Sportski TV program – nedelja, 14. januar 2018.

0
275

Sportski TV program – nedelja, 14. januar 2018.

08.00 Arenasport 4 Boks
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – Guingamp
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St Moric
08.15 Eurosport 2 Eko trke Afrike, 11. etapa
08.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.30 Eurosport 2 7. etapa
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Viljareal
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Sport klub 3 KHL: Ol star, direktno
09.00 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Budućnost
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Adelejd – Sidnej, direktno
09.00 Eurosport 2 Januarski specijal
09.05 SOS Objektiv
09.05 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St Moric
09.10 Sport klub 2 Fudbal: Braga – Benfika
09.15 Eurosport 2 Val di Fieme, Italija, sprint, ekipno
09.45 Eurosport 2 Val di Fieme: Italija, 134 m skakaonica
10.00 Arenasport 3 Fudbal. PSŽ – Bajern
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Eurosport Alpsko skijanje, Švajcarska, slalom, prenos
10.15 Sport klub 1 Car Fashion
10.30 Arenasport 1 Vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 1 Pregled Evrolige
11.00 Eurosport 2 Austrija, Super G (ž)
11.00 Sport klub 2 Košarka: Gaziantep – Darušafaka, direktno
11.00 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
11.00 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran Carine – Solnok
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Puls života
11.15 Sport klub 3 Trans vorld sport
11.30 Sport klub 1 Pregled Evrokupa
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Monako
12.00 Arenasport 4 Tekvondo, gren slem
12.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St MOric, direktno
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Levante – Selta, direktno
12.10 Sport klub 3 Fudbal: Totenhem – Everton
12.30 Arenasport 1 Košarka: Mursija – Gran Kanaria, direktno
12.45 Eurosport 2 Idre, Švedska, Ski kros
12.50 Sport klub 2 Pregled Evrolige
13.00 Arenasport 2 Boks
13.00 SOS Objektiv
13.00 Eurosport Alpsko skijanje, Švajcarska, slalom, prenos
13.20 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St MOric, direktno
13.30 Arenasport 4 Odbojka za pesku, za 3. mesto (ž), direktno
13.30 Eurosport 2 Val di Fieme, Italija
13.30 Sport klub 2 Pregled Evrokupa
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Inter
14.00 Sport klub 3 Ragbi: Lenster – Glazgov, direktno
14.00 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
14.00 Sport klub 2 Košarka. Lokomotiva – Kalev
14.15 Eurosport 2 Lajpcig – Šalke 04
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
14.30 Arenasport 4 Odbojka za pesku, za 3. mesto, direktno
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Burnmut – Arsenal, direktno
14.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
15.00 Arenasport 2 Košarka: Cibona – MZT Skoplje, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Sent Etijen – Tuluz, direktno
15.15 Eurosport 2 Keln -Menhengladbah
15.15 SOS Fudbalski miks
15.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
15.50 Sport klub 2 NBA Live
15.55 Sport klub 3 Odbojka (ž): Busto Arsizio – Modena
16.00 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
16.00 Eurosport Biatlon, Svetski kup u Nemačkoj, grupni start (ž)
16.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
16.15 Sport klub 2 Fudbal: Alaves – Sevilja, direktno
16.30 Arenasport 3 Clubland
16.30 Sport klub 1 Derbi specijal
16.30 SOS SOS vesti
16.45 SOS Da li znate
17.00 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – PSŽ
17.00 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Mančester Siti, direktno
17.00 Arenasport 1 Košarka. Igokea – Partizan, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion – Angers, direktno
17.05 SOS Objektiv
17.30 Eurosport 2 FIFA fudbal
17.30 Sport klub 3 Košarka: Efes – Galatasaraj, direktno
17.30 HRT 2 Hokej: Medveščak – Insbruk
18.00 Eurosport Skijaški skokovi: Austrija
18.00 Eurosport 2 Dortmund – Volfsburg
18.00 Arenasport 4 Boks
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.05 RTS 2 Rukomet: Srbija – Švedska, prenos
18.15 Sport klub 2 Trans vorld sport
18.30 Arenasport 2 Fudbal: Mursija – Romero Kartagena
18.30 Arenasport 4 Košarka: Barselona – Unikaha, direktno
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Sport klub 3 Košarka: Zenit – CSKA, uključenje, direktno
19.00 Sport klub 1 Košarka: Efes – Galatasaraj
19.00 Arenasport 3 Novogodišnji specijal, Put Partizana u EUL
19.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Cedevita, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.05 Sport klub 2 NFL: Pitsbug – Džeksonvil, direktno
19.35 Eurosport Olimpijske igre: Olimpijski duh
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Adelejd – Sidnej
20.00 Eurosport 2 Pregled
20.00 Arenasport 2 Odbojka na pesku
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Eurosport Snuker: Masters u Londonu
20.30 Arenasport 4 Vaterpolo: Jadran Carine – Solnok
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Sosijedad – Barselona, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.55 Sport klub 3 NBA Live
21.00 Arenasport 2 Košarka: Mursija – Gran Kanaria
21.00 SOS Total soker
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Nant – PSŽ, direktno
21.05 Sport klub 3 Car Fashion
21.10 Eurosport 2 Vesti
21.15 Eurosport 2 Austrija, Super G (ž)
21.30 Sport klub 3 Košarka: Njujork – Nju Orleans, direktno
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
22.00 Arenasport 4 Tekvondo, gren slem
22.00 Eurosport 2 Drezden, Nemačka
22.15 Sport klub 2 Svet sporta magazin
22.30 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
22.40 Sport klub 2 NFl: Minesota – Nju Orleans, direktno
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.55 Arenasport 1 Vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 2 Boks
23.15 SOS Objektiv
23.30 Sport klub 1 Košarka. Njujork – Nju Orleans
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Adelejd – Sidnej
23.35 Eurosport Reli: Eko trka Afrike, etapa 12
23.50 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.05 Sport klub 3 Fudbal: Alaves – Sevilja
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Pitsburg, direktno
01.15 Sport klub 1 NFL: Pitsburg – Džeksonvil
01.25 RTS 2 Rukomet: Srbija – Švedska, r,
01.50 Sport klub 2 NBA Action
01.50 Sport klub 3 Košarka: Monako -Limož
02.20 Sport klub 2 Fudbal: Burnemut – Arsenal
03.25 Sport klub 3 Fudbal: Levante – Selta
04.00 Sport klub 1 Pregled Evrolige
04.10 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul – Mančester Siti
05.10 Sport klub 3 Ragbi: Rasing 92 – Munster
6.00 Arenasport 4 Odbojka na pesku, finale (ž), direktno

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here