Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – nedelja, 12. novembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 12. novembar 2017.

07.00 Eurosport 2 Watts
07.00 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Kristianštad -Visla Plok
07.30 N1 Sport klub info
07.45 Arenasport 2 Boks
07.45 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Milan, big ejr
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Poljska – Urugvaj
08.05 Sport klub 3 ATP Milano, za 3. mesto
08.15 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup
08.30 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
08.30 Eurosport Ragbi, jesenji test mečevi
08.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
08.40 Sport klub 2 Moto GP Valensija, direktno
08.45 Eurosport 2 NHK trofej, slobodan program parovi
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Partizan
09.00 SOS SOS kolaž
09.00 Sport klub 1 Košarka: Denver – Orlando
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Siti – Vestern Sidnej, direktno
09.30 Eurosport 2 NHK trofej, kratak ples, slobodan ples
09.40 Sport klub 3 Fudbal: Danska – Republika Irska
09.45 Eurosport Alpsko skijanje, Finska
10.00 SOS Objektiv
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Seltik – Bajern
10.05 Sport klub 2 Trans vorld sport
10.30 SOS SOS vesti
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 SOS Puls života
11.00 Sport klub 2 Košarka: Istanbul – Usak, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Moto GP Valensija, trke, direktno
11.00 Arenasport 1 Rukomet: Zagreb – Vardar
11.30 Eurosport 2 NHK trofej, egzibicije
11.30 Sport klub 3 Odbojka: Novosibirsk – Ljubljana, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal, brazilska liga
12.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Njujork Rendžers
12.00 SOS Svedoci istorije
12.00 Arenasport 4 Fudbal, U21: Austrija – Srbija
12.28 Republika Srpska Magazin Lige šampiona
12.30 Arenasport 1 Košarka, Endesa liga, direktno
12.45 SOS Sportski savez Srbije
12.55 HRT 2 Levi, Finska, slalom
13.00 Sport klub 2 ATP London, dublovi, direktno
13.00 Eurosport 2 Čengdu, Kina
13.15 SOS Objektiv, pregled Superlige
13.15 Sport klub 3 Košarka: Efes – Giresun, direktno
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Vestern Sidnej
14.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Mladost – Jadran St
14.00 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
14.00 Arenasport 4 Automoto, Australija, najava
14.30 Arenasport 1 Automoto, Australija, najava
14.30 Arenasport 4 Košarka: Mega Bemaks – Partizan
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Eurosport Umetničko klizanje, Japan
15.00 RTS 2 Tenis, London: Federer – Sok, prenos
15.00 SOS Fudbalski miks
15.00 Sport klub 2 ATP London: Federer – Sok, direktno
15.00 Arenasport 2 Zimski sportovi, Lejk Plesid
15.00 Arenasport 1 Rukomet: Gepingem – Magdeburg, direktno
15.00 Sport klub 1 Košarka: Darušafaka – Fenerbahče, direktno
15.05 Sport klub 3 NBA Live
15.15 Sport klub 3 Na današnji dan
15.30 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Milan, big ejr
15.30 Sport klub 3 Fudbal: Vimbldon – Piterboro, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Novi Zeland – Peru
16.00 Arenasport 2 Zimski sportovi, Lejk Plesid
16.00 Eurosport Biciklizam: Mančester
16.30 Arenasport 4 Hokej: Edmonton – Njujork Rendžers
16.30 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Arenasport 1 FIFA fudbal
16.45 SOS Da li znate
17.00 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
17.00 SOS SOS kolaž
17.00 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Vezprem, direktno
17.00 Sport klub 2 Fudbal: Danska – Republika Irska
17.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – FMP, direktno
17.00 Sport klub 1 Formula 1, Brazil, trka, direktno
17.25 Sport klub 3 ATP Milano, finale
17.45 SOS Objektiv, pregled Superlige
17.55 RTS 2 Rukomet: Crvena zvezda – Železničar, prenos
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo Vranje – Sinđelić
18.30 Eurosport 2 Plej of, četvrtfinale, 2. utakmice
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Barselona, direktno
18.45 Arenasport 2 Automoto, Australija, najava
19.00 Sport klub 2 ATP London, dublovi, direktno
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Barselona – Leven, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.00 Eurosport Zimski sportovi
19.00 Sport klub 3 NFL: Bafalo – Nju Orleans, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Cedevita, direktno
19.10 Eurosport Vesti
19.30 Sport klub 1 SK studio
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Flamengo, direktno
20.00 SOS Objektiv, pregled Superlige
20.05 HRT 1 Fudbal: Grčka – Hrvatska, prenos
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Francuska – Vels
20.30 Eurosport Umetničko klizanje, Japan
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Grčka – Hrvatska, direktno
20.45 Arenasport 2 Vaterpolo: Primorac – Jadran HN
21.00 Sport klub 2 ATP London: Zverev – Čilić, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka: Olimpija – MZT Skoplje, direktno
21.00 SOS Total soker
21.07 RTS 2 Tenis – London: Zverev -Čilić, prenos
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Juventus
22.00 Eurosport Biciklizam: Mančester
22.00 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Milan, big ejr
22.05 Sport klub 3 NFL: La Rams – Hjuston, direktno
22.30 Arenasport 4 Rukomet: Gepingem – Magdeburg
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
23.00 SOS SOS vesti
23.00 Sport klub 2 Moto GP Valensija, trke
23.15 SOS Objektiv
23.30 Arenasport 1 Rukomet: PSŽ – Vezprem
23.30 Sport klub 1 Fudbal: Švajcarska – Severna Irska
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Arenasport 4 Košarka, Endesa liga
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Poljska – Urugvaj
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Novi Zeland – Peru
00.00 SOS SOS kolaž
00.05 Eurosport Alpsko skijanje, Finska
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Fudbal:Melburn Siti – Vestern Sidnej
01.10 Sport klub 1 ATP Masters London, singl
01.15 Sport klub 3 SK miks
01.25 Sport klub 3 Fudbal: Hihon – Valjadolid
01.45 Arenasport 4 Red Bul, Indijanapolis, pregled
01.45 Arenasport 3 Fubal, U21: Austrija – Srbija
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.01 RTS 2 Rukomet: Crvena zvezda – Železničar
02.30 Sport klub 1 NFL: Denver – Nju Ingland, direktno
02.40 Sport klub 2 Košarka: Lokomotiva – Riga
02.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.00 Arenasport 1 Rukomet: Barselona – Leven
03.10 Sport klub 3 Odbojka: Verona – Ravena
03.15 Arenasport 4 Boks
03.20 RTS 2 Tenis: Federer – Sok, r.
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Vels, pregled
03.45 Arenasport 4 Automoto, Australija, najava
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Novi Zeland – Peru
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Sevilja
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Grčka – Hrvatska
04.30 RTS 2 Tenis: Zverev – Čilić, r.
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Kristianštad -Visla Plok
04.30 Arenasport 1 Hokej: San Hoze – Los Anđeles, direktno
04.50 Sport klub 3 Košarka. Istanbul – Usak
05.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
05.35 Sport klub 3 Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: