Sportski TV program – petak, 12. januar 2018.

0
197

Sportski TV program – petak, 12. januar 2018.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Kadiz – Sevilja
08.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
08.00 Eurosport 2 Afrička eko trka
08.15 Eurosport 2 Brizbejn, četvrtfinale
08.15 Arenasport 2 Hokej: Čikago – Njujork Rendžers
08.30 Sport klub 1 Čelzi TV, ikone: Lampard, Zola, Nevin
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zrinjski – Split
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
09.10 SOS Borilački sportovi
09.20 Sport klub 3 NFL: Tenesi – Džeksonvil
09.20 Sport klub 2 Fudbal: Napoli – Atalanta
09.50 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
1.10 Sport klub 2 Trans vorld sport
10.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje: Altenberg, direktno
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
10.15 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
10.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik intervju
10.30 Eurosport Alpsko skijanje – Švajcarska: Spust kombinacija
10.30 SOS SOS vesti
11.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: Partizan u UEL
11.00 Arenasport 2 Novogodišnji specijal: Raul Gonzalez intervju
11.00 SOS Sećanja
11.00 Arenasport 4 Poker
11.30 Arenasport 2 Bob i Sankanje: Altenberg, direktno
11.35 Sport klub 1 SK miks
11.40 Sport klub 3 Fudbal: Totenhem – Vest Hem
12.00 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Zadar
12.00 Arenasport 1 Fudbal: Pert Glori – Adelaida, direktno
12.00 Sport klub 2 NFL Gameday
12.00 Eurosport 2 Pert: Australija – Nemačka
12.00 Sport klub 1 VTA Brizbejn: Svitolina – Pliskova, polufinale, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Čelzi
12.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje: Altenberg
12.30 Sport klub 2 ATP Pune: Čilić – Simon, direktno
12.30 Arenasport 2 Novogodišnji specijal: 70 godina FK Vardar
13.00 Eurosport Nordijska kombinacija: Svetski kup u Italiji
13.00 SOS Sportski savez Srbije
13.20 SOS Fudbalski miks
13.25 Sport klub 3 Evroliga: Panatinaikos – Efes
13.30 Sport klub 1 ATP Uncovered
13.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 sportistkinja u 2017.
14.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje: Altenberg, direktno
14.00 Sport klub 2 ATP Pune: Pare – Anderson, direktno
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Sparta- Slavija
14.00 Sport klub 1 NBA Live
14.00 Arenasport 1 Novogodšnji specijal: Put Crvene zvezde u UEL
14.15 Sport klub 1 Evroliga: Unikaha – Valensija
14.30 Arenasport 1 Fudbal: Espanjol -Levante
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal: Raul Gonzalez intervju
15.00 Sport klub 3 NBA Live
15.15 Arenasport 4 Novogodišnji specijal: Ivana Španović intervju
15.15 Sport klub 3 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
15.30 Eurosport 2 Doha, polufinale
15.30 SOS SOS kolaž
15.30 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
15.45 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Selta – Barselona
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Benfika – Sporting
16.15 Sport klub 3 Evroliga: Barselona – CSKA
16.30 Eurosport Skijaški skokovi: Austrija, kvalifikacije
16.30 Eurosport 2 Doha, polufinale
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Sport klub 1 Top tenis
17.00 SOS SOS kolaž
17.00 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
17.00 Arenasport 1 Košarka: MZT Skoplje – Igokea, direktno
17.30 SOS Liga budućin šampiona, Beograd
17.30 Arenasport 4 Fudbal, najava italijanske lige
17.50 Sport klub 2 ATP Uncovered
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Pert Glori – Adelaida
18.00 Arenasport 2 Košarka: Oklahoma – Oklahoma St
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Kjevo – Udineze, direktno
18.00 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
18.20 Sport klub 2 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Tur de ski: Oberstdorf, 15km slobodnim stilom
18.30 Eurosport Formula E: FIA šampionat u Marakešu
18.45 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Baskonia, direktno
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Žalgiris, prenos
19.00 Arenasport 1 Košarka: Olimpija – Mega Bemaks, direktno
19.00 SOS Svedoci istorije
19.20 Sport klub 2 Najava španske lige
19.30 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, sprint (m)
19.50 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Numansija – Real Madrid
20.00 Arenasport 2 Boks
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled španskog kupa
20.20 SOS Liga budućin šampiona, Srbija
20.20 Sport klub 2 Najava FA kupa
20.20 RTS 2 Rukomet: Hrvatska – Srbija, prenos
20.30 Arenasport 2 Rukomet: Hrvatska – Crna Gora, direktno
20.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Bišofshofen, 140m
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Fiorentina – Inter, direktno
20.45 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid -Makabi, direktno
20.50 SOS Da li znate
20.55 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul -Everton, direktno
21.00 Sport klub 1 Evroliga, konferencija za medije
21.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Mornar, direktno
21.00 SOS SOS mreža
21.30 Sport klub 1 Najbolji potezi 2017.
21.30 Eurosport 2 Doha, polufinale
22.00 Eurosport Biatlon: Svetski kup u Nemačkoj, muška štafeta
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Sevilja
22.15 Arenasport 2 Boks
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Sport klub 3 Esports Balkan League
22.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Bišofshofen, 140m
22.30 SOS SOS vesti
23.00 SOS Zona pres
23.00 Arenasport 1 Fudbal: Kjevo – Udineze
23.00 Sport klub 2 Pregled portugalske lige, vanredno kolo
23.00 Arenasport 4 Poker
23.30 Sport klub 1 Najava španske lige
23.30 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Žalgirs
23.30 Eurosport Reli: Eko trka Afrike, etapa 10
23.30 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, sprint (ž)
00.00 Arenasport 4 Košarka: Olimpija – Mega Bemaks
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Pert Glori – Adelaida
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Numansija – Real Madrid
00.00 Sport klub 1 FA kup: Liverpul – Everton
00.20 Sport klub 3 Najava FA kupa
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Junajted – Derbi
01.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Njujork Islanders, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.10 Sport klub 2 Fudbal: Totenhem – Vest Hem
01.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
01.45 Sport klub 1 Evroliga: Real Madrid – Makabi
02.00 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.35 Sport klub 3 Najava španske lige
02.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik intervju
03.00 Sport klub 3 NBA Action
03.00 Sport klub 2 Fudbal. Mančester Junajted -Derbi
03.15 Arenasport 4 Automoto, WRC pregled sezone
03.20 Sport klub 1 Profi boks – Novi Pazar
03.30 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Žalgirs
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Road Amerika, pregled
03.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: 17 Sportistkinja u 2017
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kjevo – Udineze
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Juventus
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Fuše Berlin – Magdeburg
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Numansija – Real Madrid
04.45 Sport klub 2 Evroliga: Olimpijakos – Armani
05.20 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
05.35 Sport klub 3 Magazin Premijer lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor  Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here