Sportski TV program – petak, 08. decembar 2017.

0
211

Sportski TV program – petak, 08. decembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker, Engleska
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.00 Sport klub 3 Fudbal: Menhengladbah – Bajern
07.10 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Magdeburg – Lemgo
07.35 Sport klub 2 Evroliga: Efes – Armani
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Voždovac – Partizan
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Mursija
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Tampa Bej – Boston
08.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142m skakaonica
08.30 Eurosport Ski skokovi
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Sport klub 3 Indijska liga: Goa – Bengaluru
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Arenasport 1 Košarka: Djuk – Indijana
09.10 Sport klub 2 NBA special
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Sport klub 1 NBA Action
09.30 Sport klub 1 Evroliga: Brose – CSKA
09.40 SOS Amarkord
09.40 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
09.45 Eurosport 2 Pregled sezone
09.50 Sport klub 2 Košarka: Banvit – Bešiktaš
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Adelaida – Sidnej, direktno
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.40 Sport klub 3 Pregled japanske lige
10.45 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen, Kina
10.50 SOS Aforizmi u sportu
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Espanjol – Tenerife
11.00 SOS Da li znate
11.05 Sport klub 3 Fudbal: Udineze – Peruđa
11.25 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
11.30 Eurosport Biatlon, Austrija
11.45 Sport klub 1 Evroliga: Makabi – Valensija
11.45 Eurosport 2 WTCC magazin
11.55 Sport klub 2 NFL: Dalas – Vašington
12.00 Arenasport 4 Košarka: Mičigen -Nort Karolina
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Radnik
12.00 Arenasport 2 Bob
12.15 Eurosport 2 Loseil, Katar, kvalifikacije
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Zeta – Grbalj, direktno
13.00 Sport klub 3 Košarka: Karšijaka – Trabzon
13.00 SOS Sećanja
13.30 Eurosport 2 Loseil, Katar
13.35 Sport klub 1 NBA Live
13.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Superlige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – Kaen
13.50 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
14.00 Eurosport 2 Watts
14.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran Carine – Eger
14.15 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
14.20 Sport klub 2 Evroliga: Makabi – Žalgiris
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport 2 Pregled sezone
14.35 Sport klub 3 NBA Action
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola brazilske lige
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Voždovac – Partizan
15.00 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Siti – Sautempton
15.15 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
15.30 Eurosport Ski skokovi
15.30 Eurosport 2 Loseil, Katar, kvalifikacije
15.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
15.55 Sport klub 2 Jahting
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Valensija – Real Saragosa
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
16.25 Sport klub 2 Najava FA kupa
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Zagreb -Leven
16.30 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
16.55 Sport klub 3 NFL: Dalas – Vašington
17.00 Eurosport Alpsko skijanje, Švajcarska
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled brazilske lige
17.00 Sport klub 2 Košarka: Zenit – Jenisej, direktno
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
17.30 Eurosport 2 Kamil Stoh, neispričana priča
17.55 Eurosport 2 Vesti
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Junior – Flamengo
18.00 Eurosport 2 Loseil, Katar, kvalifikacije
18.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
18.00 Arenasport 2 Hokej: Los Anđeles – Vašington
18.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
18.10 Sport klub 1 Evroliga studio
18.30 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Spal, direktno
18.30 Arenasport 1 Fudbal, Superliga Srbije,najava
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Eurosport 2 Loseil, Katar
18.50 SOS Aforizmi u sportu
18.50 Sport klub 2 NBA Live
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Efes, prenos
19.05 SOS SOS kolaž
19.15 Sport klub 2 Fudbal: Sporting – Belenenses, direktno
19.15 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
19.25 Sport klub 3 Najava španske lige
19.50 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 2 Rukomet: Zagreb – Dinamo Pančevo, direktno
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 1 Košarka: Borac – Radnički, direktno
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
20.00 Sport klub 3 Evroliga. Panatinaikos – Unikaha, direktno
20.00 Eurosport Snuker, Engleska
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.20 RTS 2 Rukomet (ž): Srbija – Koreja, prenos
20.30 Eurosport 2 Frajburg – Hamburg
20.30 Arenasport 4 Fudbal, najava, Juventus – Napoli
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Dižon – Bordo, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Juventus, direktno
20.50 Sport klub 1 Evrolita studio
21.00 SOS Fudbal, najava kola
21.00 Sport klub 1 Evroliga, konferencija za medije
21.15 Sport klub 2 Na današnji dan
21.30 Sport klub 2 Fudbal: Porto – Benfika, direktno
21.30 Arenasport 2 Boks
21.50 Sport klub 3 Trans vorld sport
22.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled španskog kupa
22.25 Eurosport 2 Loseil, Katar, uvodna trka
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled australijske lige
22.45 Sport klub 3 Indijska liga: Jamšedpur – ATK Kolkata
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola brazilske lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS SOS kolaž
23.00 Eurosport 2 Loseil, Katar, glavna trka
23.04 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige Evrope
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Eurosport 2 Trke dronova
23.30 Eurosport Alpsko skijanje, Švajcarska
23.30 Sport klub 2 Evroliga: Real Madrid – Crvena zvezda
23.30 Sport klub 1 Najava španske lige
23.30 Arenasport 1 Rukomet. Zagreb -Dinamo Pančevo
00.00 Eurosport Ski skokovi
00.00 Arenasport 4 Košarka. Borac – Radnički
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Zeta – Grbalj
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Juventus
00.30 Sport klub 3 Esports Balkans League – League of Legends
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 1 Hokej: Anahajm -Kolambas, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.05 Sport klub 2 Fudbal: Fajld -Vigan
01.30 Eurosport Biatlon, Austrija
01.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Jadran Carine – Eger
01.45 Sport klub 1 Najava Premijer lige
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Lugano – Grashoper
02.20 Sport klub 3 Košarka: Zenit – Jenisej
02.50 Sport klub 2 Fudbal: malaga -Levant
03.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
03.30 Arenasport 2 Automoto, Španija, pregled
03.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola brazilske lige
03.50 Sport klub 3 PL Match Pack
04.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola francuske lige
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja – Liverpul
04.20 Sport klub 3 Fudbal: Lids -Aston Vila
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Kil
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Adelaida -Sidnej
04.35 Sport klub 2 Evroliga: CSKA – Barselona

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here