Sportski TV program – nedelja, 23. jul 2017.

Sportski TV program – nedelja, 23. jul 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal: Vitoria – Šapekoense
07.00Eurosport 2Marsej, 20. etapa
07.15EurosportFudbal (ž): Austrija – Francuska
07.30N1Sport klub info
07.45Arenasport 2Great sporting momments
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Mačva
08.00Arenasport 4Fudbal: Čelzi – Arsenal
08.00Sport klub 2Fudbal: Zenit – Rubin
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Triatlon, Hamburg, sprint
08.30Eurosport 2Groseto, Italija, 3. dan
08.30Sport klub 1Car Fashion
08.30Sport klub 3Premijer liga, Azija Tropi: za 3. mesto
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSFudbalski miks
09.00Sport klub 1Fudbal: Šangaj – Gvangžu Evergrande
09.00Arenasport 1Arenasport vesti
09.30Eurosport 2Le Mond
09.35EurosportPlivanje, SP
09.45Arenasport 1Odbojka, gran pri: Kina – Srbija, direktno
09.45Sport klub 2Fudbal: Volfsberger – Salcburg
10.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Mančester Siti
10.00Arenasport 2Boks
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 4Automoto, Formula 3, Silverston
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Lajpcig, 2. dan
10.30Sport klub 3Spidvej, Kardif
10.45Sport klub 1Fudbal: CSKA – Lokomotiva
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSPuls života
11.30Sport klub 2VTA Gštad, finale, direktno
11.30Eurosport 2Island – Švajcarska
12.00Arenasport 2Odbojka na pesku, Ljubljana, za 3. mesto
12.00Arenasport 1Boks
12.00Arenasport 3Fudbal: Bohum – Borusija Dortmund
12.00Arenasport 4Košarka: Igokea – Crvena zvezda
12.30Arenasport 1Automoto, Finska, najava
12.30Sport klub 1Barsa TV: Luis Lučo
12.45Eurosport 2Francuska – Austrija
13.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Totenhem
13.00EurosportMačevanje, SP
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 2Odbojka na pesku, Ljubljana, finale
13.20Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
13.30Sport klub 2InCycle
13.30Sport klub 3Mančester Junajted TV: Farevel – Runi
13.35Sport klub 1Fudbal: Šangaj Šenhua – Peking, direktno
13.45Arenasport 4Tenis: Umag, polufinale
13.45Arenasport 3Fudbal: Čelzi – Arsenal
14.00Eurosport 2Britanski šampionat, Brends Heč, 1. trka
14.00Arenasport 2The World Games 2017
14.00Sport klub 2Na današnji dan
14.00EurosportFudbal (ž): Austrija – Francuska
14.00Sport klub 3Fudbal na pesku: Portugal – Rusija
14.15Sport klub 2Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
14.30SOSSOS vesti
14.45Eurosport 2Marsej, 20. etapa
14.50Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
14.55HRT 2Najveći trenuci sporta
15.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Mačva
15.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Brazil – SAD, direktno
15.15Arenasport 4Automoto, ABS šou
15.15SOSFudbalski miks
15.30EurosportLe Mond
15.30Arenasport 3Fudbal: Ajntraht Braunšvajg – Cologne, direktno
15.30Sport klub 1Fudbal na pesku: Rusija – Francuska, direktno
15.30Sport klub 3Ekstremni sport, Barselona, direktno
15.45Eurosport 2Francuska – Austrija
15.45Arenasport 4The World Games 2017, direktno
16.00Sport klub 2ATP Uncovered
16.30SOSSOS vesti
16.30HRT 2SP u atletici, za osobe sa invaliditetom
16.30Sport klub 2Fudbal: Altah – Austrija Beč, direktno
16.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
16.40Sport klub 1SK miks i Zlatni momenti JU sporta
16.45EurosportBiciklizam: TUr de Frans, prenos
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Sport klub 1Fudbal na pesku: Portugal – Brazil, direktno
17.00Eurosport 2Loket, Češka, 2. trka
17.00Sport klub 3Car Fashion
17.00Arenasport 2Boks
17.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Barselona
17.05SOSSvedoci istorije
17.30Sport klub 3InCycle
17.30Arenasport 2Odbojka, gran pri: Kina – Srbija
17.30HRT 2Plivanje, SP
17.30Arenasport 3Fudbal. Arsenal TV, sezona 2004/05
17.30RTS 2Plivanje, SP, prenos
18.00Sport klub 3Fudbal: Midtjiland – Silkeborg, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Eurosport 2Škotska – Portugal
18.10Sport klub 1Mančester Junajted TV; Sir Aleks
18.30Sport klub 2Fudbal na pesku: Rusija – Francuska
18.30SOSSOS vesti
19.00SOSSećanja
19.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Hajduk, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Radnički, direktno
19.00Sport klub 1Fudbal: Šturm – St Polten, direktno
19.05HRT 2Najveći trenuci sporta
19.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
19.30Arenasport 2Great sporting momments
19.44RTS 2Balkansko prvenstvo u atletici
19.45Arenasport 4The World Games 2017, direktno
19.45HRT 2Tenis: Umag, finale
19.45Sport klub 2Fudbal na pesku: Portugal – Brazil
20.00EurosportSkokovi u vodu, SP
20.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Lajpcig, 3. dan
20.00Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Monako
20.00Arenasport 2Tenis: Umag, direktno
20.20Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
20.30EurosportFudbal (ž): Španija – Engleska
21.00Eurosport 2Monžeron – Pariz (Jelisejska polja), 21. etapa
21.00Arenasport 3Fudbal: Istra – Osijek, direktno
21.00Sport klub 1Fudbal, Gold kup, polufinale
21.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
21.00SOSFudbalski miks
21.00Sport klub 2Naskar, Indijanapolis, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Fluminense – Korintians, direktno
21.50Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
21.55HRT 2Vaterpolo
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2Groseto, Italija, 4. dan
22.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 3Premijer liga, Azija Trofi, finale
22.30Arenasport 1Arenasport vesti
22.45SOSSportski dnevnik
22.45EurosportLe Mond
23.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted, direktno
23.00Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
23.15SOSSOS kolaž
23.30Sport klub 1Fudbal: Votford – Eibar
23.30Eurosport 2Britanski šampionat, Brends Heč, 2. trka
23.45Sport klub 3Fudbal na pesku: Portugal – Brazil
23.50EurosportSvi sportovi
00.00EurosportFudbal
00.30Sport klub 2Fudbal: Midtjiland – Silkeborg
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 3Fudbal: Altah – Austrija Beč
01.10Sport klub 1VTA Gštad, finale
01.33RTS 2Plivanje, SP, r.
02.15Sport klub 2Fudbal: Šturm – St Polten
02.45Sport klub 3Naskar, Indijanapolis
03.00Sport klub 1Fudbal, gold kup, polufinale, direktno
04.00Sport klub 2Na današnji dan
04.15Sport klub 2Fudbal: Šangaj Šenhua – Peking
05.00Sport klub 1Španska liga, specijal: Šampion!
05.45Sport klub 3SK momenti

 

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar