Sportski TV program – petak, 21. jul 2017.

Sportski TV program – petak, 21. jul 2017.

07.00Eurosport 2Po – Pejragijd, 12. etapa
07.00Arenasport 1Rukomet: Kielce – Vardar
07.45Arenasport 2Great sporting momments
08.00Sport klub 2Fudbal: Salvador – Kurakao
08.00Arenasport 4FIFA fudbal emisija
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
08.00Sport klub 3Pregled japanske lige
08.15Arenasport 2Automoto, Indikar, Ajova
08.30Sport klub 1Fudbal: Gorica – Panionios
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
08.30Eurosport 2Polufinale (ž)
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Sport klub 3Atletiks
08.40Arenasport 1Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija, direktno
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSPripreme superligaša
09.00Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Sidnej
09.00Sport klub 3Mobil 1 grid
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Sport klub 3Fudbal: Željezničar – AIK
09.45Sport klub 2Fudbal: Meksiko – Jamajka
10.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Kolumbija – Hrvatska, direktno
10.00SOSU SOS-u
10.00Arenasport 3Fudbal: Sevilja – Juventus
10.00Eurosport 2Le Mond
10.00EurosportFudbal (ž): Danska – Holandija
10.15Sport klub 1Fudbal, Gold kup, četvrtfinale
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40RTS 1Vaterpolo: Srbija – Grčka
11.00Eurosport 2Polufinale (ž)
11.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Gremio
11.00SOSDa li znate
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportBiciklizan: Tur de Frans ekstra
11.15SOSSOS mreža
11.30Sport klub 3Svet sporta magazin
11.30Sport klub 2Vimbldon, pregled dana 10
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00Arenasport 3Fudbal: Deportivo C. Atletiko Juniors
12.00Arenasport 2Bejzbol: Home Run Derby
12.00Arenasport 4Košarka: Cibona – Crvena zvezda
12.00RTS 2Vaterpolo: SAD – Rusija
12.00Sport klub 3Magazin Premijer lige
12.00Sport klub 1Fudbal: Vest Hem – Fulam
12.30RTS 1Sportski dnevnik
12.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
12.30HRT 2Vaterpolo: Hrvatska – Japan
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Red Bul, Budimpešta
13.45Sport klub 1Fudbal: AIK – Željezničar
13.45Arenasport 3Fudbal
13.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
13.45Eurosport 2Tenis, Vimbldon
14.00Arenasport 1Odboojka, gran pri: Kina – Italija, direktno
14.00Eurosport 2Polufinale (ž)
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.35HRT 2Najveći trenuci sporta
15.15SOSSOS kolaž
15.30Sport klub 1Fudbal na pesku: Brazil – Rusija, prenos
15.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Spilberg
16.00Arenasport 1FIFA fudbal emisija
16.00Arenasport 4Fudbal: Bešiktaš – Benfika
16.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Fiorentina
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 1Fudbal: Zrinjski – Maribor
16.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Flensburg
16.55SOSDa li znate
17.00Sport klub 1Fudbal na pesku: Francuska – Portugalija, prenos
17.05SOSFudbalski miks
17.15HRT 2Tenis: Umag
17.45EurosportBiciklizan: Tur de Frans ekstra
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Otava
18.00EurosportFudbal (ž): Švedska – Rusija
18.00Arenasport 2Košarka: Baskonija – Unikaha
18.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Budućnost
18.10Sport klub 1Fudbal: Domžale – Valur
18.20SOSAnketa: Budućnost srpskog fudbala
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Fudbal: Hajduk – Levski
19.00SOSDa li znate
19.05SOSSOS kolaž
19.30Sport klub 3Fudbal: Malaga – Šefild Junajted, direktno
19.45Arenasport 2Great sporting momments
20.00Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga. Monako, prenos
20.00Arenasport 4Fudbal, Formula 2, Spilberg
20.00Eurosport 2Tenis, Vimbldon
20.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
20.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Cibalija, direktno
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.15Eurosport 2Visla, Poljska, 134 m skakaonica, timovi
20.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
20.30EurosportFudbal (ž): Nemačka – Italija
21.00Arenasport 1Fudbal: Danska – Nemačka, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Flamengo – Gremio
21.05SOSSećanja
21.30Sport klub 3Trans vorld sport
21.30Arenasport 1Fudbal: Kina – Brazil, direktno
21.45Eurosport 2Vesti
21.50Eurosport 2Watts
22.00Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
22.00Sport klub 1Moto GP specijal, Katalonija
22.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – PSŽ
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 2Magazin Premijer lige
22.00Eurosport 2Šen-Žiron – Foa, 13. etapa
22.15Arenasport 1Fudbal: Italija – Nigerija, direktno
22.30Sport klub 3Ekstremni svet sporta
22.30SOSSOS vesti
22.30Sport klub 1Magazin Premijer lige
22.30Sport klub 2Mobil 1 grid
22.45Arenasport 1Fudbal: Španija – Meksiko, direktno
22.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans
23.00Sport klub 2Pregled japanske lige
23.00Sport klub 3InCycle
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSFudbalski miks
23.15Arenasport 1Fudbal: Engleska – Škotska, direktno
23.30Eurosport 2Polufinale (ž)
23.30Sport klub 1Fudbal: Vest Hem – Fulam
23.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon
23.30Sport klub 3Fudbal: Spartak – Lokomotiva
23.45Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras -Korintians
00.00Arenasport 2Fudbal: Genk -Selta
00.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Cedevita
00.20Arenasport 1Fudbal: Inter – Cibalija
00.35RTS 2Vaterpolo: Srbija – Grčka
00.35EurosportFudbal (ž): Nemačka – Italija
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 3Mančester Junajted TV: Kantona
01.30EurosportBiciklizam
01.45Arenasport 3Fudbal: Monpelje – Monako
01.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
02.15Sport klub 3Gren slem Vimbldon
02.30Arenasport 1Fudbal: Hurakan – Libertad
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Spilberg
03.30Arenasport 3FIFA fudbal emisija
04.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Inter
04.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – PSŽ
04.30Arenasport 1Fudbal: Partizan – Metalac
04.30Arenasport 2Rukomet: Celje – Kielce
04.30Sport klub 2Fudbal: Malaga – Šefild Junajted

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar