Sportski TV program – nedelja, 28. maj 2017.

Sportski TV program – nedelja, 28. maj 2017.

07.00Arenasport 1Dokumentarni film
07.10Sport klub 2Rukomet: Vilja de Aranda – Ademar Leon
07.30Eurosport 2Ženeva, Švajcarska, finale
07.30N1Sport klub info
07.45Arenasport 2FINA akvatik
07.45EurosportFudbal: Francuska – Novi Zeland, U20
08.00Arenasport 4Automoto, Formula E, Pariz
08.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej, SP, finale
08.15Sport klub 3Fudbal: Dandi Junajted – Hamilton
08.30Arenasport 1Fudbal: Angers – PSŽ
08.30Sport klub 1Car Fashion
08.40Sport klub 2Košarka: Efes – Galatasaraj
08.45Eurosport 2Tenis
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Nirburgring, Nemačka, glavna trka
09.00Arenasport 4Fudbal: Dinamo – Hajduk
09.00Sport klub 1Formula 1, Monte Karlo, kvalifikacije
09.05SOSSOS kolaž
09.30Eurosport 2Porše superkup, Monako
10.00Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Judžin
10.00EurosportTenis: Australijan open, finale
10.00Arenasport 2Boks
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Borusija Dortmund
10.05Sport klub 3Ekstremni svet sporta
10.15Sport klub 2Fudbal: Ajntraht – Dortmund
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 3Spidvej, Latvija
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Ženeva, finale
11.00Arenasport 1Rukomet: Leven – Štutgart
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
11.00Eurosport 2Pariz, 1. dan
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSPuls života
12.00Sport klub 2Fudbal: Alkorkon – Tenerife, direktno
12.00Arenasport 2Bejzbol: Sijetl – Boston
12.00Sport klub 1Košarka: Klivlend – Boston
12.00Arenasport 3Fudbal: Široki – Čelik
12.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
12.30Arenasport 1Košarka: Endesa liga, direktno
13.00SOSU orlovskom gnezdu
13.00HRT 2Magazin Lige šampiona
13.30Sport klub 3Američki fudbal: SBB Vukovi – Blu Dragons
13.30HRT 2Veslanje, EP
14.00Arenasport 4Automoto, Formula 2, Monte Karlo
14.00Sport klub 2Fudbal: Barselona – Alaves
14.00EurosportĐiro ekstra
14.00Sport klub 1Formula 1, Monte Karlo, trka, direktno
14.00Arenasport 3Fudbal: Angers – PSŽ
14.15EurosportBiciklizam, Trka kroz Italiju, prenos
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
14.30Arenasport 2Automoto, Portugal, pregled
14.55Republika SrpskaKaljari – Milan
15.00Arenasport 1Rukomet: Flensburg – Leven, direktno
15.00SOSFudbalski miks
15.00Arenasport 4Fudbal: Kaljari – Milan, direktno
15.30Arenasport 2Ragbi, finale
15.35HRT 2Fudbal: Meksiko – Hrvatska
15.55Vojvodina 1Spartak – Rad
16.00Sport klub 2Fudbal: Blekpul – Ekseter, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
16.00Sport klub 3Fudbal: Hamilton – Dandi Junajted, direktno
16.30Sport klub 1Košarka: CSKA – Lokomotiva, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.45Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 4Boks
17.00Arenasport 1Fudbal: Zrinjski – Sloboda, direktno
17.05SOSU orlovskom gnezdu
17.15EurosportĐiro ekstra
17.25HRT 2Odbojka: Hrvatska -Srbija
17.30Arenasport 2FIFA fudbal, emisija
17.30Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.30EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
18.00Sport klub 3Na današnji dan
18.00Arenasport 2Fudbal, pregled Lige Evrope
18.00Arenasport 4Fudbal: Roma – Đenova, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Sampdorija – Napoli, direktno
18.00Sport klub 2Košarka: Klivlend – Boston
18.00Sport klub 1Fudbal: Gimnastik – Đirona, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.15Sport klub 3Car Fashion
18.15Arenasport 2Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.40Sport klub 3SK miks
19.00Arenasport 1Košarka: Borac -Partizan, direktno
19.00SOSSećanja
19.00Sport klub 3Rukomet: Velenje – Koper, direktno
19.45Sport klub 2Fudbal: Grashoper – Bazel
20.00Sport klub 1Pregled Evrolige, F4, finale
20.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
20.00Arenasport 3Clubland
20.30Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evrope
20.45Arenasport 3Fudbal: Inter – Udineze, direktno
20.45Arenasport 2Fudbal: Palermo – Empoli, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Krotone – Lacio, direktno
20.45Sport klub 1Palakanestro: Venecija – Avelino, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.50Sport klub 3Fudbal: Barselona – Alaves
21.00SOSFutsal – snimak utakmice
21.00Eurosport 2Monca – Milano, 21. etapa
21.00Arenasport 1Fudbal: Santos – Kruzeiro, direktno
21.15EurosportGem, Set i Mats
21.30Sport klub 2Fudbal: Hamilton – Dandi Junajted
21.45EurosportĐiro danas
21.45Eurosport 2Svetsko prvenstvo u Doningtonu
22.15Eurosport 2Sen Žan d’Anželi, Francuska, MXGP, 2. trka
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Arenasport 2Boks: Krouford – Dijaz
22.40Sport klub 1SK miks
22.45Arenasport 4Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
22.45Sport klub 3Košarka
22.45Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
22.45EurosportRolan Garos, duel dana
22.50HRT 2Košarka
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
22.55Eurosport 2Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, argentinska liga, direktno
23.00SOSU orlovskom gnezdu
23.00Eurosport 2Atlanta Junajted – Njujork Red Buls
23.00Sport klub 1Vesti
23.20Sport klub 2Na današnji dan
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
23.30Sport klub 1Košarka: Klivlend – Boston
23.35Sport klub 2Car Fashion
23.45EurosportMoto sport
00.00Sport klub 2Naskar, Šarlot, direktno
00.15EurosportSuper kamiondžije
00.20Sport klub 3Fudbal: Kopenhagen -Sonderjisk
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportGem, Set i Mats
01.30Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Čelzi
02.05Sport klub 3Fudbal: Alkorkon – Tenerife
03.30Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
03.45Sport klub 2Fudbal: Salcburg – Altah
03.45Sport klub 1Fudbal: Ajntraht – Dortmund
03.50Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Judžin
05.50Sport klub 3Ekstremno jedrenje, Kina, pregled

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar