Sportski TV program – nedelja, 11. jun 2017.

Sportski TV program – nedelja, 11. jun 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras -Fluminense
07.00Eurosport 2Engleska – Italija, polufinale
07.30Sport klub 2Fudbal: Azerbejdžan – Severna Irska
07.30N1Sport klub info
07.30Sport klub 1Fudbal: Azerbejdžan – Severna Irska
07.30EurosportBiciklizam
07.45Arenasport 2Bejzbol: Vašington – Teksas
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Vojvodina
08.00Arenasport 4Fudbal: Kamerun – Maroko
08.15EurosportFudbal, U20 SP, za 3. mesto
08.15Eurosport 2Pariz, finale (ž)
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSSOS kolaž
09.00Arenasport 1Automoto sport, Italija
09.00Sport klub 3Palakanestro: Venecija – Trentino
09.10Sport klub 1Fudbal: Norveška – Češka
09.10Sport klub 2Fudbal: Norveška – Češka
09.45Eurosport 2Gem, set i Mats
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Real Madrid
10.00Arenasport 4Dokumentarni film
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 1Automoto sport, ABS šou
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40Sport klub 3Fudbal: Škotska – Engleska
10.55Sport klub 1Košarka: CSKA – Himki
10.55Sport klub 2Košarka: CSKA – Himki
11.00Eurosport 2Pariz, finale (ž)
11.00Arenasport 1Rukomet: Lemgo – Gumersbah
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSPuls života
11.45EurosportFudbal, U20 SP finale
11.50RTS 2Fudbal, mladi: Venecuela – Engleska, prenos
12.00Arenasport 3Fudbal: Kamerun – Maroko
12.00Arenasport 4Odbojka, SL: Iran -Srbija
12.00Eurosport 2Pariz: Finale dublova (ž)
12.00Arenasport 2Automoto sport, Italija, direktno
12.30Sport klub 3Fudbal: Poljska – Rumunija
12.30Arenasport 1Vaterpolo, SL(ž), finale, direktno
12.30Sport klub 1Fudbal: Crna Gora – Jermenija
12.30Sport klub 2Fudbal: Crna Gora – Jermenija
13.00SOSSećanja
13.30Arenasport 2Boks
13.30Republika SrpskaTenis: Banjaluka open – finale
13.45Arenasport 3Fudbal: Lacio – Juventus
13.50RTS 2TCR – automobilizam, Svetski šampionat na kružnim trkama
14.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
14.00Arenasport 2Triatlon, direktno
14.00HRT 2Magazin Lige šampiona
14.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
14.10Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
14.15EurosportTenis: Rolan Garos, polufinala muškarci
14.15Sport klub 1Fudbal: Kazahstan – Danska
14.15Sport klub 2Fudbal: Kazahstan – Danska
14.15Sport klub 3Košarka: Klivlend – Golden Stejt
14.30B92Tenis: Rolan Garos, finale
14.30SOSSOS Vesti
14.40Arenasport 1Mini fudbal: Srbija – Crna Gora
14.45EurosportGem, Set i Mats
15.00EurosportTenis: Rolan Garos, finale, prenos
15.00HRT 2Tenis: Rolan Garos, finale
15.15SOSFudbalski miks
15.15Eurosport 2Čikago Fajer – Atlanta Junajted
15.30Arenasport 3Fudbal: Palmeiras -Fluminense
15.30RTS 2Odbojka, SL: Belgija -Srbija, prenos
15.50Arenasport 2Automoto, ABS šou
15.50Arenasport 1Odbojka, SL: Srbija – Belgija, direktno
15.55Sport klub 3Biciklizam, Tur Švajcarske, direktno
16.00Arenasport 4Automoto, Formula E, Berlin, direktno
16.00Eurosport 2Orlenok, Rusija, MXGP, 2. trka
16.00Sport klub 1Trans vorld sport
16.20Arenasport 2International Rivalries
16.30SOSSOS vesti
16.50SOSAforizmi o sportu
16.50Arenasport 2Triatlon, direktno
17.00Sport klub 2Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
17.00Arenasport 4Fudbal: Vasko – Sport
17.00Sport klub 1Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
17.00Eurosport 2Finale
17.05SOSSOS kolaž
17.15Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
17.30Arenasport 3Fudbal: Gana – Etiopija, direktno
18.00EurosportGem, Set i Mats
18.00Sport klub 3Fudbal: Finska – Ukrajina, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 1Boks
18.30Eurosport 2Pariz, finale seniora (m)
18.30Arenasport 1Košarka: Real Madrid -Valensija, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.45EurosportBiciklizam
18.50HRT 2Fudbal, SP U20
18.55Sport klub 1Fudbal, Turnir prijateljstva, finale
18.55Sport klub 2Fudbal, Turnir prijateljstva, finale
19.00Arenasport 4Bejzbol: Baltimor – Njujork Jenkis, direktno
19.00SOSSećanja
19.00Arenasport 2Dokumentarni film
19.30Eurosport 2Pariz, finale (m)
19.30Arenasport 3Clubland
19.45EurosportFudbal, U20 SP finale
20.00Arenasport 2Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos, direktno
20.00Sport klub 3InCycle
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
20.05RTS 1Fudbal, kvalifikacije za SP 2018, sportski program
20.12Republika SrpskaFudbal: Vels – Srbija
20.20Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
20.20Sport klub 1Zlatni momenti JU sporta
20.30Sport klub 3SK momenti
20.30Arenasport 1FINA akvatik
20.35HRT 1Fudbal: Island – Hrvatska
20.40Eurosport 2Vesti
20.40RTS 1Fudbal: Srbija – Vels, prenos
20.45Sport klub 2Fudbal: Italija – Lihtenštajn, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Eurosport 2Biciklizam, Francuska
20.45Sport klub 3Fudbal: Izrael – Albanija, direktno
20.45EurosportTenis: Rolan Garos, finale
21.00Arenasport 1Košarka: Partizan – FMP, direktno
21.00SOSOrlovsko gnezdo
21.00Arenasport 3Fudbal: Korintians – Sao Paulo
21.45Eurosport 2Finale
21.50Arenasport 4Mini fudbal: Srbija – Crna Gora
21.50Arenasport 2Boks:Kojanu – Parker
22.00SOSFudbalski miks
22.00EurosportKonjički sportovi
22.15EurosportGem, Set i Mats
22.30SOSSportski dnevnik
22.39RTS 1Fudbal, kvalifikacije za SP 2018, sportski program
22.45Sport klub 3Košarka: Brose – Oldenburg
22.50Sport klub 2Fudbal: Republika Irska – Austrija
22.50Sport klub 1Fudbal: Republika Irska – Austrija
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 3Fudbal: Brazil – Argentina
23.00Arenasport 4Odbojka, SL: Srbija – Belgija
23.15Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
23.15SOSSOS kolaž
23.30Arenasport 1FIFA fudbal
23.39RTS 1Fudbal, kvalifikacije za SP, pregled
00.20Sport klub 3Moto GP Katalonija, trka
00.35Sport klub 1Fudbal: Makedonija – Španija
00.35Sport klub 2Fudbal: Makedonija – Španija
00.40Sport klub 3Car Fashion
00.45SOSSOS vesti
00.45Arenasport 4Fudbal: Lemgo – Gumersbah
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – Independiente
01.21RTS 2Odbojka: Belgija -Srbija, r.
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Nešvil, direktno
02.20Sport klub 2Fudbal: Izrael – Albanija
02.20Sport klub 1Fudbal: Izrael – Albanija
02.24RTS 1Fudbal: Srbija – Vels, r.
02.45RTS 2Fudbal, mladi: Venecuela – Engleska, r.
04.10Sport klub 1Fudbal: Srbija – Vels
04.10Sport klub 2Fudbal:Srbija – Vels
04.25RTS 2TCR – automobilizam, Svetski šampionat na kružnim trkama
04.25Sport klub 3Španski rukomet, finale kupa

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar