled Premijer lige
02.15Arenasport 4Fudbal: Palermo – Sampdorija
02.30Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Valensija
02.30Sport klub 1Barsa TV: Sir Bobi Robson
03.00Arenasport 2Tenis: Delrej bič open, finale
03.15Sport klub 2Pregled portugalske lige
03.30Sport klub 1Trans vorld sport
03.30Arenasport 3Sport stars uncovered
04.00Arenasport 4Fudbal: Melburn Viktori – Adelejd junion
04.00Arenasport 3Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem
04.00Sport klub 2Fudbal: Viljareal – Espanjol
04.15Sport klub 3Pregled Premijer lige
04.15Sport klub 1NBA Live
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Kristianštad
04.30Sport klub 1Košarka: LA Klipers – Boston, direktno
04.30Arenasport 1Fudbal: Mirasol – Korintians
05.15Sport klub 3Fudbal: Rendžers – Hamilton
05.45Sport klub 2Palakanestro: Kapo D’Orlando – Breša

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar