Sportski TV program – petak, 19. maj 2017.

Sportski TV program – petak, 19. maj 2017.

07.00Sport klub 2Ekstremni svet sporta
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.25Sport klub 2Odbojka (ž): Modena – Novara
07.34Eurosport 2Tur Italije, Điro danas
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Vojvodina
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00Arenasport 4Fudbal: Mančester junjated – Selta
08.15Arenasport 2Hokej, NHL, plej of
08.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
08.30Sport klub 1Vesti
08.33Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1NBA specijal, potezi meseca – februar
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 1Košarka: Bilbao – Baskonia
09.05Sport klub 2Pregled japanske lige
09.07Eurosport 2Watts
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Sport klub 1NBA – finale Istoka
09.40Sport klub 2Magazin Premijer lige
09.55Sport klub 3Pregled španske lige
10.00Arenasport 4Clubland
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Monako
10.00EurosportFudbal: EP mladi, polufinale
10.00Arenasport 2Boks: Lomačenko – Sosa
10.03Eurosport 2Ređo di Kalabrija – Terme Luiđijane, 6. etapa
10.10Sport klub 2Košarka. Hjuston – San Antonio
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
11.00Sport klub 3Pregled portugalske lige
11.00Arenasport 1Fudbal: Lion – Ajaks
11.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSDa li znate
11.15SOSEuromotus LBS, pregled kola
11.30Sport klub 1Program iz studija
11.50Eurosport 2Turska – Mađarska, četvrtfinale
11.50Sport klub 3Fudbal: Sautempton – Arsenal
12.00Arenasport 2Hokej, NHL, plej of
12.00Sport klub 2NBA Trophy in Belgrade, direktno
12.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters, Rim, četvrtfinala, prenos
12.00Arenasport 3Fudbal: River Plate -Emelek
12.00EurosportĐiro danas
12.00Arenasport 4Košarka. Barselona – Tenerife
12.15RTS 1Sport plus
12.45SOSZona pres
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Arenasport 1Fudbal: Sao Paulo – Defensa i Justicija
13.15EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju, prenos
13.35Sport klub 3Pregled holandkse lige
13.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
13.45Arenasport 3Fudbal: Lion – Ajaks
13.46Eurosport 2Noć skokova, Minhen
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Arenasport 4Rukomet, pregled EHF
14.30Sport klub 3Pregled Segunda divizion
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.49Eurosport 2Fudbal, MLS liga
15.00Arenasport 1Fudbal: Mančester junjated – Selta
15.00Sport klub 2ATP Masters Madrid, četvrtfinale, direktno
15.00SOSSOS mreža
15.18Eurosport 2FIFA fudbal magazin
15.30Arenasport 2Rukomet (ž), pregled EHF
15.30Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
15.35Sport klub 3PL Netbusters
15.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
15.49Eurosport 2Turska – Mađarska, četvrtfinale
16.00Arenasport 2Hokej: Kanada – Francuska, SP
16.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Vojvodina
16.00Sport klub 1Evroliga – program iz studija
16.05Sport klub 3Košarka: Hjuston – San Antonio
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Monako
16.30SOSSOS vesti
16.55Sport klub 2InCycle
17.00Arenasport 1Fudbal: Široki Brijeg – Vitez, direktno
17.15Eurosport 2Fudbal, MLS liga
17.15SOSFudbal, najava kola Superlige Srbije
17.15EurosportĐiro ekstra
17.25Sport klub 2NBA Action
17.30Sport klub 1Evroliga: CSKA – Olimijakos, prenos
17.30EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
17.45Eurosport 2FIFA fudbal magazin
18.00Arenasport 2Košarka: Barselona – Tenerife
18.00SOSKarate
18.00Sport klub 3PL Match Pack
18.00Arenasport 3Fudbal: Istra – Cibalija, direktno
18.00Sport klub 2Košarka: Uniks – Lokomotiva, direktno
18.10Arenasport 4Fudbal: Viktorija Plzen – Mlada Boleslav, direktno
18.17Eurosport 2Kastovilari – Alberobelo, 7. etapa
18.25Sport klub 3Odbojka (ž): Modena – Novara
18.30SOSSportski dnevnik
18.45EurosportFudbal, EP mladi, polufinale
19.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
19.05SOSFudbal: Polufinale KUP-a
19.20Sport klub 1Evroliga – program iz studija
19.30Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige Srbije
19.45Arenasport 2Boks
20.00Sport klub 2VTA Premijer Madrid, polufinale direktno
20.00Arenasport 3Fudbal: Split – Dinamo, direktno
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.08Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.10Sport klub 3Najava španske lige
20.10Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
20.15Arenasport 2Hokej, SP: Danska – Nemačka, direktno
20.30Sport klub 1Evroliga: Real – Fenerbahče, prenos
20.30Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.30Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Partizan, direktno
20.35Sport klub 3SK momenti
20.40Eurosport 2Španija – Francuska, četvrtfinale
21.00Arenasport 4Fudbal: Zamalek – CAPS junajted, direktno
21.00Sport klub 3Ragbi: Gločester – Pariz, direktno
21.05SOSFudbal – najava kola
21.30Sport klub 2ATP Masters Madrid, četvrtfinale, direktno
21.53Eurosport 2Vesti
22.00EurosportĐiro danas
22.00Eurosport 2Tur Italije, Điro danas
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Monako
22.20Sport klub 1Evroliga – program iz studija
22.30Arenasport 2Boks: Valdez – Maringa
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
23.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
23.00Sport klub 3NBA Live
23.10SOSZona pres
23.15Sport klub 3InCycle
23.30Sport klub 2Najava Premijer lige
23.30Sport klub 1Španska liga
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.45Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.00Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič – Čelzi
00.00Arenasport 4Košarka: Bilbao – Baskonia
00.00Sport klub 1Moto GP: Le man, trening
00.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg – Vitez
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
00.45SOSSOS vesti
01.00EurosportFIFA fudbal
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 2Bejzbol: Hjuston – Njujork Jenkis, direktno
01.00Arenasport 1Hokej, NHL, plej of
01.30EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
01.40Sport klub 3Fudbal: Saragosa – Kadiz
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
01.45Arenasport 3Fudbal: Viktorija Plzen -Mlada Boleslav
01.45Sport klub 2Fudbal: CSKA – Arsenal
03.00Sport klub 1NBA – finale Zapada, prenos
03.00Arenasport 4Triatlon, Jokohama, direktno
03.25Sport klub 3Najava Premijer lige
03.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
03.30Sport klub 2Fudbal: Aberdin – Seltik
03.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
03.55Sport klub 3Fudbal: Belenenses – Maritimo
04.00Arenasport 3Fudbal: Sao Paulo – Defensa i Justicija
04.00Arenasport 2Hokej, SP: Kanada – Francuska
04.00Arenasport 1Fudbal: Split – Dinamo
05.00Arenasport 4Rukomet, pregled EHF
05.15Sport klub 2Fudbal: Saragosa – Kadiz
05.30Arenasport 4Boks
05.40Sport klub 3Atletiks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar