Sportski TV program – nedelja, 08. oktobar 2017.

0
52

Sportski TV program – nedelja, 08. oktobar 2017.

07.00 Sport klub 1 Formula 1, Japan, trka, direktno
07.00 Arenasport 1 Rukomet (ž): Rostov – Brest Bretanja
07.10 Sport klub 3 Na današnji dan
07.15 Eurosport Biciklizam
07.20 Sport klub 3 Fudbal: Švedska – Luksemburg
07.30 N1 Sport klub info
07.30 Sport klub 2 Fudbal: Plimut – Flitvud
07.30 Eurosport 2 Watts
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled SEHA lige
08.00 Arenasport 4 Automoto, Katalonija
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Argentina – Peru
08.00 Eurosport 2 Evropski šampionat, Letonija
08.15 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Španija
08.30 Arenasport 1 Automoto, Katalonija, direktno
08.30 Eurosport 2 Trka kroz Lombardiju
08.30 Eurosport Reli
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Vestern Sidnej – Pert Glori, direktno
09.00 Sport klub 1 ATP 500 tokio, finale, direktno
09.05 SOS Objektiv
09.05 Sport klub 3 Fudbal: BiH – Belgija
09.15 Sport klub 2 SK miks
09.20 RTS 2 TCR – Svetski šampionat na kružnim trkama
09.25 Arenasport 2 Automoto, Španija, direktno
09.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
09.35 Sport klub 2 Pregled Naskar, plej of, Dover
09.45 Eurosport 2 Nemačka – Kostarika
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 2 VTA Peking, finale, direktno
10.30 Eurosport Biciklizam: Lombarcija
10.35 Arenasport 2 Automoto, Formla 2, Španija, direktno
10.45 Sport klub 1 Vesti
10.55 Sport klub 3 Pregled Dakar reli serije, Kina
11.00 Eurosport 2 ETC kup, Most, Češka, trka
11.00 Arenasport 1 Rukomet (ž): Gjor – Midtjiland
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Puls života
11.15 Sport klub 1 Fudbal, pregled kvalifikacija
11.30 Eurosport 2 Watts
11.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
11.45 Eurosport 2 Pregled polusezone
11.45 Eurosport Fudbal: Njujork Red Bul – Vankuver
11.45 Sport klub 3 Ekstremni kajak, Austrija, finale
12.00 Arenasport 4 Hokej: Los Anđeles – San Hoze
12.00 Eurosport 2 Evropski šampionat, Letonija
12.00 Arenasport 2 Automoto, Katalonija, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Kruzeiro – Ponte Preta
12.10 Sport klub 2 Fudbal: Kipar – Grčka
12.30 Eurosport 2 ETC kup, Most, Češka, trka
12.30 Arenasport 1 Košarka: Fuenlabrada – Unikaha, direktno
13.00 Sport klub 3 NBA global: Minesota – Golden Stejt, direktno
13.00 SOS Objektiv
13.00 Eurosport 2 Evropski masters, Lomel, Belgija, finale
13.15 Eurosport Fudbal: U17. ČIle – Engleska
13.30 Arenasport 2 FINA akvatiks
13.30 Sport klub 1 ATP Peking, finale, direktno
14.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran St – Mornar
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Kostarika – Honduras
14.00 Sport klub 2 Džudo gran pri, Taškent, direktno
14.00 Arenasport 4 Automoto, Formula 2, Španija
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.55 HRT 2 Košarka: Zabok – Šibenik
15.00 Arenasport 4 Rukomet: Bešiktaš – Monpelje, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Metalac – Proleter, direktno
15.00 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg – Vetclar, direktno
15.15 Sport klub 1 Fudbal, kvalifikacije, najbolja utakmica
15.15 Eurosport Svi sportovi
15.15 SOS Fudbalski miks
15.30 Eurosport Biciklizam: Pariz
15.30 Sport klub 3 Fudbal: Gilingem – Portsmut, direktno
16.00 Eurosport 2 Čile – Engleska
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Marsej
16.10 Sport klub 2 Fudbal: BiH – Belgija
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled belgijske lige
16.45 HRT 2 Rukomet: Zageb – Visla Plok
16.45 Arenasport 4 Ragbi: Lenster – Munster
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Eurosport Fudbal: U17. ČIle – Engleska
17.00 Arenasport 1 Košarka: Olimija – Crvena zvezda, direktno
17.00 Sport klub 1 SK studio
17.00 Arenasport 2 Rukomet. Zagreb – Visla Plok, direktno
17.00 Eurosport 2 Trka kroz Lombardiju
17.05 SOS Objektiv
17.25 Sport klub 3 ATP Tokio, finale
18.00 Eurosport Snuker: Belgija
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Slovenija – Škotska, direktno
18.00 Eurosport 2 Pariz – tur, Francuska
18.00 Sport klub 1 Fudbal: Poljska – Crna Gora, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
18.30 Arenasport 3 Košarka: Olimijakos – Panatinaikos, direktno
18.30 Arenasport 4 Košarka: Tenerife – Valensija, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Arenasport 2 Boks
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Vive Kielce – Flensburg, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Igokea, direktno
19.00 Sport klub 3 NFL: Pitsburg – Džeksonvil, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.15 Eurosport 2 Čile – Engleska
19.30 Sport klub 1 SK studio
19.55 Sport klub 2 Car Fashion
20.15 Arenasport 3 Fudbal: Vestern Sidnej – Pert Glori
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Pariz – tur, Francuska
20.30 Sport klub 2 Fudbal: Saragosa – Numancija, direktno
20.30 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – Boston, direktno
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Metalac – Proleter
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Nemačka – Azerbejdžan, direktno
21.00 SOS Total soker, Odjeci
21.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Cibona, direktno
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Fejnord
22.00 Eurosport 2 Čile – Engleska
22.00 Eurosport Biciklizam: Pariz
22.05 Sport klub 3 NFL: Ouklend – Baltimor, direktno
22.25 Sport klub 2 NFL: Dalas – Grin Bej, direktno
22.30 Arenasport 4 Boks, regionalna liga
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Košarka: Olimija – Crvena zvezda
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 Eurosport Evropski reli šampionat
23.15 Eurosport 2 Watts
23.15 SOS Objektiv
23.30 Sport klub 1 Pregled kvalifikacija za SP
23.30 Arenasport 2 Boks: Kris Ojbank – Avni Jildrim
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Zagreb – Visla Plok
23.45 Eurosport 2 Evropski šampionat, Letonija, pregled
00.00 Sport klub 1 Fudbal: Slovenija – Škotska
00.30 Eurosport Fudbal: Njujork Red Bul – Vankuver
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.10 Sport klub 3 SK miks
01.25 Sport klub 3 Odbojka, italijanski superkup, finale
01.30 Eurosport Biciklizam: Pariz
01.35 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
01.36 RTS 2 Automobilizam: TCR (Zeinjang), r.
01.45 Sport klub 2 Pregled kvalifikacija za SP
01.50 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
02.30 Sport klub 1 NFL: Hjuston – Kanzas Siti, direktno
02.35 Sport klub 2 Fudbal: Poljska – Crna Gora
03.10 Sport klub 3 Džudo gran pri Taškent
04.20 Sport klub 2 Fudbal: Litvanija – Engleska
05.00 Sport klub 3 VTA Peking, finale
05.35 Sport klub 1 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here