Sportski TV program – nedelja, 30. jul 2017.

Sportski TV program – nedelja, 30. jul 2017.

07.00Sport klub 2Fudbal na pesku: Švajcarska – Grčka
07.00Arenasport 1Fudbal: Botafogo – Sao Paulo
07.15EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
07.30N1Sport klub info
07.45Arenasport 2Bejzbol: Kanzas – Boston
07.50Sport klub 3Fudbal: Salcburg – Lask
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Mačva – Zemun
08.00Arenasport 4Automoto, Formula 2, Budimpešta
08.15Sport klub 2ATP Atlanta, polufinale
08.30EurosportAuto trke
08.30Sport klub 1Ekstremni svet sporta
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Automoto, Finska, direktno
09.00Sport klub 1NBA specijal
09.05SOSObjektiv
09.25Arenasport 4Automoto, Formula 3, Budimpešta, direktno
09.35Sport klub 3Fudbal na pesku: Rusija – Belorusija
10.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Čelzi – Internacionale
10.00Sport klub 1Fudbal: Gvangžu – Gvangžu Evergrande
10.05Arenasport 4Boks
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Arenasport 4Automoto, Formula 2, Budimpešta, direktno
10.50Sport klub 3NBA specijal: Alan Ajverson
11.00Arenasport 1Automoto, Formula E, Montreal
11.05SOSPuls života
11.30Sport klub 2ATP Gštad, finale, direktno
11.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
11.45Sport klub 1NBA finala
11.45Sport klub 3Fudbal: St Polten – Rapid
12.00Arenasport 4Dokumentarni film
12.00Arenasport 3Fudbal. Partizan – Javor
12.00Arenasport 2Fudbal: Mančester Siti – Totenhem
12.00Arenasport 1Automoto, Finska, direktno
12.30Sport klub 1SK studio
12.45Eurosport 2Budimpešta, 16. dan
13.00SOSObjektiv
13.15Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Monako
13.15Arenasport 1Automoto, Formula 2, Budimpešta
13.15Arenasport 1Boks
13.30EurosportSki skokovi: Letnji gran pri
13.30Sport klub 2Fudbal: Sent Etijen – Sautempton
13.35Sport klub 3Fudbal: Šandong – Šangaj, direktno
14.00Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, trka, direktno
14.00Arenasport 3Clubland
14.15Arenasport 2The World Games 2017
14.30EurosportSkokovi u vodu
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 1Fudbal: Mehelen – Standard Lijež, direktno
14.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
14.30Eurosport 2BMX
14.50HRT 2Najveći trenuci sporta
15.00Arenasport 3Fudbal: Benfika – Lajpcig
15.00Sport klub 2ATP Hamburg, finale, direktno
15.00Arenasport 2Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
15.10Arenasport 4The World Games 2017, direktno
15.15SOSFudbalski miks
15.30Sport klub 3Atletiks
15.30Arenasport 2Fudbal: Bajer – Lacio, direktno
15.30Eurosport 2Trka kroz Poljsku
15.30EurosportAutotrke
15.55Arenasport 4Automoto, Formula 2, Budimpešta
16.00Sport klub 3na današnji dan
16.15Sport klub 3Fudbal na pesku: Belorusija – Grčka, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 1Red Bul, Kazanj, magazin
16.30Sport klub 1Fudbal: Austrija Beč – Šturm direktno
16.45EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
16.45Eurosport 2Budimpešta, 27m slobodan skok (m)
16.50SOSAforizmi o sportu
16.55Arenasport 4Boks
17.00Sport klub 2Trans vorld sport
17.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Barselona, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Monako
17.05SOSObjektiv
17.20Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Sevilja, direktno
17.25RTS 2Plivanje, SP, prenos
17.30Arenasport 2Automoto, Finska
17.30Eurosport 2Budimpešta, 17. dan
17.30Sport klub 3Fudbal na pesku: Rusija – Švajcarska, direktno
17.30HRT 2Plivanje, SP
17.45EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 2Fudbal: Brondbi – Lidgbi, direktno
18.20Sport klub 1Fudbal je veliki
18.30SOSSOS vesti
18.45Arenasport 2FIFA fudbal
18.45Sport klub 3ATP Gštad, finale
19.00Arenasport 3Fudbal: Cibalija – Hajduk, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal: Rad – Crvena zvezda, direktno
19.00Arenasport 2Fudbal: Sparta Prag – Bohemiams, direktno
19.00SOSSećanja
19.00Sport klub 1Fudbal: Tosno – Zenit, direktno
19.30Arenasport 4Fudbal: Turnir Fudbal zaprijateljstvo, Foča, 2017, finale, direktno
20.00Sport klub 2NBA – muzika finala
20.00Eurosport 2Toronto – Njujork Siti
20.00EurosportFudbal (ž): Engleska – Portugalija
20.30Sport klub 2InCycle
20.30Sport klub 3Svet sporta magazin
20.45SOSSOS vesti
20.50Sport klub 1Fudbal: Šandong – Šangaj
21.00Arenasport 2Boks
21.00SOSTotal soker
21.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
21.00Sport klub 2Naskar, Pokono 400, direktno
21.00Sport klub 3ATP Hamburg, finale
21.00Arenasport 3Fudbal. Osijek – Dinamo, direktno
21.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Ohajo, direktno
21.30Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
22.00Arenasport 1FIFA fudbal
22.00Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 4Fudbal: Roma – Juventus, direktno
22.05Eurosport 2Budimpešta, 27m slobodan skok (m)
22.30Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
22.30Sport klub 1Vesti
22.45SOSSportski dnevnik
22.45EurosportPlivanje, SP
22.45Sport klub 3SK momenti
22.45Eurosport 2Trka kroz Poljsku
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1ATP Atlanta, finale, direktno
23.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Barselona
23.00Sport klub 3Fudbal: Bazel – Lucern
23.15SOSObjektiv
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
23.40Eurosport 2Vesti
23.45Eurosport 2Četvrtfinale
00.15EurosportBiciklizam
00.30Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
00.45Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, trka
00.45SOSSOS vesti
00.45Sport klub 3Fudbal: Brondbi – Lidgbi
00.45Sport klub 2Fudbal: Šandong – Šangaj
01.00SOSNoćni program
01.30RTS 2Plivanje, SP, r.
01.30EurosportPlivanje, SP
02.30Sport klub 1Atletiks
02.30Sport klub 2Fudbal: Bazel – Lucern
02.30Sport klub 3Fudbal: Tosno – Zenit
03.00Sport klub 1Incycle
03.30Sport klub 1ATP Gštad, finale
04.15Sport klub 3NBA finala
04.15Sport klub 2Fudbal: Austrija Beč – Šturm
05.00Sport klub 1Fudbal na pesku: Belorusija – Grčka
05.10Sport klub 3NBA London 2017: Denver – Indijana

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar