Sportski TV program – nedelja, 09. jul 2017.

Sportski TV program – nedelja, 09. jul 2017.

07.00Sport klub 3Spidvej, svetski kup, Švedska
07.00EurosportFudbal, U19: Švedska – Portugalija
07.00Arenasport 1Fudbal, Brazilska liga
07.00Eurosport 2Dol – Stasjon de Rus, 8. etapa
07.15Sport klub 2Fudbal: Sutjeska – Levski
07.30N1Sport klub info
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 4Red Bul, Budimpešta
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal:U21: Nemačka – Španija
08.15Arenasport 2Automoto, Formula 3, Spilberg
08.30Eurosport 2Vimbldon, 6. dan
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 2InCycle
09.00Arenasport 4Fudbal: Atletiko PR – Santos
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – FMP
09.05SOSBorilački sportovi
09.10Arenasport 2Automoto, Formula 3, Spilberg, direktno
09.15Sport klub 3SK miks
09.20Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Lozana
09.30EurosportKonjički sportovi
09.50Arenasport 2Red Bul, Budimpešta
10.00Eurosport 2Le Mond
10.00Sport klub 3Na današnji dan
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Kopenhagen – Lester
10.10Sport klub 3Španska liga, specijal: Novi prvoligaši
10.20Arenasport 2Automoto, Formula 2, Spilberg, direktno
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
10.30EurosportLe Mond
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Eurosport 2Svetsko prvenstvo: Laguna Seka,1. trka
11.00HRT 2Veslanje
11.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Inter
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 3Pregled japanske lige
11.05SOSPuls života
11.15Eurosport 2Špilberg, Austrija
11.20Arenasport 2Automoto, ABS šou
11.30Sport klub 2Vimbldon, pregled dana 4
11.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
11.40Sport klub 3Svet sporta magazin
11.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00Arenasport 3Fudbal: Vasko – Flamengo
12.00Arenasport 2Odbojka. Brazil – Srbija, gran pri
12.00Sport klub 3Atletiks
12.00Sport klub 1Fudbal: SAD – Panama
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Olimpija
12.15Eurosport 2Vimbldon, 6. dan
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
13.00Arenasport 1Odbojka, SL; za 3. mesto
13.00SOSSećanja
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Loren
13.45Arenasport 4Red Bul, Budimpešta
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Sport klub 1Formula 1, Austrija, prenos trke
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, Arsena TV, pregled sezone
15.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
15.15SOSFudbalski miks
15.15RTS 2Odbojka, Svetska liga, finale, snimak
15.30Arenasport 3Masters of European Football
15.30Arenasport 2Automoto, Poljska, pregled
15.30Arenasport 1Odbojka, gran pri: Srbija – Belgija, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Roma
16.15Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Leverkuzenb
16.15Sport klub 1Moderni automobili
16.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Vardar
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 1Magazin Premijer lige
16.50SOSAforizmi o sportu
17.05SOSSOS kolaž
17.15EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
17.25HRT 2Sportski trenuci za pamćenje
17.30Arenasport 1FIFA fudbal emisija
17.30Sport klub 1Fudbal: Rapid – Monako, prenos
17.45EurosportFudbal: U19: Nemačka – Engleska
18.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
18.00Arenasport 4Hokej: Nešvil – Anahajm
18.00Arenasport 3Fudbal, brazilska liga
18.00Eurosport 2Tenis, Vimbldon
18.00Arenasport 2Košarka: Real Madrid – Gran Kanaria
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.15Eurosport 2Nantoa – Šamberi, 9. etapa
18.30Arenasport 1Odbojka, SL, finale
18.30SOSSOS vesti
19.00SOSSećanja
19.30Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, London
20.00Eurosport 2Vimbldon, 6. dan
20.00Arenasport 4Automoto, Formula 2, Spilberg
20.00EurosportSnuker, Kina
20.00Arenasport 3Fudbal: Radnik -Crvena zvezda
20.00Arenasport 2Red Bul, Budimpešta
20.00Arenasport 1Foot Brazil, pregled
20.45SOSSOS vesti
20.50Arenasport 4Automoto, Formula 3, Spilberg
21.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Kanada – Hrvatska, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal, Brazilska liga, direktno
21.00EurosportLe Mond
21.00SOSFudbalski miks
21.30Arenasport 4Fudbal, U21: Nemačka – Španija
21.30Sport klub 2Pregled japanske lige
21.30Sport klub 1Tenis, Vimbldon, najbolji mečevi
21.45Sport klub 3NBA Action
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 3Fudbal: Monako -CSKA
22.00Sport klub 2Atletiks
22.00Eurosport 2Nantoa – Šamberi, 9. etapa
22.05Sport klub 3Ekstremni svet sporta
22.15EurosportSuperbajk
22.30Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
22.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon
22.35Sport klub 3InCycle
22.45SOSSportskidnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Boks
23.00Sport klub 1Vesti
23.15Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Serios season 3
23.15SOSSOS kolaž
23.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Ajova, direktno
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled nedelje
23.30Eurosport 2Vimbldon, 6. dan
23.30Arenasport 4Odbojka, gran pri: Srbija – Belgija
00.05EurosportFudbal: U19: Nemačka – Engleska
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1Fudbal: Kurasao – Jamajka, prenos
01.00Sport klub 3Fudbal: Francuska Gvajana – Kanada, direktno
01.00SOSNoćni program
01.25RTS 2Automobilizam – TCR
03.00Sport klub 3Spidvej, svetski kup, Poljska

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar