Sportski TV program – nedelja, 24. decembar 2017.

0
190

Sportski TV program – nedelja, 24. decembar 2017.

08.00 Eurosport OI: Olimpijski rekordi
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.10 Sport klub 1 Fudbal: Everton – Čelzi
08.15 Arenasport 2 Hokej: Filadelfija – Bafalo
08.15 Eurosport 2 London, best of
08.30 Sport klub 3 Fudbal: Valensija – Viljareal
08.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled engleskog kupa
08.35 Sport klub 2 Fudbal: Lester – Mančester Junajted
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 1 Vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Kaljari – Fiorentina
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Zadar
09.15 Eurosport Biatlon: Švedska
09.45 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, finale
10.00 SOS Fudbalski miks
10.00 Arenasport 2 Boks: DeGale – Truax
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Barselona
10.10 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Barselona
10.25 Sport klub 3 Ekstremno jedrenje, Los Kabos, pregled
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 2 KHL: Peking Red Star – Spartak, direktno
10.45 Eurosport 2 Noć skokova
11.00 Eurosport Biatlon: Austrija
11.00 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Usak, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Ragbi: Konaht – Ulster
11.00 SOS Puls života
11.45 Eurosport 2 Klasici, best of
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Karabuk – Trabzon, direktno
12.00 Arenasport 4 Košarka: Budućnost – Igokea
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
12.00 Arenasport 2 Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
12.00 Eurosport Biatlon: Francuska
12.00 SOS Total soker
12.45 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
12.50 Sport klub 3 NFL: Grin Bej – Minesota
12.50 Sport klub 2 Pregled Evrokupa
13.00 Eurosport OI: Kuća slavnih Peking 2008.
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lacio – Krotone
13.25 Sport klub 2 Pregled Evrolige
13.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
13.45 Eurosport 2 Tur de Frans, best of
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
13.55 Sport klub 1 Car Fashion
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.10 Sport klub 2 Trans vorld sport
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Ajaks – Viljem Drugi, direktno
14.45 Eurosport 2 Vuelta, best of
15.00 Eurosport OI: Tehnička trka
15.00 Sport klub 2 Košarka: Bujukčekmeče – Giresun, direktno
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Standard Liijež – STVV
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Roma
15.15 Sport klub 3 Odbojka (ž): Ol star: Italija – Svet
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Long bič, pregled
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.45 Eurosport 2 Watts
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Ren
16.25 Sport klub 1 NBA Live
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover – Lemgo
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Sport klub 1 Fudbal: Fejnord -Roda, direktno
16.50 SOS Aforizmi o sportu
16.55 Sport klub 3 NBA Action
16.55 RTS 2 Rukomet: Metaloplastika – Crvena zvezda, prenos
16.55 Sport klub 2 Car Fashion
17.00 Arenasport 4 Vaterpolo: Jadran Carine – Pro Reko
17.00 SOS Fudbalski miks
17.00 Arenasport 1 Košarka: Olimpija – Cibona
17.30 Sport klub 3 Košarka: Karšijaka – Bešiktaš, direktno
17.30 Eurosport Skijaški skokovi: Poljska
17.30 Sport klub 2 Fudbal: Galatasaraj – Goztepe, direktno
17.45 Eurosport 2 Watts
18.00 Arenasport 4 Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
18.00 Arenasport 2 Ragbi: Edinburg – Glazgov
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Sampdorija
18.30 SOS SOS vesti
18.35 Sport klub 1 Vesti
18.45 Eurosport 2 Watts
19.00 Sport klub 1 NFL: Nju Orleans -Atlanta, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Fuenlabrada – Tenerife
19.00 SOS Sećanja
19.20 Sport klub 3 Košarka: Toronto – Filadelfija
19.30 Sport klub 2 Fudbal: Ajaks – Viljem Drugi
19.45 Arenasport 2 Great sporting momments
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Siti – Melburn Viktori
20.00 SOS SOS kolaž
20.15 Arenasport 2 Košarka: Budućnost – Igokea
20.30 Eurosport OI: Budući heroji
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Eurosport 2 Watts
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Roma
21.00 SOS Fudbalski miks
21.10 Sport klub 3 Car Fashion
21.15 Sport klub 2 NBA live
21.30 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče -Usak
21.35 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
21.45 Eurosport 2 Watts
22,45 Eurosport 2 Watts
22.00 Arenasport 2 Boks: Povetkin – Ham
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
22.00 Arenasport 4 Ragbi: Konaht – Ulster
22.05 Sport klub 3 NFL: San Francisko – Džeksonvil, direktno
22.25 Sport klub 1 NFL: Dalas – Sijetl, direktno
22.30 Eurosport OI: Neobični momenti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS SOS vesti
23.05 Sport klub 2 Fudbal: Fejnord – Roda
23.15 SOS SOS kolaž
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Sampdorija
23.30 Eurosport Skijaški skokovi: Nemačka
23.45 Eurosport 2 Watts
00.00 SOS Liga budućih šampiona
00.25 SOS SOS mreža
00.30 Eurosport Skijaški skokovi: Švajcarska
00.45 SOS SOS vesti
00.50 Sport klub 2 Košarka: Karšijaka – Bešiktaš
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 3 SK miks
01.15 Sport klub 1 Pregled Evrolige
01.25 Sport klub 3 Fudbal: Ajaks – Viljem Drugi
01.55 Sport klub 1 Pregled Evrokupa
02.10 RTS 2 Rukomet: Metaloplastika – Crvena zvezda, r.
02.20 Sport klub 1 NFL: Nju Ingland – Bafalo
02.30 Sport klub 2 Fudbal: Karabuk – Trabzon
03.10 Sport klub 3 Fudbal: Barnli – Totenhem
03.29 RTS 2 Fudbal, FIFA magazin
04.15 Sport klub 2 Tenis, Tajland, finale
04.40 Sport klub 1 KHL: Peking Red Star – Spartak
05.00 Sport klub 3 Fudbal: Svonsi – Kristal Palas
05.50 Sport klub 2 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here