Sportski TV program – petak, 21. jul 2017.

0
166

Sportski TV program – petak, 21. jul 2017.

07.00 Eurosport 2 Po – Pejragijd, 12. etapa
07.00 Arenasport 1 Rukomet: Kielce – Vardar
07.45 Arenasport 2 Great sporting momments
08.00 Sport klub 2 Fudbal: Salvador – Kurakao
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
08.00 Sport klub 3 Pregled japanske lige
08.15 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Ajova
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Gorica – Panionios
08.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
08.30 Eurosport 2 Polufinale (ž)
08.30 Eurosport Biciklizam: Tur de Frans
08.30 Sport klub 3 Atletiks
08.40 Arenasport 1 Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija, direktno
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS Pripreme superligaša
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal – Sidnej
09.00 Sport klub 3 Mobil 1 grid
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Sport klub 3 Fudbal: Željezničar – AIK
09.45 Sport klub 2 Fudbal: Meksiko – Jamajka
10.00 Arenasport 2 Odbojka, gran pri: Kolumbija – Hrvatska, direktno
10.00 SOS U SOS-u
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sevilja – Juventus
10.00 Eurosport 2 Le Mond
10.00 Eurosport Fudbal (ž): Danska – Holandija
10.15 Sport klub 1 Fudbal, Gold kup, četvrtfinale
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.40 RTS 1 Vaterpolo: Srbija – Grčka
11.00 Eurosport 2 Polufinale (ž)
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Flamengo – Gremio
11.00 SOS Da li znate
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport Biciklizan: Tur de Frans ekstra
11.15 SOS SOS mreža
11.30 Sport klub 3 Svet sporta magazin
11.30 Sport klub 2 Vimbldon, pregled dana 10
12.00 Eurosport Biciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Deportivo C. Atletiko Juniors
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Home Run Derby
12.00 Arenasport 4 Košarka: Cibona – Crvena zvezda
12.00 RTS 2 Vaterpolo: SAD – Rusija
12.00 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Vest Hem – Fulam
12.30 RTS 1 Sportski dnevnik
12.30 Sport klub 3 Gren slem Vimbldon, direktno
12.30 HRT 2 Vaterpolo: Hrvatska – Japan
12.30 Sport klub 2 Gren slem Vimbldon, direktno
12.45 SOS SOS vesti
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Red Bul, Budimpešta
13.45 Sport klub 1 Fudbal: AIK – Željezničar
13.45 Arenasport 3 Fudbal
13.45 Arenasport 4 Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
13.45 Eurosport 2 Tenis, Vimbldon
14.00 Arenasport 1 Odboojka, gran pri: Kina – Italija, direktno
14.00 Eurosport 2 Polufinale (ž)
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.35 HRT 2 Najveći trenuci sporta
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Sport klub 1 Fudbal na pesku: Brazil – Rusija, prenos
15.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Spilberg
16.00 Arenasport 1 FIFA fudbal emisija
16.00 Arenasport 4 Fudbal: Bešiktaš – Benfika
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Fiorentina
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 1 Fudbal: Zrinjski – Maribor
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Barselona – Flensburg
16.55 SOS Da li znate
17.00 Sport klub 1 Fudbal na pesku: Francuska – Portugalija, prenos
17.05 SOS Fudbalski miks
17.15 HRT 2 Tenis: Umag
17.45 Eurosport Biciklizan: Tur de Frans ekstra
18.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Otava
18.00 Eurosport Fudbal (ž): Švedska – Rusija
18.00 Arenasport 2 Košarka: Baskonija – Unikaha
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Budućnost
18.10 Sport klub 1 Fudbal: Domžale – Valur
18.20 SOS Anketa: Budućnost srpskog fudbala
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Fudbal: Hajduk – Levski
19.00 SOS Da li znate
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Sport klub 3 Fudbal: Malaga – Šefild Junajted, direktno
19.45 Arenasport 2 Great sporting momments
20.00 Sport klub 1 Atletika, Dijamantska liga. Monako, prenos
20.00 Arenasport 4 Fudbal, Formula 2, Spilberg
20.00 Eurosport 2 Tenis, Vimbldon
20.00 Eurosport Biciklizam: Tur de Frans
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Cibalija, direktno
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.15 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica, timovi
20.15 Arenasport 2 Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
20.30 Eurosport Fudbal (ž): Nemačka – Italija
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Danska – Nemačka, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Flamengo – Gremio
21.05 SOS Sećanja
21.30 Sport klub 3 Trans vorld sport
21.30 Arenasport 1 Fudbal: Kina – Brazil, direktno
21.45 Eurosport 2 Vesti
21.50 Eurosport 2 Watts
22.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled brazilske lige
22.00 Sport klub 1 Moto GP specijal, Katalonija
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – PSŽ
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
22.00 Eurosport 2 Šen-Žiron – Foa, 13. etapa
22.15 Arenasport 1 Fudbal: Italija – Nigerija, direktno
22.30 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
22.30 Sport klub 2 Mobil 1 grid
22.45 Arenasport 1 Fudbal: Španija – Meksiko, direktno
22.45 Eurosport Biciklizam: Tur de Frans
23.00 Sport klub 2 Pregled japanske lige
23.00 Sport klub 3 InCycle
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS Fudbalski miks
23.15 Arenasport 1 Fudbal: Engleska – Škotska, direktno
23.30 Eurosport 2 Polufinale (ž)
23.30 Sport klub 1 Fudbal: Vest Hem – Fulam
23.30 Sport klub 2 Gren slem Vimbldon
23.30 Sport klub 3 Fudbal: Spartak – Lokomotiva
23.45 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras -Korintians
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Genk -Selta
00.00 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Cedevita
00.20 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Cibalija
00.35 RTS 2 Vaterpolo: Srbija – Grčka
00.35 Eurosport Fudbal (ž): Nemačka – Italija
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 3 Mančester Junajted TV: Kantona
01.30 Eurosport Biciklizam
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Monako
01.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
02.15 Sport klub 3 Gren slem Vimbldon
02.30 Arenasport 1 Fudbal: Hurakan – Libertad
03.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Spilberg
03.30 Arenasport 3 FIFA fudbal emisija
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Inter
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal – PSŽ
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Metalac
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Celje – Kielce
04.30 Sport klub 2 Fudbal: Malaga – Šefild Junajted

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here