Sportski TV program – petak, 23. jun 2017.

Sportski TV program – petak, 23. jun 2017.

07.00Arenasport 1Automoto, Italija, pregled
07.15Sport klub 3Moto GP Katalonija, trke
07.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuska,1. etapa
07.45Sport klub 2Biciklizam: Trka kroz Švajcarsku
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Crvena zvezda
08.00Arenasport 1Clubland
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Teksas, pregled
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.30Eurosport 2ATP Štutgart, 4. dan
08.30EurosportSnuker: Šefild
08.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Valensija – RealMadrid
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 4Fudbal, Totenhem TV arhiva
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Sport klub 2InCycle
10.00Sport klub 2Fudbal: Viljareal – Selta U12, direktno
10.00Eurosport 224 časa Le Mana, kvalifikacije
10.00EurosportSnuker: Riga masters
10.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Borusija Menhengladbah
10.00Arenasport 2Boks
10.15Sport klub 1Košarka (ž), EP, četvrtfinale
10.30Sport klub 2Fudbal: U12: Espaljol – Alaves, direktno
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 2Fudbal. U12: Deportivo – Atletiko Madrid, direktno
11.00SOSDa li znate
11.00Arenasport 1Odbojka: Poljska – Rusija
11.00Sport klub 3Mobil 1 grid
11.15SOSSOS mreža
11.30Sport klub 2Fudbal, U12: Viljareal – Atletik Bilbao, direktno
11.35Sport klub 3Trans vorld sport
12.00Sport klub 2Fudbal, U12: Barselona – Granada, direktno
12.00Arenasport 3Fudal: Bastija – PSŽ
12.00Arenasport 4Košarka: Mocart košarkaška liga, finale
12.00Arenasport 2Triatlon, Lids
12.00Sport klub 1Tenis: ATP Hale, četvrtfinale, prenos
12.00Eurosport 2Rut du Sud, Francuska,1. etapa
12.15RTS 1Sport plus
12.30Sport klub 2Fudbal: U12: Sevilja – Eibar, direktno
12.30Sport klub 3Košarka (ž): Belorusija – Italija, direktno
12.30Sport klub 1Tenis: VTA Birmingem, ATP Hale, četvrtfinala, prenos
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Kostarika – Trinidad i Tobago
13.00Sport klub 1Tenis: ATP Kvins, VTA Birmingem i ATP Hale, prenos četvrtfinala
13.00SOSSećanja
13.00RTS 2Ekonomija
13.25Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Oslo
13.30Eurosport 2Trka kroz Sloveniju, 2. etapa
13.45Arenasport 3Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
13.45Arenasport 4Automoto, Italija, pregled
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.20Sport klub 3Španska liga, pregled sezone
14.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
14.45Arenasport 1Fudbal: Francuska – Engleska
15.00Eurosport 2VTA Notigem četvrtfinale
15.00Sport klub 2Košarka (ž): Turska – Slovačka, direktno
15.15Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
15.15SOSSOS kolaž
15.20Sport klub 3InCycle
15.30Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Gremio
15.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – PSŽ
15.45Arenasport 4Foot Brazil, pregled
15.55Sport klub 3Biciklizam, Trka kroz Švajcarsku, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid -Sporting
16.30Arenasport 1Red bul, San Dijego, magazin
16.30SOSSOS vesti
16.45EurosportAtletika: Evropsko timsko prvenstvo, Lil
16.55Sport klub 2NBA Action
17.10Arenasport 2Odbojka: Italija – Francuska, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.30Sport klub 2Fudbal:Hihon – Viljareal, direktno
17.30Arenasport 3Fudbal: Rumunija – Čile
17.30Arenasport 1Fudbal, EP U21, studio
17.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
18.00Arenasport 1Fudbal. U21: Švedska – Engleska, direktno
18.00Arenasport 4Triatlon, Lids
18.00Sport klub 2Fudbal: Real Madrid – Sosijedad, direktno
18.00Sport klub 3Košarka: Ukrajina – Češka, direktno
18.30Sport klub 2Fudbal: Atletiko Madrid – Eibar, direktno
18.30SOSSportski dnevnik
19.00Sport klub 2Fudbal: Espanjol – Real Madrid, direktno
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 3Mini fudbal, EP, polufinale, direktno
19.30Sport klub 2Fudbal: Betis – Viljareal, direktno
19.30Arenasport 2FINA akvatik
19.30Arenasport 4Red bul, San Dijego, magazin
19.50Sport klub 3Ekstremni svet sporta
19.55Eurosport 2Vesti
20.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP, direktno
20.00Eurosport 2Tenis: Gem, set i Mats
20.00Sport klub 1Formula 1: Azerbejdžan, trening
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Sport klub 2Fudbal: Atletiko Madrid – Sevilja, direktno
20.15EurosportPregled MLS
20.30Eurosport 2ATP Štutgart, četvrtfinale
20.30Sport klub 3Košarka: Slovenija – Francuska, direktno
20.30Sport klub 2Fudbal: Barselona -Leganes, direktno
20.30Arenasport 4Košarka: Valensija – Real Madrid, direktno
20.30Arenasport 3FIFA fudbal emisija
20.45Arenasport 1Fudbal, U21: Poljska – SLovačka, direktno
21.00SOSSećanja
21.00Sport klub 2ATP Hartogenboš, četvrtfinale
21.00Arenasport 3Mini fudbal, EP, polufinale, direktno
21.10EurosportVesti
21.20Eurosport24 sata Le Mana, best of
22.00Arenasport 3Fudbal: CSKA – Totenhem
22.00Arenasport 2Boks
22.15EurosportSnuker: Riga masters
22.20Sport klub 3Premijer liga magazin
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 4FIFA fudbal emisija
22.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
22.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuksa, 2. etapa
22.50Sport klub 3Fudbal: Kadiz – Tenerife
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 2Odbojka: Brazil – Bugarska, direktno
23.10SOSFudbalski miks
23.15EurosportSnuker: Šefild
23.30Sport klub 1Premijer liga, magazin
23.55Arenasport 1Boks
00.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Teksas, pregled
00.00Sport klub 2Džudo, gran pri, Meksiko, direktno
00.00RTCGRegionalna mreža
00.00Sport klub 1Moto GP Asen, trening
00.10Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
00.35Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 3
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 4Bejzbol: Vašington – Njujork Mets
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 2Fudbal: Rumunija – Čile
01.30Sport klub 1Japanska liga, pregled
01.45Arenasport 3Clubland
02.10Arenasport 1Odbojka, SL: Argentina – Srbija, direktno
02.15Arenasport 3Fudbal: Banfild – Rosario Central, direktno
02.30Sport klub 3Fudbal: Trentino – Venecija
02.50Sport klub 2Španska liga, specijal, šampion!
03.00Arenasport 2Dokumentarni film
03.45Sport klub 2Fudbal: Kadiz – Tenerife
04.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Monako
04.00Arenasport 3Fudbal: Santos – Palmeiras
04.05Sport klub 3Košarka (ž): Mađarska – Španija
04.10Arenasport 1Fudbal
04.30Arenasport 2Rukomet: Bukurešt – Gjor
05.35Sport klub 3Kvalifikacije za SP, pregled

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar