Sportski TV program – nedelja, 19. novembar 2017.

0
232

Sportski TV program – nedelja, 19. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Milan
07.00 Eurosport 2 Makao, glavna trka
07.00 Sport klub 3 Džudo gran pri,
07.00 Eurosport Umetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
07.30 N1 Sport klub info
07.30 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica, timovi
07.45 Arenasport 2 Plivanje, svetski kup, Singapur
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Iskra – Mladost
08.00 Sport klub 2 Na današnji dan
08.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid -Real Madrid
08.30 Sport klub 1 Car Fashion
08.30 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
08.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.40 Sport klub 3 ATP London, singl, finale
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Sankt Galen, Nemačka – Švajcarska
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Pert Glori – Melburn Viktori, direktno
09.00 Sport klub 1 Košarka: Filadelfija – Golden Stejt
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Olimpija
09.05 SOS Objektiv
09.15 Eurosport Skijaški skokovi, Poljska
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Lacio
10.05 Sport klub 2 Fudbal: Vest Bromvič – Čelzi
10.10 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Alaves
10.15 Eurosport Sankanje, Austrija
10.30 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup, Singapur, direktno
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Rad
11.00 Sport klub 1 Košarka: Giresun – Gaziantep, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Puls života
12.00 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup Singapur, dan 1
12.00 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
12.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Malaga – Deportivo, direktno
12.00 Sport klub 3 Palakanestro: Breša – Kapo D’Orlando, direktno
12.00 Eurosport 2 Svetski kup, Milano, big ejr
12.25 Republika Srpska Fudbal: Krotone – Đenova, direktno
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Krotone – Đenova, direktno
12.30 Arenasport 2 Hokej: Florida – Los Anđeles
12.30 Arenasport 4 Košarka, Endesa liga, direktno
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Javor – Partizan
13.00 SOS Objektiv
13.00 Sport klub 1 Indijska liga. Čenaijin – GOA, direktno
13.30 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara
13.55 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
13.55 Sport klub 3 NBA Live
14.15 Sport klub 3 Fudbal: Lids – Midlsbro, direktno
14.27 Republika Srpska Magazin Lige šampiona
14.30 Sport klub 2 Fudbal Cvole – PSV, direktno
14.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
14.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30 Arenasport 2 Fudbal: Mazembe -Supersport Junajted, direktno
14.30 Eurosport 2 Makao, glavna trka
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Eurosport Skijaški skokovi, Poljska
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Sampdorija – Juventus, direktno
15.00 Sport klub 1 Košarka: Tofas – Efes, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Torino – Kjevo
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo – Lokomotiva, direktno
15.15 Eurosport 2 Šalke 04 – Hamburger
15.15 SOS Fudbalski miks
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Jang Bojs -Cirih, direktno
16.30 Arenasport 2 Boks
16.30 Sport klub 2 Fudbal: Salcburg – Šturm, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.50 SOS Aforizmi o sportu
16.55 Republika Srpska Košarka: Igokea – Cibona, direktno
16.55 RTS 2 Rukomet (ž): Bekament – Medicinar, prenos
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion – Monpelje, direktno
17.00 Arenasport 4 Boks: Regionalna liga
17.00 Arenasport 1 Košarka: Igokea – Cibona, direktno
17.00 Sport klub 1 Fudbal: Votford – Vest Hem, direktno
17.00 Arenasport 2 Rukomet: Nant – Zagreb, direktno
17.05 SOS Objektiv
17.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
17.55 Sport klub 3 Car Fashion
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Istra – Hajduk, direktno
18.00 Eurosport Zimski sportovi
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Eurosport 2 Verder Bremen – Hanover
18.25 Sport klub 2 NBA Action
18.30 Arenasport 2 Košarka: Barselona – Valensija, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: La Palmas – Levante, direktno
18.30 SOS SOS vesti
19.00 SOS Sećanja
19.00 Sport klub 1 ATP London, singl, finale, direktno
19.00 Arenasport 3 Rukomet: Flensburg – Meškov Brest, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: MZT Skoplje – Budućnost, direktno
19.00 RTS 2 Tenis – London, finale, prenos
19.00 Sport klub 2 NFL: Minesota – LA Rams, direktno
19.40 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
20.00 Eurosport 2 Makao, uvodna i glavna trka
20.00 Eurosport Skijaški skokovi, Poljska
20.25 Sport klub 3 NBA Live
20.30 Arenasport 2 Boks
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Atalanta, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Atletik Bilbao – Viljareal, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – Marsej, direktno
21.00 SOS Total soker
21.00 Arenasport 2 Košarka: Vojvdina – Radnički, direktno
21.00 Arenasport 1 Studijska emsiija, Superliga, pregled kola, direktno
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara
21.30 Sport klub 1 Košarka: Toronto – Vašington, direktno
22.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.10 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
22.25 Sport klub 2 NFL: Ouklend – Nju Ingland, direktno
22.30 Eurosport Ragbi
22.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Javor – Partizan
22.45 Sport klub 3 Fudbal: Cvole – PSV
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS Sportski dnevnik
23.00 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Boka Juniors – Rasing Klub, direktno
23.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders – Karolina, direktno
23.15 SOS Objektiv
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Sampdorija – Juventus
23.45 Sport klub 1 Vesti
00.00 SOS SOS kolaž
00.00 Eurosport Vesti
00.30 Sport klub 1 Odbojka: Vibo Valentia – Peruđa
00.30 Sport klub 3 Košarka. Himki – Zenit
01.00 SOS Noćni program
01.25 RTS 2 Rukomet (ž): Bekament – Medicinar, r.
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Independiente – River Plate, direktno
01.30 Eurosport Skijaški skokovi, Poljska
01.35 Sport klub 2 WTA
02.05 Sport klub 3 Fudbal: Zenit – Tosno
02.20 Sport klub 1 NBA Live
02.25 Sport klub 2 Košarka: Toronto – Vašington
02.30 Sport klub 1 NFL: Dalas – Filadelfija, direktno
03.50 Sport klub 3 Palakanestro: Armani -Avelino
04.10 Sport klub 2 Fudbal: Votford – Vest Hem
04.30 RTS 2 Magazin Lige Evrope
05.20 RTS 2 Magazin Lige šampiona
05.25 Sport klub 3 Indijska liga. Šenaijin – GOA
05.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here