Sportski TV program – petak, 15. decembar 2017.

0
154

Sportski TV program – petak, 15. decembar 2017.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Budućnost – Sutjeska
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Šahtjor – Mančester Siti
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Košarka: Bešiktaš – Nantere
08.25 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Sporting
08.30 Sport klub 1 NBA Action
08.30 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
08.30 Sport klub 3 Svet sporta magazin
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Vest Bromvič
09.00 Sport klub 3 Na današnji dan
09.00 Arenasport 1 Košarka: Bosna Rojal – Krka
09.00 SOS Fizioterapija
09.15 Sport klub 3 NFL Gameday
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, osmina finala
09.30 Eurosport Biatlon: Francuska
09.50 Sport klub 3 Odbojka: Fenerbahče – Roselar
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Lajpcig -Bešiktaš
10.00 Arenasport 2 Bob, direktno
10.15 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport Fristajl skijanje: Austrija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
11.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola brazilske lige
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
11.15 Eurosport 2 Kamil Stoh, neispričana priča
11.15 SOS SOS mreža
11.15 Sport klub 3 Fudbal: Đirona -Alaves
11.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
11.45 Eurosport 2 Titize-Nojštat, Nemačka,142 m skakaonica
12.00 Arenasport 2 Bob, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Zorja – Atletik Klub
12.00 Eurosport Alpsko skijanje: Austrija
12.00 Arenasport 4 Košarka: Vašington – Kanzas
12.00 Arenasport 1 Fudbal: Bajern – PSŽ
12.30 Sport klub 1 Kup Italije, osmina finala
12.30 Sport klub 2 F1H2O, Abu Dabi, trka, direktno
12.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, osmina finala
13.00 SOS Sećanja
13.25 Sport klub 3 Ragbi: Tuluz – Lion
13.30 Arenasport 2 Bob, direktno
13.45 Sport klub 2 Evroliga: Baskonija – Unikaha
13.45 Arenasport 4 Hokej: Kolorado – Tampa Bej
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Dinamo Kijev – Partizan
14.00 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, četvrtfinale
14.15 Sport klub 1 NBA Live
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
14.30 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
15.05 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
15.15 SOS SOS kolaž
15.20 Arenasport 2 Bob, direktno
15.25 Sport klub 2 NFL: Atlanta – Nju Orleans
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 Indijska liga, prenos
15.35 Sport klub 3 NBA Action
15.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
16.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige
16.00 Sport klub 3 NBA Live
16.00 Arenasport 3 Fudbal, Kopa Sudamerikana, finale
16.10 Sport klub 3 Evroliga: Žalgiris – Panatinaikos
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Sporting
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Minden – Hanover
16.55 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Eurosport Ski skokovi
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Voždovac – Spartak, direktno
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.20 RTS 2 Rukomet (ž): SP, 1. polufinale, prenos
17.30 Eurosport 2 Titize-Nojštaat, Nemačka,142 m skakaonica
17.45 Sport klub 3 Na današnji dan
18.00 Eurosport 2 Val Torans, Francuska, Ski kros
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Cibalija, direktno
18.00 Arenasport 4 Košarka: Metalac – Spartak, direktno
18.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
18.00 Sport klub 3 Odbojka: Kasteljana Grote – Sora, direktno
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Bursa – Fenerbahče, direktno
18.20 Eurosport Alpsko skijanje: Italija
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Evroliga: CSKA – Makabi, preno
18.50 SOS Aforizmi u sportu
19.00 Eurosport Skijaški skokovi: Švajcarska
19.00 Eurosport 2 Titize-Nojštat, Nemačka,142 m skakaonica
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 2 Vaterpolo: Steaua Bukurešt – Jadran Carine, direktno
19.45 Eurosport Snuker: Glazgov
19.55 Sport klub 3 Najava španske lige
20.00 Sport klub 2 Evroliga: Olimpijakos – Real Madrid, direktno
20.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
20.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Petrol Olimpija, direktno
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.20 RTS 2 Rukomet (ž): SP, 2. polufinale, prenos
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.25 Sport klub 3 Pregled japanske lige
20.30 Eurosport 2 Štutgart – Bajer Leverkuzen
20.30 Sport klub 1 Evroliga: Valensija – Crvena zvezda, prenos
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Beveren – Standard Lijež, direktno
20.45 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – Strazbur, direktno
21.00 Arenasport 2 Hokej: Kolorado – Tampa Bej
21.00 Sport klub 3 Evroliga: Barselona – Fenerbahče, direktno
21.00 SOS Fudbal, najava kola
22.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00 Sport klub 2 Najava španske lige
22.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 Kamil Stoh, neispričana priča
22.30 Sport klub 2 PL Match Pack
22.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Spartak Moskva
22.50 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Eurosport 2 Trke dronova
23.00 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Efes
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS SOS kolaž
23.30 Sport klub 1 Najava španske lige
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Minden – Hanover
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Eurosport Biatlon: Austrija
00.00 Arenasport 4 Košarka. Zadar – Petrol Olimpija
00.00 Sport klub 1 Najava Premijer lige
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Crvena zvezda – Keln
00.30 Arenasport 3 Fudbal. Voždovac – Spartak
00.35 Sport klub 3 Esports Balkans League – League of Legends
00.40 Sport klub 2 Fudbal: Šefild Junajted – Bristol Siti
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Hokej: Njujork Rendžers – Vašington, direktno
01.30 Eurosport Fristajl skijanje: Austrija
01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola brazilske lige
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Boks
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Beveren – Standard Lijež
02.25 Sport klub 3 F1H2O, Abu Dabi, trka
02.25 Sport klub 2 Odbojka: Kasteljana Grote – Sora
02.30 Eurosport Ski skokovi
02.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
03.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
03.30 Arenasport 2 Automoto, Španija
03.40 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Efes
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – Strazbur
04.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola francuske lige
04.05 Sport klub 2 NFL Gameday
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Fejnord – Napoli
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Celje – Metalurg
04.30 Sport klub 2 Ragbi: Glazgov – Monpelje
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Cibalija
05.15 Sport klub 3 Fudbal: Bajern – PSŽ

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here