Sportski TV program – petak, 22. decembar 2017.

0
194

Sportski TV program – petak, 22. decembar 2017.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Vilaverdense
08.00 Eurosport 2 Kamil Stoh, neispričana priča
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
08.05 Sport klub 3 Fudbal: Ejup – Kajzeri
08.15 Arenasport 2 Hokej: Dalas – Njujork Islanders
08.30 Eurosport 2 Potera istorije
08.30 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
08.30 Sport klub 1 NBA Action
08.35 Eurosport 2 FIS svetski kup, Val Torans, snoubord
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
09.00 Eurosport Fristajl skijanje: Kina
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Strazbur – PSŽ
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Arenasport 1 Košarka: Banvit – Venecija
09.00 Sport klub 1 Holandski kup
09.15 SOS Borilački sportovi
09.25 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Burnmut
09.30 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Melburn siti, direktno
10.00 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid – Barselona
10.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, direktno
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 1 La liga magazin
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Ren – Marsej
11.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Da li znate
11.25 Sport klub 2 Evroliga: Unikaha -Himki
11.30 Eurosport 2 Anesi Le Gran Bornan, Francuska, sprint
11.30 Sport klub 3 Ragbi čelendž: Po – Agen
12.00 Arenasport 4 Košarka: Zelena Gora – Aris
12.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, direktno
12.00 Eurosport Snobuord: Đervinija, prenos
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
12.15 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
12.45 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov
12.45 SOS SOS vesti
12.50 Arenasport 2 Automoto, WRC, pregled sezone
13.00 Sport klub 2 F1H2O, UAE, trka, direktno
13.00 SOS Sećanja
13.00 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lacio – Torino
13.15 Sport klub 3 NFL Gameday
13.30 Sport klub 1 NBA Live
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Flamengo – Independiente
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Porto – Vitoria Gimaraeš
13.45 Sport klub 3 Fudbal: Spartak – CSKA
14.00 Sport klub 2 Evroliga: Real Madrid – Barselona
14.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, direktno
15.00 Arenasport 2 Great sporting momments
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Sport klub 1 Indijska liga, prenos
15.30 Arenasport 2 Bob i Sankanje, direktno
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.40 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Žalgiris
15.40 Sport klub 2 NBA Live
15.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
15.50 Sport klub 2 NFL: Indijanapolis – Denvir
16.00 Arenasport 3 Fudbal. Strazbur – PSŽ
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Boks
16.55 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
17.00 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
17.00 Arenasport 2 Boks: Povetkin – Hamer, direktno
17.10 Sport klub 3 NBA Live
17.15 SOS Fudbal
17.20 Sport klub 3 Kup Italije, osmina finala – najbolja utakmica
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Lokomotiva, direktno
18.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Budućnost, direktno
18.00 Sport klub 1 Evroliga: CSKA – Himki, prenos
18.00 Arenasport 4 Košarka: Beovuk – Dunav, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 2 Evroliga: Efes – Baskonija, direktno
19.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
19.05 SOS SOS kolaž
19.10 Sport klub 3 Pregled holandske lige – vanredno kolo
19.40 Eurosport Ski skokovi
19.45 Eurosport Alpsko skijanje. Italija
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
20.00 Arenasport 1 Košarka: Igokea – Petrol Olimpija, direktno
20.00 RTS 2 Izbor sportiste godine, prenos
20.15 Sport klub 3 Evroliga. Panatinaikos – Armani, direktno
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.25 Sport klub 2 NBA Live
20.30 Eurosport 2 Menhengladbah – Hamburger
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Arsenal – Liverpul, prenos
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Šefild V. – Vulvs, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Monako
21.00 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Boston
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
21.00 SOS Fudbal
21.45 Eurosport Snoburd: Đervinija
22.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.05 Sport klub 3 NFL: Indijanapolis – Denvir
22.20 Eurosport Fristajl skijanje: Italija
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Eurosport 2 EP u malim bazenima, Kopenhagen
22.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
22.45 Sport klub 2 Evroliga: CSKA – Makabi
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS SOS kolaž
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Leven – Fuše Berlin
23.30 Eurosport 2 Potera istorije
23.35 Eurosport 2 Val Gardena, Italija, super G
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Porto – Vitoria Gimaraeš
00.00 Arenasport 4 Košarka: Zadar – Budućnost
00.20 Sport klub 2 Indijska liga: Kerala – Nortist Junajted
00.25 Sport klub 1 Španska liga, specijal
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Rad
00.30 Sport klub 3 Esports Balkans League – League of Legends
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Eurosport Fristajl skijanje: Italija
01.00 Arenasport 1 Hokej: Los Anđeles – Njujork Rendžers, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.20 Sport klub 1 Najava Premijer lige
01.45 Arenasport 4 Fudbal: Flamengo – Independiente
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.05 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Votford
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Melburn siti
02.20 Sport klub 3 Evroliga: Valensija – Crvena zvezda
03.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Spilberg
03.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
03.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
03.55 Sport klub 3 NBA Action
03.55 Sport klub 2 Evroliga: Panatinaikos – Armani
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
04.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola francuske lige
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
04.20 Sport klub 3 Fudbal: Hereford – Flitvud
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Slaven – Lokomotiva
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Vardar
05.30 Sport klub 2 Ragbi: Ulster – Harlekins

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here