Sportski TV program – nedelja, 17. decembar 2017.

0
186

Sportski TV program – nedelja, 17. decembar 2017.

08.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Monako
08.00 Arenasport 4 Automoto, WRC, pregled sezone
08.15 Arenasport 2 Hokej: Los Anđeles – Njujork Rendžers
08.30 Eurosport Alpsko skijanje, Italija
08.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
08.30 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Montafon, Austrija, snoubord
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Brizbejn – Melburn Viktori, direktno
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – MZT Skoplje
09.00 SOS SOS mreža
09.05 Sport klub 2 NFL Gameday
09.15 Sport klub 1 Car Fashion
09.30 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov, polufinale
09.35 Sport klub 3 Svet sporta magazin
09.35 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Totenhem
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
10.00 SOS Fudbalski miks
10.00 Sport klub 3 NFL: Kanzas Siti – LA Čardžers
10.00 Sport klub 1 Košarka: Astana – Uniks, direktno
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Eurosport 2 Toblah, Italija, 10 km slobodnim stilom
11.00 Arenasport 1 Rukomet: Zagreb – Vojvodina
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Puls života
11.15 Eurosport 2 Toblah, Italija, 10 km klasičnim stilom
11.25 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
11.45 Eurosport Biatlon, Francuska
11.50 Sport klub 1 Premijer liga, golovi
12.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
12.00 Arenasport 2 Red bul, pregled sezone
12.00 Arenasport 4 Fudbal, najava italijanske lige
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Đirona – Hetafe, direktno
12.00 SOS Sajam sporta
12.15 Eurosport Alpsko skijanje, Italija
12.15 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Montafon, Austrija, snoubord
12.23 Republika Srpska Fudbal: Verona – Milan
12.25 Sport klub 1 SK miks
12.30 Sport klub 3 Fudbal: Sparta – Fejnord, direktno
12.30 Arenasport 1 Košarka: Barselona – Gran Kanaria, direktno
12.30 Arenasport 4 Fudbal: Verona – Milan
12.45 Sport klub 1 NBA Live
13.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Minesota
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov, polufinale
13.00 Arenasport 3 Fudbal: Ren – PSŽ
13.15 Sport klub 1 Košarka. Tofas – Fenerbahče, direktno
13.30 Eurosport Skijaški skokovi, Švajcarska
13.45 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov, finale
14.00 Sport klub 2 Car Fashion
14.00 SOS Pet frendli
14.30 Sport klub 2 Fudbal: Malatja – Galatasaraj, direktno
14.30 Arenasport 1 Fudbal: Klub Briž – Anderleht, direktno
14.30 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
14.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.30 SOS SOS vesti
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Nant – Angers, direktno
15.00 Sport klub 3 Džudo vorld masters: St Peterburg, direktno
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Bolonja – Juventus, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk – Inter, direktno
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.15 Sport klub 1 Fudbal: Vest Bromvič – Mančester Junajted, direktno
15.30 Eurosport 2 Hanover – Bajer Leverkuzen
16.15 Sport klub 2 Fudbal: Selta – Viljareal, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 3 Fudbal: Austrija Beč – Šturm, direktno
16.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
16.45 Eurosport Nordijska kombinacija, Austrija
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Bordo, direktno
17.00 SOS Fudbalski miks
17.00 Arenasport 2 Automoto, WRC, pregled sezone
17.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
17.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Cedevita, direktno
17.15 Eurosport Skijaško trčanje, Tolbah
17.20 RTS 2 Rukomet (ž), SP, finale, prenos
17.30 Eurosport 2 FIFA fuddbal magazin
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Burnmut – Liverpul, direktno
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo Pančevo – Gorenje, direktno
18.00 Eurosport 2 Lajpcig – Herta Berlin
18.10 Sport klub 2 NBA live
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 3 Car Fashion
18.30 Arenasport 4 Košarka: Monbus Obradorio – Real Madrid, direktno
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Las Palmas – Espanjol, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
19.00 Sport klub 3 NFL: Karolina – Grin Bej, direktno
19.10 Eurosport Vesti
19.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
19.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
19.45 Eurosport Snuker, Škotska, prenos finala
19.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
20.00 Arenasport 3 Clubland
20.00 SOS Objektiv
20.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
20.10 Sport klub 1 Pregled Evrokupa
20.25 RTS 2 Vaterpolo, Kup Srbije, finale, prenos
20.30 Arenasport 3 Rukomet: Nekse – Metalurg, direktno
20.30 Arenasport 2 Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, finale, direktno
20.30 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Barselona – Deportivo, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Atalanta – Lacio, direktno
20.45 SOS SOS vesti
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion – Marsej, direktno
21.00 SOS Total soker
21.00 Sport klub 2 NBA Action
21.10 Eurosport 2 Vesti
21.15 Eurosport 2 Watts
21.30 Sport klub 2 Košarka: Toronto – Sakramento, direktno
21.30 Eurosport 2 Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
22.00 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Montafon, Austrija, snoubord
22.10 Sport klub 3 Na današnji dan
22.15 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – PSŽ
22.25 Sport klub 3 NFL: Pitersburg – Nju Ingland, direktno
22.30 Eurosport 2 EP u malim bazenima, Kopenhagen
22.35 Sport klub 1 SK miks
22.45 Arenasport 4 Košarka. FMP – Cedevita
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS SOS vesti
23.00 Arenasport 2 Boks: Povetkin – Ham
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Bolonja – Juventus
23.30 Eurosport 2 Toblah, Italija, 10 km klasičnim stilom
23.30 Sport klub 1 Košarka. Toronto – Sakramento
23.35 Eurosport Skijaški skokovi, Švajcarska
00.00 SOS Liga budućih šampiona
00.00 Sport klub 2 Svet sporta magazin
00.25 SOS SOS mreža
00.30 Sport klub 2 Fudbal: Burnemut – Liverpul
01.00 SOS Noćni program
01.20 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
01.25 RTS 2 Rukomet (ž), SP, finale, r.
01.35 Sport klub 3 SK miks
01.45 Sport klub 3 Odbojka. Peruđa – Modena
01.50 Sport klub 1 NBA Action
02.20 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Deportivo
02.30 Sport klub 1 NFL: Olukelnd – Dalas, direktno
03.25 Sport klub 3 Košarka. Tofas – Fenerbahče
04.10 Sport klub 2 Fudbal: Vest Bromvič – Mančester Junajted
05.00 Sport klub 3 Ragbi: Ospresj – Nortempton
05.45 Sport klub 1 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here