Sportski TV program – nedelja, 10. decembar 2017.

0
149

Sportski TV program – nedelja, 10. decembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker, Jork
07.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaljari – Verona
07.10 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Burnmut
07.30 Eurosport 2 Val Torans, Francuska, ski kros
07.30 N1 Sport klub info
07.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige Evrope
07.50 Sport klub 3 Palakanestro: Breša – Sasari
08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Budućnost – Iskra
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Vašington
08.30 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
08.30 Eurosport Skijaški skokovi: Nemačka
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
08.55 Sport klub 2 Trans vorld sport
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Cedevita
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Siti – Mariners, direktno
09.00 Sport klub 1 Košarka: LA Klipers – Vašington
09.15 Eurosport 2 Hohfilcen, Austrija, potera
09.20 Sport klub 3 Car Fashion
09.45 Sport klub 3 Fudbal: Norvič – Šefild V
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Inter
10.00 SOS Fudbalski miks
10.00 Sport klub 2 Košarka: Astana – Lokomotiva, direktno
10.15 Eurosport 2 St Moric, Švajcarska, super G
10.30 Eurosport Biatlon: Austrija
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.55 Sport klub 1 Pregled Evrokupa
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Monako – Troa
11.00 SOS Puls života
11.25 Sport klub 1 Pregled Evrolige
11.40 Sport klub 3 Na današnji dan
12.00 Sport klub 3 Fudbal: Sosijedad – Malaga, direktno
12.00 SOS Sajam sporta
12.00 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
12.00 Sport klub 2 Košarka: Himki – Nižnji, direktno
12.00 Eurosport 2 ZOI: Ukrcavanje za Koreju
12.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.05 Eurosport 2 ZOI: Tim Plantina
12.05 Sport klub 1 SK studio
12.15 Eurosport 2 Keln – Frajburg
12.23 Republika Srpska Fudbal: Kjevo – Roma
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Kjevo – Roma, direktno
12.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
12.30 Arenasport 4 Košarka, Endesa liga, direktno
12.30 Arenasport 2 Rukomet: Fuše Berlin – Melsungen, direktno
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Arenasport 1 Fudbla, magazin Lige šampiona
13.00 Eurosport Alpsko skijanje: Francuska
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Sautempton – Arsenal, direktno
13.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige
13.52 RTS 2 FIFA magazin
13.55 Sport klub 2 Svet sporta magazin
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Napredak – Partizan, direktno
14.00 SOS Pet frendli
14.00 Sport klub 3 Košarka: Uniks – CSKA, direktno
14.20 RTS 2 Magazin Lige šampiona
14.23 Republika Srpska Magazin Lige šampiona
14.30 Arenasport 2 FIFA fudbal
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport 2 Ajntraht Frankfurt – Bajern Minhen
14.30 Sport klub 2 Fudbal: Spartak – CSKA, diretkno
14.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
14.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
14.44 RTS 2 Školski sport
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Lokomotiva – Hajduk, direktno
15.00 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Kil, direktno
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Fiorentina, direktno
15.15 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Everton, direktno
15.15 Eurosport 2 Hanover 96 – Hofenhajm
15.30 Eurosport Skijaški skokovi: Nemačka
15.34 HRT 2 Magazin Lige šampiona
15.55 Sport klub 3 NBA live
16.00 Arenasport 1 Fudbal, Superliga, studio
16.06 HRT 2 Magazin Evropske lige
16.15 Sport klub 3 Fudbal: Betis – Atletiko Madrid, direktno
16.25 Sport klub 2 NBA live
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Borac, direktno
16.45 Sport klub 2 Fudbal: Ajaks – PSV, direktno
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Nica, direktno
17.00 HRT 2 Košarka: Hermes Analitika – Zadar, prenos
17.00 Arenasport 2 Košarka: MZT Skoplje – Mornar, direktno
17.00 Arenasport 4 Boks: Lomačenko – Rigondo
17.00 SOS Fudbalski miks
17.30 RTS Rukomet: Srbija – Crna Gora
17.45 Eurosport 2 ZOI: Ukrcavanje za Koreju
17.50 Eurosport 2 ZOI: Tim Plantina
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Sasuolo – Krotone, direktno
18.00 Eurosport 2 Augsburg – Herta Berlin
18.10 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Košarka, Endesa liga, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Levante – Atletik Bilbao, direktno
18.45 Sport klub 2 Na današnji dan
19.00 SOS Sećanja
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo Pančevo – Vojvodina, direktno
19.00 Sport klub 2 NFL: Karolina – Minesota, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Mariners
19.00 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
19.25 Eurosport Vesti
19.30 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Giresun
20.00 Eurosport Snuker, Jork
20.00 SOS Objektiv
20.00 Eurosport 2 Snoubord
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Sport klub 3 Trans vorld sport
20.30 Eurosport 2 Titize – Nojštat, Nemačka, 142 m skakaonica
20.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 2 FIFA fudbal
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Milan – Bolonja, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Viljareal – Barselona, direktno
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Rosario Central – Njuels Old Bojs, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – Sent Etijen, direktno
21.00 SOS Total soker
21.20 Sport klub 3 NBA live
21.30 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
22.00 Sport klub 3 Košarka: Detroit – Boston, direktno
22.00 Eurosport 2 Hohfilcen, Austrija, štafeta
22.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.15 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
22.25 Sport klub 2 NFL: La Rams – Filadelfija, direktno
22.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.40 Sport klub 1 Car Fashion
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Napredak – Partizan
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Sporting Šarlroa
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 SOS SOS vesti
23.00 Arenasport 2 Fudbal: Amien – Lion
23.05 Eurosport Vesti
23.20 Eurosport MLS finale
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Fiorentina
23.30 Sport klub 1 Fudbal: Ajaks – PSV
00.00 SOS Liga budućih šampiona
00.20 Sport klub 3 SK miks
00.25 SOS SOS mreža
00.30 Sport klub 3 Fudbal: Spartak – CSKA
01.00 SOS Noćni program
01.10 Sport klub 1 Trans vorld sport
01.40 Sport klub 2 SK miks
01.55 Sport klub 2 NBA Action
02.00 Sport klub 1 Na današnji dan
02.10 Sport klub 1 NFL Extra
02.15 Sport klub 3 Košarka: Astana – Lokomotiva
02.20 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Mančester Siti
02.30 Sport klub 1 NFL: Pitsburg – Baltimor, direktno
03.50 Sport klub 3 Palakanestro: Vareze – Kapo D’Orlando
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Betis – Atletiko Madrid
05.25 Sport klub 3 Ragbi: Harlekins -Ulster
05.45 Sport klub 1 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here