Sportski TV program – nedelja, 21. maj 2017.

Sportski TV program – nedelja, 21. maj 2017.

07.00Eurosport 2Fifa fudbal magazin
07.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Fiorentina
07.15Sport klub 3Na današnji dan
07.30N1Sport klub info
07.30Sport klub 3Fudbal: Bredford – Milvol
07.30Eurosport 2Kastelanija – Santuario di Oropa, 14. etapa
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Partizan
08.00Arenasport 4Fudbal: Rens – Monako
08.15Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Otava
08.40Sport klub 2Moto GP Le Man, direktno
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Evroliga, U18, finale, direktno
09.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 7. etapa
09.00Arenasport 1Košarka, Endesa liga
09.00EurosportĐiro danas
09.05SOSSOS kolaž
09.30Sport klub 3NBA Action
10.00Eurosport 2Watts
10.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
10.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
10.00Arenasport 3Fudbal: Sloboda – Krupa
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 3Košarka: San Antonio – Golden Stejt
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.05Sport klub 2Atletiks
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 4FINA akvatik
10.35Sport klub 2Na današnji dan
10.45Sport klub 1Car Fashion
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Rukomet: Flensbrug – Štutgart
11.00Eurosport 2Kastelanija – Santuario di Oropa, 14. etapa
11.00Sport klub 2Moto GP Le Man, direktno
11.00EurosportBiciklizam. Trka kroz Italiju
11.05SOSPuls života
11.15Sport klub 1Najava Premijer lige
12.00Sport klub 1SK Studio
12.00Arenasport 2Automoto, Portugal
12.00Arenasport 3Fudbal: Šapekoense – Palmeiras
12.00Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, emisija
12.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 7. etapa
12.00Sport klub 3Fudbal: Mirandes – Valjadolid, direktno
12.30Arenasport 4Fudbal: Kjevo -Roma
12.30Arenasport 1Košarka: Unikaha – Tenerife, direktno
12.45Eurosport 2Italija – Urugvaj
13.00Arenasport 2Automoto, Portugal, direktno
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00SOSU orlovskom gnezdu
13.00Sport klub 1VTA Premijer Rim, finale, direktno
13.15EurosportBiciklizam, Trka kroz Italiju, prenos
14.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola belgijske lige
14.00Sport klub 3Fudbal: Lokomotiva – Zenit, direktno
14.30Arenasport 1Fudbal, najava kola Super lige Srbije
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2FINA akvatik
14.30Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
14.30Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Ostende, direktno
14.45Sport klub 1SK Studio
15.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Krotone, direktno
15.00Eurosport 2Watts
15.00Arenasport 2Fudbal: Milan -Bolonja, direktno
15.00SOSFudbalski miks
15.15Eurosport 2Fudbal, Bundesliga 2
15.15Sport klub 2Zlatni momenti Ju sporta
15.25Sport klub 2InCycle
15.30Arenasport 1Superliga Srbije, studio
15.43HRT 2Magazin Lige šampiona
16.00Sport klub 1ATP Masters Rim, finale, direktno
16.00SOSDa li znate, Omnibus
16.00Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Midlsbro, direktno
16.00Arenasport 1Fudbal: Metalac – Novi Pazar, direktno
16.00Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Sanderlend, direktno
16.13HRT 2Karate
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 2Boks: Krouford – Dijaz
17.00Arenasport 3Fudbal: Osijek – Dinamo, direktno
17.00Vojvodina 1Spartak – Rad
17.00Arenasport 4Automoto, Portugal
17.05SOSU orlovskom gnezdu
17.15EurosportĐiro ekstra
17.30EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
17.30Eurosport 2Pregled Bundeslige
18.00Sport klub 1SK Studio
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 2Trans vorld sport
18.00Sport klub 3Car Fashion
18.00Arenasport 1Superliga Srbije, studio
18.20Sport klub 3Svet sporta magazin
18.25Sport klub 3SK miks
18.30Eurosport 2Valdengo -Bergamo, 15. etapa
18.30Arenasport 2Hokej: Nešvil – Anahajm
18.30Arenasport 1Fudbal: Partizan – Mladost, direktno
18.30Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
18.30SOSSOS vesti
18.55Sport klub 2NBA Action
19.00Arenasport 3Fudbal: Rijeka – Cibalija, direktno
19.00SOSSećanja
19.00EurosportFudbal: Italija – Urugvaj, U20
19.25Sport klub 2Car Fashion
20.00Sport klub 2Fudbal: Malaga – Real Madrid, direktno
20.00Sport klub 1Evroliga: Fajnal for, finale, direktno
20.00Sport klub 3Fudbal: Barselona – Eibar, direktno
20.00Eurosport 2Tojčental, Nemačka, MXGP, 2. trka
20.15Arenasport 2Clubland
20.30Arenasport 1Superliga Srbije, studio
20.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
20.30EurosportFudbal: Nju Ingland – Kolambas
20.40Eurosport 2Vesti
20.45Arenasport 4Fudbal: Lacio – Inter, direktno
20.45Eurosport 2Watts
20.45Arenasport 2Hokej, SP, finale, direktno
20.45SOSObjektiv
21.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
21.00SOSFutsal – snimak utakmice
21.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
21.15Arenasport 3Fudbal: San Lorenco – Aldosivi, direktno
22.00Sport klub 2ATP Masters Rim, finale
22.00Arenasport 1Fubal, Liga šampiona, emisija
22.00Sport klub 3Moto GP Le Man, trke
22.00Eurosport 2Biciklizam: Điro d’Italija
22.30Sport klub 1SK Studio
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
22.30EurosportFIFA fudbal
22.45Arenasport 4Fudbal: Partizan – Mladost
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00EurosportĐiro danas
23.00Eurosport 2Minesota Junajted – Los Anđeles Galaksi
23.00SOSU orlovskom gnezdu
23.15Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – Njuels Old Bojs
23.30Arenasport 1Fudbal: Juventus – Krotone
23.30Sport klub 1Košarka: San Antonio – Golden Stejt
23.30Arenasport 2Boks
23.45Sport klub 2Evroliga, U18, finale
00.00EurosportFudbal: Italija – Urugvaj, U20
00.30Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
02.00RTS 2Tenis – Italija, r.

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar