Sportski TV program – nedelja, 03. decembar 2017.

0
211

Sportski TV program – nedelja, 03. decembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Mariners – Pert Glori, direktno
07.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, sprint
07.30 N1 Sport klub info
07.45 Eurosport Formula E, Šampionat u Hong Kongu
07.45 Arenasport 2 Fudbal, magazin Lige šampiona
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Zeta – Grbalj
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
08.00 Sport klub 2 Džudo gren slem, Tokio, direktno
08.15 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Kolumbus
08.15 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, sprint klasičnim stilom
08.25 Sport klub 3 Fudbal: Votford – Totenhem
08.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
08.45 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, 138 m skakaonica
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
09.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Partizan
09.05 SOS Objektiv
09.10 Sport klub 1 Fudbal: Bešiktaš – Galatasaraj
10.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Seltik
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport 2 Altenberg, Nemačka
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.10 Sport klub 2 Fudbal: Čelzi – Njukasl
10.15 Sport klub 3 Car Fashion
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.40 Sport klub 3 Košarka. Dalas – LA Klipers
11.00 Arenasport 1 Rukomet: Pik Seged – Visla Plok
11.00 Eurosport Nordijska kombinacija: Norveška
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Košarka: Uniks – Himki, direktno
11.05 SOS Puls života
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Leganes – Viljareal, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
12.25 Republika Srpska Fudbal: Benevento – Milan, direktno
12.30 Arenasport 2 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Benevento – Milan, direktno
12.30 Arenasport 1 Rukomet: Hanover -Gumersbah, direktno
12.30 Sport klub 3 Pregled evrolige
12.30 Arenasport 4 Košarka: Baskonia – Monbus Obradorio, direktno
12.50 Sport klub 1 SK studio
13.00 SOS Objektiv
13.15 Sport klub 3 NFL Gameday
13.50 RTS 2 Rukomet (ž), SP: Kamerun -Srbija, prenos
14.00 Sport klub 2 Car Fashion
14.00 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134 m skakaonica
14.10 Sport klub 1 NBA Live
14.15 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige Evrope
14.27 Republika Srpska Magazin Lige šampiona
14.30 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30 Eurosport Biatlon: Švedska
14.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.30 Sport klub 2 Fudbal: Basaksehir – Osmanli, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Great sporting momments
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Burnemut – Sautempton, direktno
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Kjevo, direktno
15.00 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Erlangen, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Sasuolo, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Vojvodina, direktno
15.15 SOS Fudbalski miks
15.15 Eurosport 2 Herta Berlin – Ajntraht Frankfurt
15.30 RTS 2 Magazin Lige Evrope
15.40 Sport klub 3 Svet sporta magazin
16.00 Eurosport Skijaški njkokovi: Rusija
16.15 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Valensija, direktno
16.20 RTS 2 Magazin Lige šampiona
16.20 Sport klub 2 Ragbi: Australija – Engleska, direktno
16.25 Sport klub 1 Car Fashion
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Arenasport 2 Dokumentarni film
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Arenasport 1 Košarka: Petrol Olimpija – FMP, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Lion, direktno
17.00 HRT 2 Košarka: Cedevita – Split, prenos
17.00 Arenasport 4 Rukomet: Elverum Handbal – Ademar Leon, direktno
17.00 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Vest Hem, direktno
17.05 SOS Objektiv
17.30 Sport klub 2 Košarka: Bešiktaš – Efes, direktno
17.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
18.00 Eurosport 2 Volfsburg – Menhengladbah
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 2 Fudbal: Dinamo – Inter, direktno
18.15 Sport klub 3 NBA live
18.30 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
18.30 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Gran Kanaria, direktno
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Eibar – Espanjol, uključenje, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Eurosport Alpsko skijanje, Kanada
19.00 SOS Sećanja
19.00 Sport klub 3 NFL: Atlanta – Minesota, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – Cibona, direktno
19.00 Arenasport 3 Košarka: Panatinaikos – Trikala, direktno
19.25 Sport klub 2 Trans vorld sport
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Vitoria – Flamengo, direktno
20.00 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, 2. dan
20.15 Sport klub 2 NBA live
20.20 Sport klub 1 Pregled Evrolige
20.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.30 Sport klub 2 Na današnji dan
20.30 Eurosport Alpsko skijanje. SAD
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Las Palmas – Betis, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Sampdorija – Lacio, direktno
20.45 SOS SOS vesti
21.00 SOS Total soker
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Tigre – San Lorenco, direktno
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Monpelje – Marsej, direktno
21.00 Sport klub 1 Vesti
21.30 Sport klub 1 Košarka: Njujork – Orlando, direktno
21.40 Eurosport Vesti
21.45 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
22.00 Arenasport 2 boks
22.10 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
22.25 Sport klub 3 NFL: Nju Orleans – Karolina, direktno
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Partizan – Vojvodina
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.45 Sport klub 2 SK miks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
23.00 Arenasport 2 Košarka. Petrol Olimpija – FMP
23.05 Sport klub 2 Car Fashion
23.15 SOS Objektiv
23.15 Arenasport 3 Fudbal: Boka Juniors – Arsenal, direktno
23.25 Eurosport 2 Vesti
23.30 Eurosport 2 Lejk Luis, Kanada, Super G (ž)
23.30 Sport klub 2 Extreme Sailing, kraj sezone: Los Kabos, Meksiko, direktno
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Benevento -Milan
23.30 Eurosport Vesti
00.00 Sport klub 1 Košarka: Bešiktaš – Efes
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 4 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
01.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
01.00 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Vest Hem
01.00 Arenasport 2 Fudbal: Sent Etijen – Nant
01.00 SOS Noćni program
01.19 RTS 2 Rukomet (ž): Kamerun – Srbija, r.
01.30 Sport klub 1 NBA
01.30 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Kjevo
01.30 Arenasport 1 Fudbal, argentinska liga, prenos
01.35 Sport klub 3 SK momenti
01.45 Sport klub 3 Fudbal: Austrija Beč – Salcburg
02.00 Sport klub 1 NBA Action
02.30 Sport klub 1 NFL: Sijetl – Fildelfija, direktno
02.36 RTS 2 Magazin Lige Evrope
02.45 Arenasport 4 Rukomet: Elverum Handbal – Ademar Leon
02.50 Sport klub 2 Košarka: Trabzon – Fenerbahče
03.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
03.24 RTS 2 Magazin Lige šampiona
03.30 Arenasport 2 Automoto, Australija, pregled
03.30 Sport klub 3 Fudbal: Koventri – Breham Vud
03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
03.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
04.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Osijek – Slaven
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Hetafe – Valensija
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Fejnord
04.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Aalborg
05.00 Arenasport 1 Fudbal, brazilska liga
05.15 Sport klub 3 Košarka: Sakarja – Banvit
05.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here